Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  První srpnový víkend se nesl ve znamení nových začátků, ale také velkých kontroverzí a otázek, na které móda nutně potřebuje odpověď. Make-up influencer James Charles se po dlouhé odmlce pokouší oživit svou někdejší úspěšnou kariéru. PETA rozprostřela své investigativní sítě a požaduje od Ralph Lauren vysvětlení ohledně krutého získávání kašmíru. Louis Vuitton využívá ohromně úspěšné momentum a otevírá resortní butik s kavárnou v sicilské Taormině.

  Painted od James Charles s příslibem smířlivého návratu?

  Influencer a youtuber se po skandálu a nekompromisním tribunálu veřejného mínění snaží vstát z popela pomocí univerzálních barev na obličej a štětců. V roce 2021 byl obviněn ze sexuálního obtěžování nezletilých chlapců prostřednictvím textových zpráv. Lavinu odsouzení spustily také jeho někdejší rasistické tweety. Oční líčení vytvořené pomocí veselé značky nabízející široký výběr barev měla nedávno na sobě během svého turné Beyoncé. Nepohodlnou otázkou zůstává, nakolik dokážou jednotlivé odstíny kompletně přebarvit nepříliš zářivou minulost.

  Za kašmírem od Ralph Lauren stojí nehumánní praktiky, tvrdí PETA

  Na nedávném korporátním mítinku představitele klasické americké elegance vznesla organizace PETA znepokojivé otázky. Vyšetřování v Mongolsku odhalilo mrazivé zacházení s kozami pro získávání kašmíru. Ralph Lauren se zuby nehty drží nálepky odpovědnosti k životnímu prostředí a zvířatům; PETA ji označuje za nepravdivou a zavádějící. Podle nich však kašmírový problém sahá daleko za hranice jediné značky. Vzácný materiál mohou tímto způsobem získávat i další luxusní domy, jako Chanel a Dior.

  Café by Timeo je nejnovějším zážitkem od Louis Vuitton

  Letošní rok se pro koncern LVMH vyznačuje mimořádnou prosperitou. V tomto duchu také otevírá i první resortní italský butik spojený s kavárnou v sicilském letovisku Taormina. Kavárna se o hosty postará po celý den. Nabízí snídaně i menu s odkazem na tradiční lokální pokrmy, jako například arancini nebo Taormina Spritz. Její interiér podtrhuje místní dovolenkový nádech a je zahalen do odstínů modré a bílé barvy. V tamním butiku najdete kousky z aktuální kolekce By The Pool, speciální edici kabelky Neverfull a také dekorace a nábytek.

  Zdroj: Louis Vuitton

  Zdroje: Business of Fashion, WWD, PETA, Instagram, Twitter

  Módní novinky v kostce: James Charles představuje novou značku, PETA tlačí na Ralph Lauren, Louis Vuitton otevírá kavárnu na Sicílii

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.