Vybrané obchody francouzského módního domu Louis Vuitton se začátkem března zaplní unikátní kolekcí pro miminka. Společnost v ní poprvé představí oblečení, boty, doplňky i hračky nesoucí její světoznámé logo. Nabídne tak rodičům, aby své děti oblékli do značky, kterou sami dlouhodobě oceňují.

Poprvé ve své historii nabídne francouzská značka Louis Vuitton také kolekci pro miminka. Představí oblečení ve velikosti do 12 měsíců. To bude vyrobené z vybraných látek dodržujících standardy určující zodpovědné využívání materiálů. Rodiče tak budou moct svá miminka obléknout do organické bavlny nebo kašmíru z ovčí vlny pocházející od farmářů bojujících proti týrání zvířat.

Pro nové oblečení, boty, doplňky nebo hračky si budou moct rodiče zajít od 3. března, do vybraných butiků po celém světě. „Kolekce reprezentuje promyšlenou řadu každodenních kousků i designů pro speciální příležitosti. Nabídne miminkům také první hračky, které vydrží celý život,“ popsala ve svém prohlášení značka.

Většina návrhů má také v různých formách nést známé logo francouzského módního domu. Typické květiny se proto objeví na kožených botách nebo kašmírových svetrech. Oblečení pak potěší svými jemnými tóny bílé, světle žluté nebo šedé. Rodiče si při nákupu vyberou z pyžam, šatů, ladících setů, dupaček nebo kabátů s kapucí. Těšit se mohou také na pletené bačkůrky, čepičky, ponožky nebo bryndáčky.

Hračkám se Louis Vuitton nevěnuje poprvé, jejich kolekci vydal už ve 30. letech

Kromě oblečení ovšem známá módní společnost nabídne také řadu hraček. Patří mezi ně například originální plyšový medvídek, speciálně navržený kufřík na oblečení nebo stříbrná ozdobná hračka známá jako roly poly. Podobné výrobky ale Louis Vuitton nepředstavuje poprvé. Jejich první kolekci vydal už ve 30. letech minulého století vnuk zakladatele značky Gaston-Louis Vuitton.

Tématu dětství se navíc francouzský módní dům věnoval i v nedávných reklamních kampaních. Například v jeho krátkém filmu, režírovaném Terrencem Malick, jste mohli sledovat příběh mladého chlapce a jeho dobrodružství, na které se vydal se svými přáteli. Zesnulý bývalý kreativní ředitel společnosti Virgil Abloh zase do své první pánské kolekce zapojil tříleté batole.

Tímto krokem se Louis Vuitton připojí k většině velkým módních domů, které již své kolekce pro nejmenší mají.

Zdroj: WWD, CPP Luxury, Twitter, Instagram

Louis Vuitton osloví i ty nejmenší. Vydá svou první kolekci pro miminka

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

Jaro i léto v jednom flakonu. Přivítejte slunečné dny s novým parfémem

Jarní měsíce jsou tu a s nimi i teplé dny, plné slunce a zábavy. A co by mohlo být lepšího než si užít sezónu s dokonalou vůní? V tomto článku se podíváme na nejatraktivnější parfémy pro teplé dny. Od osvěžujících citrusových vůní až po květinové esence, které vám dodají potřebnou dávku svěžesti a energie. Ať už jste na pláži, v kanceláři nebo venku s přáteli, tyto parfémy vás budou provázet po celý den.

Neviditelné šaty nebo látka co mění barvy. Futuristické materiály mění pravidla oděvu

Začínáme si uvědomovat, že naše planeta už dlouho nedokáže udržet tempo s rychlostí módního průmyslu a současná situace není dlouhodobě udržitelná. Bude ještě chvíli trvat, než dokážeme ve většině nahradit materiály jako bavlna nebo polyester, ale už teď v laboratořích vznikají textilie, které nabízí víc než jen řešení. Nabízí budoucnost.