Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Britské nákupní centrum Harrods se letos na vánoční výzdobě rozhodlo spolupracovat se značkou Valentino. Harry Styles v Selfridges pořádá pop-up na počest svých nových vůní Pleasing. Baby Dior vydal novou řadu luxusních produktů a Gabriela Hearst otevřela první obchod na západním pobřeží USA. Společnost Tiffany & Co. odhalila speciální šperky s Pokémonem.

  Baby Dior zveřejnil novou řadu produktů. Součástí je parfémovaná voda i čisticí gely

  Módní společnost Dior využila sváteční sezónu k tomu, aby po delší době vydala nové produkty své řady Baby, tedy kolekce pro miminka. Hlavním prvkem se stala parfémovaná voda s názvem Bonne Etoile. Ukrývá v sobě složky, jako je divoká růže, hruška nebo pižmo. Tvořená má být až z 98 procent přírodními ingrediencemi. Doplněná je o skin care produkty, například jemným čisticím gelem nebo krémem.

  Harrods slaví růžové Vánoce. Obchodní dům spolupracuje na výzdobě s Valentino

  Letošní Vánoce se nezadržitelně blíží. Vedení Harrods se proto jako každý rok rozhodlo odhalit kouzelnou vánoční ozdobu svých obchodů. Tentokrát na dekoracích spolupracovalo s módní značkou Valentino. Na pobočce The Knightsbridge proto postavila obří růžový stromeček ozdobený svým logem. Kromě toho zřídila také speciální dodávku, ze které hodlá prodávat teplé nápoje a produkty inspirované sváteční atmosférou.

  Společnost Tiffany & Co. odhalila roztomilé šperky. Inspirovala se postavičkami z Pokémona

  Americký umělec Daniel Arsham se rozhodl znovu spolupracovat s proslulou šperkařskou firmou Tiffany & Co. Tentokrát ve svém díle nechal promluvit svou inspiraci pop kulturou. Do tvorby tak zapojil také známé „tváře“ z Pokémona. „Jedná se o kombinaci šperků, umění a pop kultury,“ okomentoval speciální kolekci Arsham. Devět různých šperků tak oslavuje šest postaviček, tedy Pikachu, Charmander, Squirtle, Jigglypuff, Cubone a Mew.

  Harry Styles nabízí v Selfridges pop-up. Láká na nedávno vydané parfémy Pleasing

  Kosmetická řada Pleasing známého zpěváka Harryho Stylese má nový přírůstek. Jedná se o parfémy různých vůní nesoucí názvy jako Closeness, Rivulets nebo Bright, Hot. Na jejich „počest“ proto Styles pořádá pop-up v londýnské pobočce Selfridges. Kromě parfémů se jeho návštěvníci mohou těšit také na limitované odstíny ostatních kosmetických produktů. Kromě toho je čeká také speciální plátěná taška.

  Gabriela Hearst otevřela první obchod na západním pobřeží USA. Inspirovala se dětstvím v Ugandě

  Fanoušci Gabriely Hearst žijící na západním pobřeží Spojených států amerických mohou slavit. Známá návrhářka tam totiž otevřela svou první pobočku, a to na křižovatce Wilshire Boulevard a Rodeo Drive v Los Angeles. Do interiéru obchodu pak zapracovala především kvalitní přírodní a funkční materiály. Inspirovat se nechala především Ugandou, tedy zemí, kde vyrostla. Na designu spolupracovala Hearst s architektonickým studiem Foster + Partners.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Cosmetics Business, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Valentino postavil pro Harrods stromeček, Dior Baby má nové produkty a Tiffany & Co. vydal řetízek s Pokémonem

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.

  Růst prodejů LVMH v prvním čtvrtletí zpomalil. Odráží stav světové ekonomiky

  Luxusní skupina LVMH odhalila výsledky z uplynulého čtvrtletí, poukazující na zpomalení růstu jejích prodejů. Klesnout měly o tři procenta. Jelikož je firma sdružující slavné značky považována za největší v módním průmyslu, jedná se o důležitý ukazatel. Reflektuje totiž stav světové ekonomiky.

  Swinging Sixties ožívají. Současné trendy si opět pohrávají s módou 60. let

  V éře bleskově se měnících trendů, které se už nerodí jen na přehlídkových molech, může být občas obtížné naladit se na vlnu jakéhokoli módního hitu. Zdá se však, že v kurzu jsou opět také kousky charakteristické pro rebelská 60. léta. Kromě pouštění si písniček od Beatles je tedy na čase vytáhnout minisukně a barevné punčocháče.