Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kosmetická značka L’Oreal Paris se poslední dobou snaží zaměřovat i na Generaci Z. K jejímu oslovení by jí měla pomoci nejnovější globální ambasadorka společnosti Kendall Jenner. Slavná modelka se v první kampani objeví od září, stane se v ní tváří řady make upu.

  Supermodelka Kendall Jenner se v úterý zařadila po bok hvězd jako Kate Winslet, Leïla Bekthi, Eva Longoria, Helen Mirren nebo Jane Fonda. Podobně jako ony se totiž stala globální ambasadorkou kosmetické značky L’Oreal Paris. Pomoci má společnosti zaměřit se na mladší zákazníky, tedy Generaci Z. Díky své kariéře je totiž jednou z nejvíce vlivných mladých žen. Její Instagram je proto dvanáctým nejvíce sledovaným na světě.

  Proslavila se mimo jiné také díky své rodině, je totiž sestra modelky Kylie Jenner a nevlastní sestra Kim Kardashian. „Představuje vše, čeho si Generace Z váží. Hrdě si stojí sama za sebou a věří si, čímž inspiruje ostatní,“ vysvětlila mezinárodní ředitelka L’Oreal Paris Délphine Viguier-Hovasse. „Chceme zaručit, že se značka sladí se současnou kulturou a mladou generací,“ dodala. V první kampani se Jenner objeví začátkem září.

  Na starosti bude mít především propagaci řady make upu. „Jsem nadšená, že se mohu stát součástí týmu, který má velkou vášeň a vidí tolik smyslu v tom, co dělá,“ okomentovala zase svou novou roli supermodelka. Doplnila, že značkou L’Oreal byla obklopená od dětství, jelikož ji používala její maminka. „Musím jí poděkovat za to, co mě naučila,“ popsala Kendall Jenner.

  Stojím za to, hlásá Jenner v nejnovějším klipu společnost L’Oreal Paris

  Odhalení nové globální ambasadorky společnost L’Oreal doplnila o krátké video. V něm Jenner opakuje dlouhodobé motto značky, tedy větu: „Stojím za to“. „Jde o to pochopit a znát svou hodnotu, což je podle mě v dnešní době čím dál důležitější,“ vysvětlila modelka. Přesně pro takovou „message“ je Jenner dle značky perfektní. „Hned první den natáčení jsem jí řekla, že mám pocit, jako by u nás byla odjakživa,“ prohlásila ředitelka L’Oreal.

  Ve své první kampani Jenner představí dlouhotrvající rtěnku Infallible, v překladu znamenající „neomylnost“. Reklama bude proto doplněná o tag line: „Nejsem neomylná, ale můj make up ano“. Slavná modelka pak v minulosti pracovala pro luxusní módní společnosti jako Prada, Versace, Jacquemus nebo Burberry. Roku 2014 se rovněž stala tváří Estée Lauder. Poprvé do byznysu vstoupila, když jí bylo pouhých 13 let.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, People, Twitter, YouTube

  L’Oreal Paris má novou globální tvář. Stala se jí modelka Kendall Jenner

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.