Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nechte se unášet výstředností, opusťte jednoduchost a obdivujte všudypřítomné barvy. Ptáte se, proč? Protože festivalová sezóna právě začíná. Příležitost, kdy můžete tančit podle svého módního rytmu a pustit se do odvážných barevných kombinací. Objevte s námi crazy kousky, které na sebe stáhnou všechnu pozornost.

  Zahalte se do dolarů

  Velmi „nebezpečné“ a výrazné modely jsme našli u módního domu Moschino. Co říkáte na oblek a doplňky s printem amerických dolarů? My si myslíme, že jde o skutečné festivalové nezbytnosti. Pokud si dostatečně nevěříte na celý look, zkuste jednoduchý černý outfit doplnit stylovou taškou či kloboučkem.

  Foto: Moschino

  Velmi trendy budou působit i biker bags ve tvaru srdíček. S neonovými odstíny v záři reflektorů rozhodně vyniknete!

  Foto: Moschino

  Tentokrát vám povolíme i květinové vzory

  I když se poslední dobou proti květinovým vzorům lehce brojí, na španělském e-shopu CeliaB si dali nesmírně záležet. Květiny totiž propojili s trendy háčkovaným materiálem. Za hravé a stylové kousky označujeme takřka všechny modely. Zde jsme vybrali ty nejlepší!

  Foto: CeliaB

  Yitty – s láskou k tělu

  Pokud máte problém s klasickými velikostmi, je tu pro vás populární značka Yitty, kterou vlastní sama zpěvačka a rapperka Lizzo. Sebevědomě se musí cítit každý, což s Yitty nikdy není problém! Zajímavé vzory a výrazné barvy podtrhují hravé detaily. Občas nás design velmi překvapí, stejně jako v následujícím videu, kde svou značku předvádí sama Lizzo!

  @lizzo LIZZOBEEATING THESE LOOKS BITCH U THINK A INTERNET TROLL GON STOP MY SHINE?! HAHAAAAA NEW @YITTY ♬ COZY

  Experimentujte se zvířecími vzory

  Expertem v tomto odvětví je už od svého založení Dolce and Gabbana. Zvířecí vzory jsou trochu jako Zapovězený les v sáze o Harrym Potterovi. Všichni se tam bojí jít, ale zvědavost je tak silná, že na konec okusíte. Když už se tedy pro takový krok rozhodnete, inspirujte se přímo těmito modely. Nekombinujte s jinými kousky, u kterých si nejste jisti kompatibilitou. Mohlo by to celému looku velmi uškodit. Pokud se bojíte celých kompletů, pořiďte si například legíny. Doplňte je černým svrškem a k dokonalosti je dotáhněte kabelkou ve stejném printu.

  Foto: Dolce and Gabbana

  Úžasně barevné kombinace má na kontě The Attico

  Nespočet trendy kousků, barevné úlety i atypické střihy. To jsou zjevně nejdůležitější pilíře značky The Attico. Celá letní kolekce, jako kdyby vypadla z příručky o festivalové módě. Nejvíce nás zaujaly modely v neotřelých růžových odstínech. Nachází se totiž na hranici mezi neonovými a pastelovými odstíny.

  Foto: The Attico

  Zdroj: TikTok

  Módní karneval pod širým nebem! Prožijte festivalovou sezónu v dokonalých outfitech

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.