Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Podzimní kolekci Marc Jacobs letos světu představí Kim Kardashian. Stala se totiž hlavní tváří její doprovodné kampaně. Vystihuje ji především kontrast černé a bílé, vzor puntíků a extravagantní nafukovací balonky.

  Značka Marc Jacobs je známá tím, že do svých kampaní často zařazuje módní a kulturní ikony. V minulosti tak spolupracovala například s Victoria Beckham, Kate Moss, Jessica Stam, Paris Hilton, Ashlee Simpson nebo Selma Blair. Pro svou nejnovější podzimní kolekci si ale tentokrát vybrala Kim Kardashian. Módní společnost pak její zapojení oznámila poněkud netradičně. Smazala si totiž veškeré fotky na svém Instagramu.

  Místo nich se na něm ve středu objevily tři fotografie odhalující novou tvář módní firmy. Podzimní kolekci vystihuje především kontrast černé a bílé, ještě více vyzdvižený v puntíkovaných vzorech. Kromě toho jsou součástí fotek také obrovské metalické nafukovací balonky. Outfity pro Kardashian vybral Alastair McKimm a fotografie zase nafotil Tyrone Lebon. Lokace focení pak patří kreativnímu studiu v Los Angeles Playlab.

  „Jedná se o svěží mix různých textur, oversized siluet a puntíkovaného vzoru, který poprvé vznikl na runway, ale až nyní se přetvořil do reálného šatníku,“ popsala kolekci známá módní značka. Na prvním ze tří snímků kampaně se Kardashian opírá o obří nafouknutou „sochu“ bot s názvem Kiki Ankle Boot, které jsou pro Marc Jacobs typické. Na sobě má přitom puntíkovanou černou bundu a sukni doplněnou o černé kožené rukavice.

  Klíčovým prvkem kampaně se stala také ikonická taška The Tote Bag

  Do podobně tmavých odstínů je sladěný i druhý outfit Kardashian, který se skládá z černého korzetu, pouzdrové sukně a černobílých puntíkovaných doplňků. Na sobě má modelka také reálný model Kiki Ankle Boot. Klíčovým prvkem třetího snímku je zase známá kabelka s názvem The Tote Bag v bílé barvě. Kardashian má pak na sobě černou džínovou bundu a puntíkované rukavice.

  Kromě toho ale celebrita v nejnovější ready-to-wear a doplňkové podzimní kolekci představila další dva nové modely kabelek Marc Jacobs s názvy The Sack Bag a The Curve Bag. Kim Kardashian v minulosti zapózovala pro módní společnosti jako Stuart Weitzman nebo Dolce & Gabbana. Postavila se ale především také do čela kampaně pro vlastní úspěšnou značku SKIMS.

  Zdroje: WWD, Fashionista, People, YouTube, Instagram

  Marc Jacobs odhalil podzimní kampaň. Do jejího čela dosadil Kim Kardashian

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.

  Odhalte michelinskou mystiku. Aneb čím víc hvězd, tím víc restaurace

  Dnešní článek nebude o haute couture, ale haute cuisine. Ponoříme se totiž do procesu, jak získat prestižní ocenění i vydatnou porci uznání. Michelinská hvězda je symbolem nejvyšší kulinářské kvality, dokonalosti a je snem snad každého šéfkuchaře nebo restaurace na světě.