Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  I když se blíží konec pracovního týdne, v módním světě se stále objevují čerstvé novinky. Například značka Loewe se podle indexu Lyst stala nejvíce chtěnou značkou posledního čtvrtletí. Dior zveřejnil speciální zimní kolekci i se snowboardem a Cartier obohatil své řady o nového ambasadora. Zástupci PETA zase apelují s odkazem na Jane Birkin na Hermès a Estée Lauder se potýká s kybernetickým útokem.

  Loewe se poprvé dostalo na špičku indexu Lyst. Je nejvíce populární značkou

  Módní společnost Loewe tentokrát v žebříčku vydávaném firmou Lyst předběhla více tradiční a známé značky, jako je Gucci, Prada nebo Balenciaga. Poprvé se totiž dostala až na jeho první místo. Index za sebe každé čtvrtletí řadí nejvíce žádané módní společnosti. V období od dubna do června pak zákazníky nejvíce oslovil „závazek k řemeslu a kreativitě“, který Loewe skrze své kousky zprostředkovává. Zákazníci proto firmu na internetu vyhledávali o 19 procent častěji než v předchozím období.

  Kampaň Panthère od Cartier má novou tvář. Stal se jí člen skupiny BTS přezdívaný V

  Značka Cartier zveřejnila novinu o nejnovějším globálním ambasadorovi společně s jeho fotkou. Na ní má slavný zpěvák korejské skupiny BTS, známý pod přezdívkou V, šperky z kolekce Panthère. Patří mezi ně například diamantový prsten, náramek, řetízek z bílého zlata, diamantů, onyxu a smaragdů nebo luxusní hodinky. „V má stejného kreativního ducha a uhrančivý pohled jako panter,“ vysvětlila pak svoji volbu ve středečním prohlášení společnost.

  Některé systémy společnosti Estée Lauder spadly. Čelily kybernetickému útoku

  Hackerské skupiny ALPHV/Black Cat a Clop se ve středu přiznaly ke kybernetickému útoku na firmu Estée Lauder. V úterý večer totiž zavinil nejen krach několika jejích systémů, kompromitoval také její data. Dosavadní zprávy pak naznačují tomu, že se jednalo o informace týkající se zákazníků, dosahující množství až 131 GB. „Tahle společnost se o své klienty zřejmě nezajímá, jelikož ignoruje svoji bezpečnost,“ prohlásili pak zástupci Clop.

  Dior pokračuje ve spolupráci s Peterem Doig. Vytvořili snowboard na hraně umění

  Luxusní francouzská společnost Dior zveřejnila svoji letošní kolekci určenou pro zimní sporty. Do obchodů má dorazit koncem listopadu. Návrhář Kim Jones na ní tentokrát spolupracoval s umělcem Peterem Doig. Jeho díla totiž často obsahují odkazy na sníh nebo lyžařské oblečení. Hlavním výsledkem jejich práce je pak snowboard se speciálním vzorem inspirovaným obrazem umělce z roku 1994. Dostupné proto bude umělecké sportovní vybavení pouze v 77 kusech.

  Organizace PETA tlačí na Hermès. Uctěte památku Jane Birkin, apeluje

  Zástupci Hermès se potýkají s požadavky skupiny bojující za práva zvířat PETA. Apeluje na ně totiž, aby přestali prodávat kabelku Birkin vyráběnou z krokodýlí kůže. Jako důvod uvádí úctu k památce nedávno zesnulé herečky a zpěvačky Jane Birkin. Sama se totiž kdysi proti luxusní společnosti postavila poté, co se dozvěděla o krutých praktikách svlékání divokých zvířat z kůže. Nakonec ovšem se značkou našla kompromis. Nezisková organizace zároveň požaduje úplný zákaz využívání exotické kůže.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Billboard, Twitter, YouTube

  Módní novinky v kostce: Loewe je nejžádanější značkou, PETA apeluje na Hermès a Cartier má nového ambasadora

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.