Louis Vuitton se v květnu chystá předvést svou kolekci Cruise na krásném italském ostrově Isola Bella. Luxusní módní dům, který je známý tím, že si pro své přehlídky vybírá architektonické skvosty, navštíví italský barokní ostrov, který již více než čtyři století vlastní rodina Borromeo. Ještě předtím však navštíví korejský Soul, u kterého je zatím místo zahaleno tajemstvím.

Společnost Louis Vuitton oznámila, že její příští přehlídka se bude konat 24. května letošního roku v Itálii na malebném ostrově Isola Bella. Francouzský luxusní módní dům, známý svými ikonickými kabelkami a zavazadly s monogramy, představí svou nejnovější kolekci Cruise na historickém místě, které je součástí Borromejských ostrovů v jezeře Maggiore.

Foto: Unsplash

Isola Bella je již 400 let v rukou rodiny Borromeo, v jejímž čele stojí kníže Vitaliano XI Borromeo s jeho manželka Marinou. Místo je to opravdu kouzelné a na exkluzivitě přidává i fakt, že se LV stane úplně první značkou, která na tomto místě přehlídku uspořádá. Ještě předtím se však v dubnu přesune do Soulu. Bude to vůbec poprvé, co se bude přehlídka konat v Jižní Koreji. O jaké architektonicky zajímavé místo půjde? To je zatím přísně utajeno. 

Pokladnice barokního umění zavěšená nad vodou

Díky kreativnímu řediteli Nicolasi Ghesquière, pro kterého se stává hlavní múzou architektura, se Cruise dostane na ty nejúžasnější místa. Například se podívala do vědeckého institutu v kalifornském Salk v La Jollenebo do residence Hope v kalifornském Palm Springs. A že jsou to opravdu dech beroucí místa. Krok zpět neudělají ani teď. Ostrov Isola Bella se řadí mezi ty nejkouzelnější místa na naší planetě. Dokonce se mu přezdívá „pokladnice barokního umění zavěšená nad vodou“.

Foto: Unsplash

V paláci rodiny Borromeo se nachází 20 barokních pokojů, které zdobí více než 130 italských obrazů. Krása se ale nachází především venku. Malebné terasovité zahrady v jejích středu stojí socha Teatro Massimo okouzlí každého návštěvníka.  

V listopadu roku 2023 pak bude kolekce k dostání na všech prodejních místech značky Louis Vuitton.

Zdroj: WWD, Hypebeast

Louis Vuitton míří do Itálie! Nejnovější přehlídku bude hostit ikonický ostrov Isola Bella

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!

Světoznámý obchod Tiffany & Co. v New Yorku se dočkal opravy. Společnost ho otevře koncem dubna

Už za měsíc spatří newyorčané dlouho očekávané odhalení. Firma Tiffany & Co. totiž oznámila, že koncem dubna otevře zrenovovaný vlajkový obchod na rohu 57. ulice a Páté Avenue. Svět se do něj poprvé zamiloval spolu s filmem Snídaně u Tiffanyho.

Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.