Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Kreativní ředitelka módní značky Jimmy Choo Sandra Choi oznámila spolupráci s autorkou oblíbené mangy Pretty Guardian Sailor Moon. Jedná se o anime známé díky svým postavám s ikonickým citem pro módu. Luxusní výrobce obuvi proto představí speciální kolekci zaměřenou na jeho hrdinky.

  Módní značka Jimmy Choo zveřejní v polovině února speciální kousky zaměřené na hlavní hrdinky japonské mangy Sailor Moon. Do své kolekce tak zapracuje postavy Sailor Mercury, Mars, Jupiter, Venus nebo jejich mentorku a kočku Lunu, spolu s hlavní hrdinkou Pretty Guardian Sailor Moon. Představí tak nejen páry bot zaměřené na jednotlivé postavy, ale také tematické doplňky.

  „Spolupráce podtrhuje naše společné hodnoty jako je podpora práv žen, ale také víra ve schopnost módy inspirovat a podporovat individualitu,“ okomentovala speciální kolekci kreativní ředitelka Jimmy Choo Sandra Choi. Na její tvorbě se podílela s autorkou mangy Naoko Takeuchi. Projekt má podle ní podtrhnout jak vliv anime na pop kulturu, tak „luxus a půvab“ spojený se známým výrobcem bot Jimmy Choo.

  Foto: Instagram Jimmy Choo

  Nová kolekce zároveň oslaví 30 let od prvního vydání celosvětově oblíbené mangy. Značka každé z jejích hlavních hrdinek věnovala vlastní pár bot vyrobený v barvě, která je pro ně ikonická. „Mají vyzdvihnout jejich osobitost a charakter,“ popsala návrhy módní společnost. Zákazníci si budou moct vybrat například mezi kozačkami, koženými kotníkovými botami, lodičkami nebo botami na podpatku se silnou platformou.

  Fanoušci mangy se mohou těšit i na psaníčko nebo kozačky zdobené krystaly

  „Jsem nadšená, že postavy a příběhy vytvořené z mé představivosti jsou nyní zbožňované tolika lidmi po celém světě,“ vyjádřila se ke speciální kolekci Takeuchi. Kromě bot se budou moct fanoušci mangy těšit také na kabelky s černobílými ilustracemi z originální mangy. Značka nabídnde také luxusní psaníčko ve tvaru kočky Luny. Její limitovanou verzi ozdobenou krystaly pak společnost vyrobí pouze pro 25 šťastlivců na světě.

  Foto: Instagram Jimmy Choo

  Na vyžádání také společnost vyrobí luxusní pár zářivě růžových kozaček ozdobených krystaly Swarovski a doplněných ikonickým Jimmy Choo podpatkem. Kolekci naleznete v londýnském obchodě Selfridges od 14. února. Dostupná bude ale i v dalších kamenných prodejnách nebo online. „Sailor Moon je unikátní globální fenomén, který rezonuje napříč kulturami i jazyky. Promlouvá k různým generacím a všechny nás propojuje,“ dodala Choi.

  Zdroj: WWD, i-D, Fashion United, Jimmy Choo, Instagram

  Jimmy Choo představí speciální spolupráci. Oslaví známou japonskou mangu Sailor Moon

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.