Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pomalu končící týden je stále plný novinek. Boss oznámil, že vydá speciální tenisovou kolekci. Do svých kruhů navíc přijal jako ambasadorky dvě známé tenistky. Do světa sportu se vydal i Balenciaga, odhalil totiž speciální fotbalovou kolekci. Novou tvář přivítala také společnost Lancôme, a to herečku Joy Sunday. Značky Valentino a Hublot se zase přidaly k těm oslavujícím rok draka.

  Balenciaga podpořil trend propojení módy a fotbalu. Vydal speciální kolekci

  Fanoušci módy a sportu se mohou radovat. Značka Balenciaga zveřejnila speciální ready-to-wear kolekci zaměřenou na fotbal. Její součástí jsou teplákové soupravy, kraťasy i dresy. Dostupné jsou v zářivě růžové, žluté, červené, černé a bílé barvě. Od klasických sportovních úborů se liší především tím, že nenesou názvy hráčů, ale měst, jako je například Barcelona, Dubaj nebo Milán. Zapojené je také číslo 10, odkazující na adresu pařížského butiku.

  Zdroj: Balenciaga

  Valentino se rudé nebojí. Využil ji ve své speciální kolekci oslavující příchod čínského nového roku

  Ikonický rudý odstín Rosso Valentino našel nové využití. Módní společnost ho totiž aplikovala ve své nejnovější kolekci, oslavující čínský nový rok. Červená je totiž nejen pevně spjatá se samotnou luxusní značkou, je rovněž typická pro čínské svátky. Valentino proto své ambasadory Yang Yang a Yang Zi oblékla do rudě-béžových outfitů. Doplnila je o stejně rudé doplňky, jako jsou například kabelky Garavani Locò nebo Garavani VLogo Moon.

  Slaví i luxusní hodinky Hublot. Na počest roku draka odhalily speciální model

  Nové hodinky značky Hublot s názvem Spirit of Big Bang Titanium Dragon mají jasnou inspiraci. Luxusní společnost se totiž přidala k těm, které oslavují blížící se rok draka, symbolizující štěstí, sílu a moudrost. Na speciálním modelu pak s Hublot spolupracoval čínský umělec Chen Fenwan. Vytvořil speciální 3D podobiznu draka v růžovo-modrých odstínech. Barevný ciferník je doplněný o ladící pásek s „šupinami“.

  Lancôme přivítal novou ambasadorku. Stala se jí herečka ze seriálu Wednesday Joy Sunday

  Nigerijsko-americká herečka Joy Sunday se nedávno proslavila především v seriálu Wednesday, kde si zahrála postavu Biancy Barclay. Objevila se ale také ve snímcích, jako je Dear White People, Bad Hair nebo Beta Test. Nyní ovšem přijala novou roli, stala se totiž globální ambasadorkou společnosti Lancôme. „Vždy jsem se díky nim dokázala cítit víc sebevědomě,“ popsala herečka. V první kampani známé značky se objeví v únoru.

  Boss se také noří do světa sportu. Místo fotbalu ale upřednostnil tenis

  Rovněž módní společnost Boss přivítala nové ambasadorky, a to tenistky Nomu Nohu Akugue a Ellu Seidel. Zároveň totiž hodlá představit speciální tenisovou kolekci. Tu mají obě tenistky obléci také na blížícím se australském turnaji. Její součástí budou typické tenisové plisované sukně, sportovní tílka i šortky. Na novou tenisovou řadu se mohou těšit také pánové. Na její tvorbě se navíc podílel ambasador Boss a tenista Matteo Berrettini.

  Zdroj: Hugo Boss

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Apparel Resources, Instagram

  Módní novinky v kostce: Boss i Balenciaga objevují svět sportu a Joy Sunday září jako ambasadorka Lancôme

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.