Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pondělí s sebou přináší čerstvé zprávy ze světa módy. Herečka Millie Bobby Brown přidá do svého portfolia produktů kolekci oblečení. Značky VeeCollective a Goop představí novou wellness tašku a Longchamp vítá jaro s novou kampaní. Kreativní ředitel Schiaparelli Daniel Roseberry slaví ocenění za svou kreativitu a vlastníci pařížských akcií se zase radují z nového rekordu.

  Goop nabídne nový wellness produkt. Spolupracuje s berlínskou značkou VeeCollective

  Společnosti Goop a VeeCollective spojily síly a společně vytvořily novou wellness tašku. K zakoupení je od soboty, a to v pastelově růžové barvě. Taška obsahuje také odnímatelný sáček a popruh na rameno s logem Goop. Vyrobená je ze stoprocentně recyklovatelných materiálů, a to včetně nití a výplně. Exkluzivní produkt ovšem značky vyrobily pouze v limitované edici, dostupných je tedy pouze 500 kousků.

  Zdroj: VeeCollective

  Pařížské akcie dosáhly nového rekordu. Vděčí za to koncernu LVMH

  Uplynulý pátek znamenal pro Paříž velký den. Tamní burza se totiž uzavřela na rekordních hodnotách. Důvodem je nárůst akcií koncernu LVMH, za který může vděčit svým rekordním ročním ziskům. Akcie luxusní firmy tak vzrostly o 12,8 procenta. „Evropské indexy jsou na vzestupu. Francouzští maloobchodníci v odvětí luxusu se vyhřívají v záři desetiprocentního zisku LVMH,“ vysvětlil pak tržní analytik společnosti Scope Markets Joshua Mahony.

  Millie Bobby Brown odhalila nový business. Vydávat bude vlastní kolekci oblečení

  Koncem minulého týdne jsme na našem Instagramu reportovali o nejnovějším oznámení herečky Millie Bobby Brown. Rozhodla se totiž vydávat kromě svých beauty produktů také kolekci oblečení. Zatím ovšem není dostupná k zakoupení, zapsat se můžete pouze na čekací listinu. „Vytvořila jsem řadu oblečení, protože jsem měla pocit, že na současném trhu není nic, co by bylo vytvořené přesně pro mě nebo mé přátele,“ vysvětlila herečka.

  Schiaparelli oslavuje svého kreativního ředitele. Roseberry získal prestižní ocenění

  Návrhář a kreativní ředitel Schiaparelli Daniel Roseberry získal cenu s názvem 2024 Neiman Marcus Award. Ocenění vyzdvihuje jeho kreativní dopad na módní průmysl a uznává jeho „bezkonkurenční kreativitu a řemeslo spojující umění s módou“. Roseberry totiž bravurně zvládnul skloubit svůj vlastní talent s DNA značky Schiaparelli, a tedy jejími surrealistickými a neobvyklými prvky.

  Longchamp vítá jaro. Značka vydala kampaň z dílny Elaine Constantine

  Svou jarní kampaň chtěla letos značka Longchamp definovat vším, co je ročnímu období tak vlastní. Jejími klíčovými prvky jsou proto zářivé barvy. Na pomoc si navíc přizvala fotografku Elaine Constantine. Ta se rozhodla modelky umístit do estetického prostředí pařížského precizního Lycée Henri IV. Výsledné fotografie proto nemají pouze radostnou jarní, ale také veselou studentskou atmosféru.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, VeeCollective, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Akcie LVMH dosáhly nového rekordu a Millie Bobby Brown slaví vlastní kolekci oblečení

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.