Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nechte se unášet výstředností, opusťte jednoduchost a obdivujte všudypřítomné barvy. Ptáte se, proč? Protože festivalová sezóna právě začíná. Příležitost, kdy můžete tančit podle svého módního rytmu a pustit se do odvážných barevných kombinací. Objevte s námi crazy kousky, které na sebe stáhnou všechnu pozornost.

  Zahalte se do dolarů

  Velmi „nebezpečné“ a výrazné modely jsme našli u módního domu Moschino. Co říkáte na oblek a doplňky s printem amerických dolarů? My si myslíme, že jde o skutečné festivalové nezbytnosti. Pokud si dostatečně nevěříte na celý look, zkuste jednoduchý černý outfit doplnit stylovou taškou či kloboučkem.

  Foto: Moschino

  Velmi trendy budou působit i biker bags ve tvaru srdíček. S neonovými odstíny v záři reflektorů rozhodně vyniknete!

  Foto: Moschino

  Tentokrát vám povolíme i květinové vzory

  I když se poslední dobou proti květinovým vzorům lehce brojí, na španělském e-shopu CeliaB si dali nesmírně záležet. Květiny totiž propojili s trendy háčkovaným materiálem. Za hravé a stylové kousky označujeme takřka všechny modely. Zde jsme vybrali ty nejlepší!

  Foto: CeliaB

  Yitty – s láskou k tělu

  Pokud máte problém s klasickými velikostmi, je tu pro vás populární značka Yitty, kterou vlastní sama zpěvačka a rapperka Lizzo. Sebevědomě se musí cítit každý, což s Yitty nikdy není problém! Zajímavé vzory a výrazné barvy podtrhují hravé detaily. Občas nás design velmi překvapí, stejně jako v následujícím videu, kde svou značku předvádí sama Lizzo!

  @lizzo LIZZOBEEATING THESE LOOKS BITCH U THINK A INTERNET TROLL GON STOP MY SHINE?! HAHAAAAA NEW @YITTY ♬ COZY

  Experimentujte se zvířecími vzory

  Expertem v tomto odvětví je už od svého založení Dolce and Gabbana. Zvířecí vzory jsou trochu jako Zapovězený les v sáze o Harrym Potterovi. Všichni se tam bojí jít, ale zvědavost je tak silná, že na konec okusíte. Když už se tedy pro takový krok rozhodnete, inspirujte se přímo těmito modely. Nekombinujte s jinými kousky, u kterých si nejste jisti kompatibilitou. Mohlo by to celému looku velmi uškodit. Pokud se bojíte celých kompletů, pořiďte si například legíny. Doplňte je černým svrškem a k dokonalosti je dotáhněte kabelkou ve stejném printu.

  Foto: Dolce and Gabbana

  Úžasně barevné kombinace má na kontě The Attico

  Nespočet trendy kousků, barevné úlety i atypické střihy. To jsou zjevně nejdůležitější pilíře značky The Attico. Celá letní kolekce, jako kdyby vypadla z příručky o festivalové módě. Nejvíce nás zaujaly modely v neotřelých růžových odstínech. Nachází se totiž na hranici mezi neonovými a pastelovými odstíny.

  Foto: The Attico

  Zdroj: TikTok

  Módní karneval pod širým nebem! Prožijte festivalovou sezónu v dokonalých outfitech

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.