Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

  Kolekce kabelky Horsebit 1955 nabízí různorodou kombinaci barev, velikostí i materiálů. Italská značka Gucci v ní proplétá svou historii s moderní inovací. Všechny tašky totiž spojuje takzvaný „horsebit“. Dominantní doplněk umístěný uprostřed kabelky odkazuje na jezdectví, které je s módním domem spojované. Podobný prvek se totiž využívá v koňské uzdě. Poprvé ho módní dům použil na pár mokasín v roce 1953.

  Hnědou variantu kabelky ukázala Bailey ve sportovním stylu

  Nyní ovšem klasická kabelka, původně vydaná v 50. letech minulého století, ožila v nové kampani. Vlastní jedinečnost jí předávají tři hvězdné tváře. Každá z nich znázorňuje originální styl a osobnost. Ty jsou podtržené nejen jinou paletou barev, ale také zvoleným outfitem. Například zpěvačka a herečka Halle Bailey spárovala hnědou kabelku s pohodlnou barevnou mikinou na zip a uhlazenou modrou košilí.

  Tlumené barvy nechaly v rukách Hanni vyniknout rudou kabelku

  Naopak slavná K-Pop zpěvačka ze skupiny NewJeans Hanni představila o něco více klasický look. Rudou kabelku totiž v kampani nafocené Mert Alas a Marcus Piggott ukázala v kombinaci s oversized šedým sakem. Bílá košile, černá kravata a jednoduchý střih tak nechaly vyniknout tmavě červenou variantu klasické kabelky. Hanni pak byla loni v říjnu zvolena jako globální velvyslankyně značky Gucci.

  Černou klasiku podtrhla Garner černými detaily i elegantním trenčkotem

  V nejvíce elegantním outfitu se pak v kampani objevila herečka Julia Garner. Oblékla si totiž chic modrý trenčkot s černými koženými detaily. Ten doplňoval nejen černou kabelku Horsebit 1955, ale také modré pozadí fotografií. Známá herečka se pak nedávno objevila také v kampani Gucci nazvané Guilty. Značku rovněž často nosí při svých vystoupeních na červeném koberci. V lednu ji například oblékla při příležitosti předávání cen Zlaté glóby.

  Jednotlivé fotografie pak měly za úkol zdůraznit osobnosti jednotlivých celebrit. Zároveň si hrály s variací barev, která rovněž vystihuje samotnou kolekci. Video publikované při příležitosti kampaně pak ukázalo, že se módní dům vydává o něco více střídmějším a klasickým směrem. Mění tak o něco okázalejší styl typický pro bývalého kreativního ředitele společnosti Alessandra Michele. „Jedná se o testament výjimečného materiálu i řemesla,“ okomentovala kolekci společnost.

  Zdroj: WWD, Fashion Gone Rogue, Design Scene, Gucci Official, Twitter, Instagram, YouTube

  Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.