Ačkoliv byl minulý měsíc velmi krátký, kosmetický svět nám i tak nabídl spoustu jarních novinek. Žhavým trendem se staly nové tekuté rtěnky od značky M.A.C, o kterých se šušká, že jsou neslíbatelné. O slovo se v únoru přihlásil i Bobbi Brown s růžovou tvářenkou, která dokonale rozjasní vaší pleť. Oblíbené značky Dior a Tom Ford představily hydratující korektory.

M.A.C – Locked Kiss Ink 24 Hour Lip

M.A.C nedávno vydal nový produkt s názvem Locked Kiss Ink 24 Hour Lip, který je nejnovějším přírůstkem do řady dlouhotrvajících rtěnek. Tyto nové rtěnky jsou ideální volbou pro všechny ženy, které chtějí mít své rty v perfektním stavu po celý den. Díky speciálnímu složení se totiž nehnou z místa a přitom jsou plné barvy a hydratace. Rtěnka je také vybavena aplikátorem, který umožňuje snadnou a přesnou aplikaci. Dodává se v řadě výrazných zářivých odstínů, které se hodí pro každou příležitost. Ať už sáhnete po klasické červené, sytě fialové nebo zářivě růžové, rozhodně neuděláte chybu. 

Dior – Forever Skin Correct

Nejdříve make-up, nyní korektor. Dior doplňuje řadu a přináší nám korektor Forever Skin Correct. Vybrat si můžete ze široké škály odstínů a značka zaručuje výdrž až 24 hodin. Na své si přijdou obzvláště milovníci přírodních produktů, Dior se totiž rozhodl pro složení z 92% rostlinných složek. Do korektoru jsou také přimíchány svěží květinové extrakty, které zanechají pleť hydratovanou.

Tom Ford – Traceless Soft Matte Concealer

Hledáte korektor, který je hydratující a má matný finish? Tak s touto nadupanou novinkou právě přichází Tom Ford a jeho Traceless Soft Matte Concealer. Tyčinkový korektor obsahuje dvě důležité složky, kyselinu Hyaluronovou a Vitamín E. Kyselina Hyaluronová dodává pleti nadstandardní hydrataci a pomáhá s bojem proti vráskám. Vitamín E zase pro změnu poskytuje antioxidační ochranu. Obě tyto složky působí až po dobu 12 hodin. 

Bobbi Brown – Brightening Blush

Bobbi Brown se představuje s růžovou dokonalostí v podobě nové tvářenky Brightening Blush. Jak sám výrobce uvádí, pro nanesení máte hned dvě možnosti. Buďto budete chtít použít všechny barvy paletky a dosáhnete tak zářivě růžového odstínu nebo naneste jen tmavý odstín a světlý použijte na rozjasnění lícní kosti!  

@bobbibrowncosmetics

Get ahold of your glow. With made-to-play shades, our 3-in-1 Limited-Edition Brightening Blush puts everything you need to liven up your look in the palm of your hand. Video by: Bobbi Brown New Zealand Ambassador, Jess. #BobbiBrown #MakeupEssentials #GlowingBeauty #Blush #BlushTok #PinkBlush

♬ original sound – Mr. Wonderful

Zdroj: Hypebae, Dior, Bobbi Brown, Tom Ford

Jarní novinky ze světa kosmetiky. Neslíbatelný M.A.C, pudrový Bobbi Brown nebo hydratující Tom Ford