More

  Nechte se unášet výstředností, opusťte jednoduchost a obdivujte všudypřítomné barvy. Ptáte se, proč? Protože festivalová sezóna právě začíná. Příležitost, kdy můžete tančit podle svého módního rytmu a pustit se do odvážných barevných kombinací. Objevte s námi crazy kousky, které na sebe stáhnou všechnu pozornost.

  Zahalte se do dolarů

  Velmi „nebezpečné“ a výrazné modely jsme našli u módního domu Moschino. Co říkáte na oblek a doplňky s printem amerických dolarů? My si myslíme, že jde o skutečné festivalové nezbytnosti. Pokud si dostatečně nevěříte na celý look, zkuste jednoduchý černý outfit doplnit stylovou taškou či kloboučkem.

  Foto: Moschino

  Velmi trendy budou působit i biker bags ve tvaru srdíček. S neonovými odstíny v záři reflektorů rozhodně vyniknete!

  Foto: Moschino

  Tentokrát vám povolíme i květinové vzory

  I když se poslední dobou proti květinovým vzorům lehce brojí, na španělském e-shopu CeliaB si dali nesmírně záležet. Květiny totiž propojili s trendy háčkovaným materiálem. Za hravé a stylové kousky označujeme takřka všechny modely. Zde jsme vybrali ty nejlepší!

  Foto: CeliaB

  Yitty – s láskou k tělu

  Pokud máte problém s klasickými velikostmi, je tu pro vás populární značka Yitty, kterou vlastní sama zpěvačka a rapperka Lizzo. Sebevědomě se musí cítit každý, což s Yitty nikdy není problém! Zajímavé vzory a výrazné barvy podtrhují hravé detaily. Občas nás design velmi překvapí, stejně jako v následujícím videu, kde svou značku předvádí sama Lizzo!

  @lizzo LIZZOBEEATING THESE LOOKS BITCH U THINK A INTERNET TROLL GON STOP MY SHINE?! HAHAAAAA NEW @YITTY ♬ COZY

  Experimentujte se zvířecími vzory

  Expertem v tomto odvětví je už od svého založení Dolce and Gabbana. Zvířecí vzory jsou trochu jako Zapovězený les v sáze o Harrym Potterovi. Všichni se tam bojí jít, ale zvědavost je tak silná, že na konec okusíte. Když už se tedy pro takový krok rozhodnete, inspirujte se přímo těmito modely. Nekombinujte s jinými kousky, u kterých si nejste jisti kompatibilitou. Mohlo by to celému looku velmi uškodit. Pokud se bojíte celých kompletů, pořiďte si například legíny. Doplňte je černým svrškem a k dokonalosti je dotáhněte kabelkou ve stejném printu.

  Foto: Dolce and Gabbana

  Úžasně barevné kombinace má na kontě The Attico

  Nespočet trendy kousků, barevné úlety i atypické střihy. To jsou zjevně nejdůležitější pilíře značky The Attico. Celá letní kolekce, jako kdyby vypadla z příručky o festivalové módě. Nejvíce nás zaujaly modely v neotřelých růžových odstínech. Nachází se totiž na hranici mezi neonovými a pastelovými odstíny.

  Foto: The Attico

  Zdroj: TikTok

  Módní karneval pod širým nebem! Prožijte festivalovou sezónu v dokonalých outfitech

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.