Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Do světa módní fantazie zve v Paříži kolemjdoucí nový pop-up store francouzské módní značky Jacquemus. Na návštěvníky uvnitř něj čeká nejen obří kabelka a toustovač, ale také pračka, ve které se mohou nechat vyfotit. Po nahlédnutí do extravagantních výkladních skříní si mohou navíc zakoupit květiny a odpočinout u šálku kávy.

  Návrhář Simon Porte Jacquemus je známý vytvářením neobvyklých pop-up storů, které fanoušky značky lákají nejen na luxusní kousky, ale i fantaskní zážitek. Minulý rok představil svou kreativitu v Miláně a Londýně, letos se ovšem rozhodl vrátit do Paříže. Na svém výtvoru pak spolupracoval s obchodním řetězcem Galeries Lafayette. Od 1. března do začátku dubna proto převzal jejich výkladní skříně i pánské a dámské oddělení.

  „Miluji myšlenku toho, že kdokoli, kdo Galeries Lafayette navštíví, si může užít tuto pohlcující zkušenost a odhalit příběh Jacquemus a všeho, co nabízí,“ vysvětlil kreativní ředitel značky. Do světa módní fantazie zvou kolemjdoucí už samotné výkladní skříně. Uvnitř nich nechal Jacquemus vyniknout módní kousky vedle obřího šálku kávy, foto budky nebo umně nainstalované šňůry na prádlo. V obřích rozměrech vyrobil také klobouk zabírající celou jednu výlohu.

  Při vstupu do pánské sekce instalace pak návštěvníky překvapí obrovská pračka, která v sobě ukrývá foto budku. V ní se mohou fanoušci značky nechat na památku vyfotit. Začátek dámské části obchodu zase pro změnu střeží obří kabelka Bambino. Jedná se o vtip poukazující na nejznámější z kabelek značky Jacquemus. Proslavila se totiž naopak svou překvapivě mini velikostí. Její obří verze pak ukrývá skutečné modely, které si mohou zákazníci na místě zakoupit.

  Pro Galeries Lafayette přichystal Jacquemus i speciální modely kabelek

  Mezi nabízené modely kabelek pak patří například černobílá taška přes rameno zvaná Bisou. Francouzský návrhář ale pro Galeries Lafayette vytvořil také speciální mini-Bambino kabelku vyrobenou z denimu nebo tašku Chiquito z hladké béžové kůže. „Jacquemus je značka pro všechny, bez ohledu na jejich věk nebo národnost,“ okomentoval pop-up store vedoucí nákupu zboží Galeries Lafayette Arthur Lemoine. „Je totiž silně zakořeněná ve francouzské kulturní představivosti,“ dodal.

  Ta umožnila Jacquemus vytvořit také obří toustovač s pohyblivými topinkami nebo prodejní automat na kabelky. Po prohlédnutí fantaskních instalací navíc zákazníky čeká odpočinek ve speciální kavárně. Zakoupit si jako suvenýr mohou také kytici květin. Učinit tak mohou pouze do 14. března, a to přesto, že obchodní řetězec uzavře pop-up store až 2. dubna. Francouzská značka je pak díky svým kreativním nápadům populární především u mladší generace. Vydělávat má proto až 200 milionů eur ročně, tedy 4 miliardy korun.

  Zdroj: Fashion Network, Super Future, Hypebae, Instagram

  Jacquemus otevřel v Paříži nový pop-up store. Návštěvníky v něm přivítá obří kabelka i toustovač

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.