Nekonečné tyrkysové odstíny oceánu a měkké bílé pláže jeho atolů zahrnují energii a ducha výtvorů Missoni. Italský módní dům Missoni barevně upravil plážový komplex v letovisku One&Only Reethi Rah. Celým komplexem vás bude provázet oslňující tropicky modrá, zelená a bílá barva neboli charakteristický proužek Missoni.

Luxusní resorty One&Only jsou nejvyšší známkou dokonalosti a relaxace. Nacházejí se na těch nejkrásnějších místech světa a jejich osobitý styl odráží místní kulturu, pohostinnost a radost ze života. Není tedy nic stylovějšího, než když se jeden z komplexů spojil se stejně smýšlející značkou Missoni.

One&Only Reethi Rah se nachází na atolu North Malé a je domovem 122 soukromých vil, z nichž 90 se nachází na pláži a 32 nad lagunou. Většina vil vlastní soukromý bazén, některé i soukromé venkovní kino. Dopřát si zde můžete například soukromého kuchaře nebo výjezdy na luxusní jachtě.

Látky a vzory vylepšují vily a okolní krajinu bezprecedentním způsobem pro jedinečný zážitek ze životního stylu Missoni. Klub, který navrhl Alberto Caliri, kreativní ředitel domácí kolekce Missoni, je vybaven nábytkem na zakázku, který představuje rozpoznatelné motivy značky. Vše od lehátek a slunečníků až po stánek s nanuky nebo pult pro DJe bylo upraveno Missoni.

Foto: Missoni

Zajděte si na lekci jógy, kde vás nadchnou Missoni podložky, vyjeďte na kole s novými potisky nebo si zajděte na tenis v golfovém vozíku v barvách značky. Celý koncept je v dokonalém souladu s luxusní estetikou One&Only Reethi Rah.

Foto: Missoni

Zaručeně vás nadchne i pop–up obchod. Zájemcům slibuje kousky, které nikde jinde nekoupí a to včetně velmi žádaného plážového oblečení. Obchod bude ale otevřený pouze v tomto roce.

Maledivské ostrovy a okouzlující One&Only Reethi Rah nosí nový a originální háv. Nebeská poloha se tak setkává s exkluzivní kreativitou.

Zdroj: Robb Report, Missoni, Instagram, Twitter

Missoni Resort Club přichází na Maledivy do One&Only

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!