More

  Kosmetická značka L’Oreal Paris se poslední dobou snaží zaměřovat i na Generaci Z. K jejímu oslovení by jí měla pomoci nejnovější globální ambasadorka společnosti Kendall Jenner. Slavná modelka se v první kampani objeví od září, stane se v ní tváří řady make upu.

  Supermodelka Kendall Jenner se v úterý zařadila po bok hvězd jako Kate Winslet, Leïla Bekthi, Eva Longoria, Helen Mirren nebo Jane Fonda. Podobně jako ony se totiž stala globální ambasadorkou kosmetické značky L’Oreal Paris. Pomoci má společnosti zaměřit se na mladší zákazníky, tedy Generaci Z. Díky své kariéře je totiž jednou z nejvíce vlivných mladých žen. Její Instagram je proto dvanáctým nejvíce sledovaným na světě.

  Proslavila se mimo jiné také díky své rodině, je totiž sestra modelky Kylie Jenner a nevlastní sestra Kim Kardashian. „Představuje vše, čeho si Generace Z váží. Hrdě si stojí sama za sebou a věří si, čímž inspiruje ostatní,“ vysvětlila mezinárodní ředitelka L’Oreal Paris Délphine Viguier-Hovasse. „Chceme zaručit, že se značka sladí se současnou kulturou a mladou generací,“ dodala. V první kampani se Jenner objeví začátkem září.

  Na starosti bude mít především propagaci řady make upu. „Jsem nadšená, že se mohu stát součástí týmu, který má velkou vášeň a vidí tolik smyslu v tom, co dělá,“ okomentovala zase svou novou roli supermodelka. Doplnila, že značkou L’Oreal byla obklopená od dětství, jelikož ji používala její maminka. „Musím jí poděkovat za to, co mě naučila,“ popsala Kendall Jenner.

  Stojím za to, hlásá Jenner v nejnovějším klipu společnost L’Oreal Paris

  Odhalení nové globální ambasadorky společnost L’Oreal doplnila o krátké video. V něm Jenner opakuje dlouhodobé motto značky, tedy větu: „Stojím za to“. „Jde o to pochopit a znát svou hodnotu, což je podle mě v dnešní době čím dál důležitější,“ vysvětlila modelka. Přesně pro takovou „message“ je Jenner dle značky perfektní. „Hned první den natáčení jsem jí řekla, že mám pocit, jako by u nás byla odjakživa,“ prohlásila ředitelka L’Oreal.

  Ve své první kampani Jenner představí dlouhotrvající rtěnku Infallible, v překladu znamenající „neomylnost“. Reklama bude proto doplněná o tag line: „Nejsem neomylná, ale můj make up ano“. Slavná modelka pak v minulosti pracovala pro luxusní módní společnosti jako Prada, Versace, Jacquemus nebo Burberry. Roku 2014 se rovněž stala tváří Estée Lauder. Poprvé do byznysu vstoupila, když jí bylo pouhých 13 let.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, People, Twitter, YouTube

  L’Oreal Paris má novou globální tvář. Stala se jí modelka Kendall Jenner

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.