Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Svět módy nespí ani přes svátky, a proto přinášíme souhrn největších módních novinek. Michael Kors oznámil nového ambasadora, čínského herce a zpěváka JC-T. Společnost Louis Vuitton zase chystá kampaň, která se navrátí k Y2K. Vedení Uniqlo odhalilo spolupráci s finskou značkou Marimekko. Výsledky z Mastercard SpendingPulse pak potvrdily, že letošní sváteční prodeje dostály očekávání.

  Louis Vuitton oslavuje začátek 21. století. Chystá speciální LV Remix kolekci

  Hned první den nového roku představí společnost Louis Vuitton novou kampaň. Jedná se o řadu kousků, které mají připomínat 2000s, tedy Y2K. Klíčovými prvky jsou především džínové kabelky nebo kšiltovky s ikonickým logem značky. Kampaň láká také hvězdami, které se v ní objeví. Jako modelky využil Louis Vuitton například herečku Phoebe Dynevor ze seriálu Bridgerton nebo Shay Mitchell známou ze seriálu Pretty Little Liars.

  Společnost Uniqlo zahájila spolupráci s Marimekko. Propojí finský a japonský design

  Finská značka Marimekko získala příležitost, jak se dostat do podvědomí více milovníků módy. Oznámila totiž spolupráci s japonskou společností Uniqlo. Známý módní řetězec tak od 1. ledna představí své ikonické kousky s motivy, které jsou inspirované ikonickým designem Marimekko. Společnost je totiž známá svými jednoduchými grafickými motivy. Zakoupit si tak budete moct například speciální slavnou Uniqlo ledvinku.

  Přes svátky se ve Velké Británii dařilo především šperkům a oblečení

  Výsledky takzvané Mastercard SpendingPulse (MSP) ukázaly, že prodeje ve Velké Británii letos přes svátky vzrostly oproti loňskému roku o 2,6 procenta. V době trvající ekonomické krize se jedná o poměrně dobrý výsledek. Prodávat se dařilo především šperky, jelikož jejich odbyt vzrostl o 8,3 procenta. Podobný růst zaznamenaly také obchody s oblečením. Zákazníci ale upřednostňovali nakupování v kamenných pobočkách před on-line možností.

  Prodeje letos ve svátečním období dostály očekávání také ve Spojených státech amerických

  Na základě výsledků z výše zmíněného průzkumu Mastercard SpendingPulse (MSP) slaví také prodejci ve Spojených státech amerických. Tamní prodeje se totiž od 1. listopadu do 24. prosince zvedly o 3,1 procenta. Nejvíce se pak dařilo především velkým obchodním řetězcům, outletům, obchodům se sportovním vybavením nebo potřebami pro domácnost. Další zisk pak obchodníci očekávají také v povánočním období, kdy mají více času na nakupování i studenti.

  Michael Kors má nového ambasadora. V Číně ho zastoupí zpěvák JC-T

  V nadcházejících kampaních značky Michael Kors spatříme mnohem častěji čínského herce a zpěváka JC-T. Stal se totiž novým ambasadorem známé společnosti. Zastupovat ji má především v Číně. Třiatřicetiletý umělec se proslavil především rolemi v seriálech, jako je The Advisors Alliance, Secret of the Three Kingdoms nebo Winner is King. Letos v dubnu pak vydal své první solo album s názvem Dreams.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Hypebeast, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Michael Kors přivítal JC-T, sváteční prodeje dosáhly očekávání a Louis Vuitton se vrací k Y2K

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.