Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Vánoce se blíží mílovými kroky, nepodceňte přípravu dárků a pojďte se s námi podívat na pár Fashion Jewelry náramků. Šperky jsou totiž již od dávných dob tím nejoblíbenějším darem. Zvýrazňují charakter a jsou symbolem luxusu.

  Hermés

  Fashion Jewelry od Hermés je zkrátka must-have. Velice populární a přesto nadčasové šperky, které podtrhnou vaši osobnost. Náramky s typickým písmenem „H“ najdeme v nepřeberném množství barev a vzorů. Hermés nabízí pánskou i dámskou řadu. Kolekce Click H pod stromečkem jistě potěší. Pokud nevíte, jakou barevnou kompozici vybrat, nebojte se zakoupit snad nejvíce ikonickou kombinaci zlaté a oranžové. Nenaruší ani jednobarevný outfit. Naopak každodenní look „rozsekne“ a celkový dojem působí opravdu luxusně. Na ruce perfektně vypadá i víc náramků najednou. My doporučujeme mixovat řadu Click H s řadou Rivale Mini. Ceny se aktuálně pohybují do 850 EUR.

  Foto: Hermés

  Christian Dior

  Mysleli jste si, že náramky přátelství najdete pouze ve stáncích se suvenýry na dovolené? Pokud ano, jste na omylu. Dior náramky jsou absolutní instagramový hit, který nechybí u žádné fashion influencerky. Jestli právě vybíráte dárek pro kamarádku nebo kamaráda, máte vybráno. Náramky z kolekce J’Adior jsou v balení hned dva. Můžete s nimi proto utvrdit již zmíněné přátelství či vztah. Každého zaručeně potěší. Na ruce se opět dají vrstvit a mají nastavitelnou velikost. V kombinaci s jinými Dior kousky krásně umocní celý vzhled. Ceny startují od 350 EUR.

  Vivienne Westwood

  Unisexové náramky pro streetové nadšence! Kdo by čekal, že tak extravagantní návrhářka, jako je Vivienne navrhne tak elegantní a přitom drsné šperky. Náramky Vivienne Westwood většinou zdobí typické visící logo značky, což ocení vyznavači decentní logománie. Náramky i jiné šperky od Vivienne vypadají lépe s extravagantnějším oblečením, přesně jako na jejím mole. Zápěstí obdarovaného tyto náramky můžou zdobit za cenu od 100 EUR.

  Foto: Vivienne Westwood

  Tiffany & Co.

  Domnívali jste se, že šperky od Tiffanyho seženeme pouze za horentní sumy? Není tomu tak. Tiffany připravilo celou řadu dámských šperků ze sterilizovaného stříbra, jejichž ceny začínají již od 180 EUR. Náramky z této kolekce jsou decentní a minimalistické, často jen s malým ozdobným prvkem. Vynést je můžeme prakticky s čímkoliv. Stříbrné provedení se stará o kompatibilitu se vším.

  Foto: Tiffany & Co.

  Kožené náramky

  Pro milovníky kožených výrobků jsme vybrali Pradu a Valentino. Fashion Jewelry těchto značek nám ruce ozdobí na výbornou. Příznivá je i jejich cena. Pánské i dámské verze opět aktuálně stojí kolem 170 EUR. Design těchto náramků je velmi mladistvý. Proto doporučujeme kombinaci se streetovějšími kousky.

  Foto: Prada, Valentino

  Gismondi

  Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, tak tu pro vás máme jiné eso. Je to výhradně šperkařská značka s nádhernou historií. Rodinná firma, která se dědila z generace na generaci – Gismondi 1754. Dnešní majitel Massimo Gismondi je zástupcem již sedmé generace od založení. Šperkařská tradice je v této rodině tak dlouhá, jako je široká jejich nabídka. Gismondi v minulosti na Met Gala vynesla například Megan Fox nebo Emily Ratajkowski. Máme velké štěstí, že tyto dámské unikátní šperky v pražské pobočce také seženeme. Informace o cenách v butiku.

  Foto: Gismondi

  Zdroj: viviennewestwood.com, dior.com, hermes.com, gismondi.com, prada.com, valentino.com, tiffany.com, Instagram

  Jak řekla Carrie Bradshaw: „Malý šperk by bohatě stačil“. Letos pod stromečkem zaválíte

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.