Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Fanoušci módy typické pro 2000s se mohou radovat. Značka Marc Jacobs se totiž po 10 letech rozhodla do prodeje opět zařadit ikonickou kabelku Stam. V roce 2005 ji totiž poprvé představila kanadská modelka Jessica Stam. Nyní její upravenou verzi propagují ikony jako Paris Hilton nebo Selma Blair.

  Ikonický popruh z kovového řetězu a prošívaná kůže jsou zpět. Fanoušci tašky z dílny Marc Jacobs známé pod názvem Stam se mohou radovat. Módní značka ji totiž opět zařadí do prodeje, dostupná bude jak v kamenných obchodech, tak online. Loni totiž společnost začala pracovat na speciální kolekci (M)Archives, pod kterou znovu představuje své starší legendární návrhy. Opět tak zveřejnila kousky sahající až do 80. let minulého století.

  Nyní se ovšem značka rozhodla zavzpomínat na, pro módu tak zásadní, začátky současného století. Nabídne proto dvě upravené varianty kabelky Stam. První vytvoří v klasické původní velikosti, druhou zase vyrobí v o něco menší a kompaktnější verzi. Tu první hodlá prodávat za 1 495 dolarů, tedy asi 33 tisíc korun. Druhou budete moct zakoupit za 995 dolarů, tedy 22 tisíc korun. Upravenou tašku se pak Marc Jacobs rozhodl propagovat za pomocí hvězd proslavených právě ve zmíněné 2000s éře.

  Zdroj: Marc Jacobs Official

  V nové kampani proto fotograf Harley Weir zachytil Paris Hilton, Ashlee Simpson, Ashanti nebo Selmu Blair. Outfity pak modelkám vybral stylista Alastair McKimm. Rozhodl se pro kontrast světlých barev a černé. Například Paris Hilton oblékl do světle růžového setu s bílým crop topem ladícím s bílou „hvězdnou“ kabelku. Naopak pro Ashanti zvolil černé krajkové šaty, odvážné boty na platformě a kožené rukavice. V podobně „edgy“ outfitu pak rozhodl ukázat také modelku Ashlee Simpson.

  Kabelku Stam přestala značka Marc Jacobs nabízet roku 2013

  Poprvé kabelku při odhalení podzimní kolekce v roce 2005 představila kanadská modelka Jessica Stam. Taška z toho důvodu také nese její jméno. V roce 2013 se ovšem společnost Marc Jacobs rozhodla kabelku nadále neprodávat. Ta ovšem přesto zůstala mezi fanoušky módního světa populární. Je totiž jedním z nejvýstižnějších kousků začátků tohoto století, které formovaly například filmy jako Legally Blond nebo The Sweetest Thing.

  Kabelku Stam tehdy nosily hvězdy jako Hillary Duff, Rihanna nebo Paris Hilton. Kromě jiných návrhů se pak značka Marc Jacobs odhodlala navrátit také slavné kabelky Classic Q nebo J Marc. Při jejich představení a nafocení kampaně spolupracovala s celebritami Kim Gordon a její dcerou Coco Moore. Zpěvačka totiž pro značku Marc Jacobs pózovala na konci 90. let minulého století. Společnosti se tak o to více podařilo podtrhnout návrat do vlastní minulosti.

  Zdroj: Show Studio, US Magazine, Fashionista, HypeBae, Marc Jacobs Official, Instagram

  Marc Jacobs vzpomíná na začátek století. Do prodeje vrací ikonickou kabelku Stam

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.

  Svatební přípravy na příští jaro mohou začít. Výběr šatů usnadní 5 trendů

  Módní trendy prostupují každoročně i do světa svateb. Také proto existuje luxusní týden módy určený svatebním šatům, odehrávající se tradičně v New Yorku. Jelikož letošní přehlídky určené pro příští jaro máme za sebou, mohou se nastávající nevěsty začít chystat. Inspirujte se pěti budoucími trendy.