Džíny 501 značky Levi’s znázorňují ideální a klasický kousek, se kterým můžete prožít celý život. Společnost se proto při příležitosti jejich 150. narozenin rozhodla věnovat jim vlastní reklamní kampaň. Zahájila ji na předávání cen Grammy v neděli 5. února.

Společnost Levi’s se rozhodla vyprávět příběh svých nejznámějších džín s názvem 501. V kampani pod názvem The Greatest Story Ever Worn proto představila dva krátké filmy. Poprvé je zveřejnila při předávání cen Grammy v neděli. Módní značka je totiž s hudbou neodmyslitelně spojená. „Hudba si vybrala nás, ne my ji. Tohle manželství nám ovšem vyhovuje,“ okomentoval kampaň viceprezident Levi’s Chris Jackman.

Filmy přichystala společnost při příležitosti 150. narozenin svých nejvíce ikonických džínů. Krátké snímky proto popíší různé způsoby toho, jak důležitou součástí života se oblíbený módní kousek pro mnohé zákazníky stal. Snímek Precious Cargo například vypráví příběh z Jamajky ze 70. let minulého století. Tehdy se obyvatelé jejího hlavního města Kingston s džínami „poprvé setkali“. A následně jim vtiskli vlastní unikátní styl.

Druhý film nazvaný Legends Never Die zase ukazuje skutečný příběh muže, který si přál být ve svých džínech 501 pohřbený. Všichni účastníci jeho pohřbu si pak museli stejný kousek rovněž obléci. „Máme jedinečnou pozici. Milníku 150 let jen tak nějaká značka nedosáhne,“ dodal Jackman. Podobně staré jsou totiž módní společnosti spíše v Evropě než ve Spojených státech amerických.

Společně s novou kampaní představí Levi’s také limitované produkty

Džíny 501 vznikly, když krejčí Jacob Davis poprvé na plátěné pracovní kalhoty použil měděné nýty. Společně s Levi Strauss pak experimentovali s denimem, dokud v roce 1873 nepředstavili dnes už tolik známé jeans. „Jedná se o produkt, který ustál tok času a i nadále činí značku Levi’s silnější, než kdy dříve,“ vysvětlila budoucí šéfka Levi’s Michelle Gass.

Roli má totiž brzy převzít od současného ředitele společnosti Chip Bergh. Jako součást kampaně pak Levi’s hodlá zveřejnit také nové a limitoavné produkty. Patří mezi ně například inovace vůbec prvních modrých džínů z roku 1873 zvaných XX Waist Overalls. Upravit se značka hodlá také pánský model 501 ’54 a dámský 501 ’81. Podobné kampaně pak značka představila už dříve, například ve spolupráci se společností Denim Tears.

Zdroj: WWD, HypeBeast, HeadTopics, YouTube, Instagram

Levi’s slaví 150 let svého nejvíce ikonického kousku. Džínům 501 vzdává hold v nové kampani

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!

Světoznámý obchod Tiffany & Co. v New Yorku se dočkal opravy. Společnost ho otevře koncem dubna

Už za měsíc spatří newyorčané dlouho očekávané odhalení. Firma Tiffany & Co. totiž oznámila, že koncem dubna otevře zrenovovaný vlajkový obchod na rohu 57. ulice a Páté Avenue. Svět se do něj poprvé zamiloval spolu s filmem Snídaně u Tiffanyho.

Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.