Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

  Kolekce kabelky Horsebit 1955 nabízí různorodou kombinaci barev, velikostí i materiálů. Italská značka Gucci v ní proplétá svou historii s moderní inovací. Všechny tašky totiž spojuje takzvaný „horsebit“. Dominantní doplněk umístěný uprostřed kabelky odkazuje na jezdectví, které je s módním domem spojované. Podobný prvek se totiž využívá v koňské uzdě. Poprvé ho módní dům použil na pár mokasín v roce 1953.

  Hnědou variantu kabelky ukázala Bailey ve sportovním stylu

  Nyní ovšem klasická kabelka, původně vydaná v 50. letech minulého století, ožila v nové kampani. Vlastní jedinečnost jí předávají tři hvězdné tváře. Každá z nich znázorňuje originální styl a osobnost. Ty jsou podtržené nejen jinou paletou barev, ale také zvoleným outfitem. Například zpěvačka a herečka Halle Bailey spárovala hnědou kabelku s pohodlnou barevnou mikinou na zip a uhlazenou modrou košilí.

  Tlumené barvy nechaly v rukách Hanni vyniknout rudou kabelku

  Naopak slavná K-Pop zpěvačka ze skupiny NewJeans Hanni představila o něco více klasický look. Rudou kabelku totiž v kampani nafocené Mert Alas a Marcus Piggott ukázala v kombinaci s oversized šedým sakem. Bílá košile, černá kravata a jednoduchý střih tak nechaly vyniknout tmavě červenou variantu klasické kabelky. Hanni pak byla loni v říjnu zvolena jako globální velvyslankyně značky Gucci.

  Černou klasiku podtrhla Garner černými detaily i elegantním trenčkotem

  V nejvíce elegantním outfitu se pak v kampani objevila herečka Julia Garner. Oblékla si totiž chic modrý trenčkot s černými koženými detaily. Ten doplňoval nejen černou kabelku Horsebit 1955, ale také modré pozadí fotografií. Známá herečka se pak nedávno objevila také v kampani Gucci nazvané Guilty. Značku rovněž často nosí při svých vystoupeních na červeném koberci. V lednu ji například oblékla při příležitosti předávání cen Zlaté glóby.

  Jednotlivé fotografie pak měly za úkol zdůraznit osobnosti jednotlivých celebrit. Zároveň si hrály s variací barev, která rovněž vystihuje samotnou kolekci. Video publikované při příležitosti kampaně pak ukázalo, že se módní dům vydává o něco více střídmějším a klasickým směrem. Mění tak o něco okázalejší styl typický pro bývalého kreativního ředitele společnosti Alessandra Michele. „Jedná se o testament výjimečného materiálu i řemesla,“ okomentovala kolekci společnost.

  Zdroj: WWD, Fashion Gone Rogue, Design Scene, Gucci Official, Twitter, Instagram, YouTube

  Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.