Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Pomalu končící týden je stále plný novinek. Boss oznámil, že vydá speciální tenisovou kolekci. Do svých kruhů navíc přijal jako ambasadorky dvě známé tenistky. Do světa sportu se vydal i Balenciaga, odhalil totiž speciální fotbalovou kolekci. Novou tvář přivítala také společnost Lancôme, a to herečku Joy Sunday. Značky Valentino a Hublot se zase přidaly k těm oslavujícím rok draka.

  Balenciaga podpořil trend propojení módy a fotbalu. Vydal speciální kolekci

  Fanoušci módy a sportu se mohou radovat. Značka Balenciaga zveřejnila speciální ready-to-wear kolekci zaměřenou na fotbal. Její součástí jsou teplákové soupravy, kraťasy i dresy. Dostupné jsou v zářivě růžové, žluté, červené, černé a bílé barvě. Od klasických sportovních úborů se liší především tím, že nenesou názvy hráčů, ale měst, jako je například Barcelona, Dubaj nebo Milán. Zapojené je také číslo 10, odkazující na adresu pařížského butiku.

  Zdroj: Balenciaga

  Valentino se rudé nebojí. Využil ji ve své speciální kolekci oslavující příchod čínského nového roku

  Ikonický rudý odstín Rosso Valentino našel nové využití. Módní společnost ho totiž aplikovala ve své nejnovější kolekci, oslavující čínský nový rok. Červená je totiž nejen pevně spjatá se samotnou luxusní značkou, je rovněž typická pro čínské svátky. Valentino proto své ambasadory Yang Yang a Yang Zi oblékla do rudě-béžových outfitů. Doplnila je o stejně rudé doplňky, jako jsou například kabelky Garavani Locò nebo Garavani VLogo Moon.

  Slaví i luxusní hodinky Hublot. Na počest roku draka odhalily speciální model

  Nové hodinky značky Hublot s názvem Spirit of Big Bang Titanium Dragon mají jasnou inspiraci. Luxusní společnost se totiž přidala k těm, které oslavují blížící se rok draka, symbolizující štěstí, sílu a moudrost. Na speciálním modelu pak s Hublot spolupracoval čínský umělec Chen Fenwan. Vytvořil speciální 3D podobiznu draka v růžovo-modrých odstínech. Barevný ciferník je doplněný o ladící pásek s „šupinami“.

  Lancôme přivítal novou ambasadorku. Stala se jí herečka ze seriálu Wednesday Joy Sunday

  Nigerijsko-americká herečka Joy Sunday se nedávno proslavila především v seriálu Wednesday, kde si zahrála postavu Biancy Barclay. Objevila se ale také ve snímcích, jako je Dear White People, Bad Hair nebo Beta Test. Nyní ovšem přijala novou roli, stala se totiž globální ambasadorkou společnosti Lancôme. „Vždy jsem se díky nim dokázala cítit víc sebevědomě,“ popsala herečka. V první kampani známé značky se objeví v únoru.

  Boss se také noří do světa sportu. Místo fotbalu ale upřednostnil tenis

  Rovněž módní společnost Boss přivítala nové ambasadorky, a to tenistky Nomu Nohu Akugue a Ellu Seidel. Zároveň totiž hodlá představit speciální tenisovou kolekci. Tu mají obě tenistky obléci také na blížícím se australském turnaji. Její součástí budou typické tenisové plisované sukně, sportovní tílka i šortky. Na novou tenisovou řadu se mohou těšit také pánové. Na její tvorbě se navíc podílel ambasador Boss a tenista Matteo Berrettini.

  Zdroj: Hugo Boss

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Apparel Resources, Instagram

  Módní novinky v kostce: Boss i Balenciaga objevují svět sportu a Joy Sunday září jako ambasadorka Lancôme

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.