Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Co vás v listopadu čeká a nemine v lásce a v partnerství? Přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Věřte, že se budou dít opravdu velké věci. Pojďme se tomu podívat na zoubek.

  Vítejte v období Štíra. Jedná se o čas, ve kterém se do popředí dostává vášeň, touha, tajemství a posedlost. Probíhá od 23. října 2023 do 22. listopadu 2023 a poskytuje nám dny, které můžeme dosyta naplnit nejrůznějšími příležitostmi i těmi nejtemnějšími a nejhlubšími romantickými představami.

  Beran

  Budete si připadat bláznivě, ale i tak se dokážete vesele bavit a užívat si příležitostí, které se ve vašem partnerském vztahu naskytnou. V tomto měsíci budete mít možnost potkat nové lidi, se kterými budete chtít zažít bližší intimní vztah. Kolem 10. listopadu navíc Merkur, planeta komunikace a lásky, vstoupí do znamení Střelce, proto budete mít velkou šanci kompletně předělat svůj vzorec života a změnit svého dosavadního sexuálního partnera.

  Blíženci

  Milí Blíženci, v listopadu se připravte na pořádnou jízdu. Zažijete romantiku, dobrodružství i nové vztahy. Váš partner bude připraven zkoušet nové věci, možná vás pozve na večeři nebo podniknete skvělý výlet ve dvou. Až se vaše vládnoucí planeta Merkur, planeta komunikace, ocitne 10. listopadu ve vašem nitru, sami uvidíte, že se k vám přibližují ti správní lidé a dvoří se vám, takže vám nezbude nic jiného než si sednout, uvolnit se a přijímat nové nabídky.

  Rak

  Váš milostný život se obrátí k lepšímu. Až Venuše, planeta lásky a touhy, vstoupí 8. listopadu do znamení Vah, možná se vám bude lépe dařit navazovat romantické vztahy a nakonec se budete cítit i ve svém vlastním vztahu bezpečně a jistě. Právě teď jste na vrcholu a období Štíra pro vás bude znamenat další posun. Nebojte se případných změn a přivítejte je s otevřenou náručí.

  Foto: Pexels

  Lev

  Milí Lvi, připravte se na to, že celý listopad bude, co se týče partnerského života, dost bláznivý. Hned na začátku listopadu začnete pozorovat, jak se vám lidé, kteří vás přitahují, odrážejí na vašich silných a slabých stránkách. Také si dejte pozor na osoby, které vám budou chtít ublížit. Neznamená to, že když se vám daří, budou s vámi vaši radost a štěstí sdílet všichni.

  Panna

  Nastává správný čas zamyslet se, zda má váš současný vztah smysl. Snažíte se připravit na budoucnost, kterou chcete mít co nejlepší, ale nejste si jistá, zda je nynější vztah přesně to, co chcete. Díváte se na to, kde chcete za pět let žít, plánujete postavit dům a samu sebe vidíte ve svatebních šatech. Pozor ale, aby vám během tohoto zvažování neunikla jedna skvělá příležitost.

  Váhy

  Váhy, v listopadu objevíte nový pocit sebedůvěry a vzrušení z milostného života. Pokud jste samy sebe přesvědčily, že láska pro vás prostě není to pravé ořechové, bude období Štíra dobou, kdy se tento strach vyřeší prostřednictvím pozitivních zkušeností. Nebojte se a běžte na rande, pokud se vám takové nabídky dostane.

  Štír

  V listopadu je třeba slavit víc než jen narozeniny, milí Štíři! Významným datem je pro vás 13. listopad, kdy dorazí novoluní ve Štíru. Právě v ten moment pochopíte, že celkové uspořádání vašeho milostného života se možná zastavilo ve váš prospěch. Pokud byste skončili s někým z minulosti, byli byste nakonec zklamaní. Proto dejte pozor a staré vztahy neobnovujte.

  Foto: Pexels

  Střelec

  Díky výraznému posunu Merkuru, který vstoupí do vašeho hvězdného znamení 10. listopadu, se zdá, že všechny oči a zamilovaná srdce jsou nyní upřeny na vás, milí Střelci. Dejte si tedy na čas a snažte se, aby vás lidé kolem viděli a vnímali. Čím bouřlivější, sebevědomější a zářivější v tomto období budete, tím lépe pro vás.

  Kozoroh

  Může se vám zdát, že jste ztratili veškerou naději na šťastné období. Nicméně díky Venuši, která 8. listopadu 2023 vstoupí do znamení Vah, zjistíte, že spojení s přáteli vám v urychlení milostného života nesmírně pomůže. Zkuste se zaměřit více na sebe a na své vnitřní potřeby.

  Vodnář

  Místo toho, abyste se děsili představy, že se seznámíte s novými lidmi, popřemýšlejte, proč nezměnit perspektivu a nezačít otevírat své srdce tomu nejlepšímu možnému protějšku, který už ve vašem životě dávno je. Listopad bude tím nejlepším měsícem z celého roku, milí Vodnáři.

  Ryby

  Listopad vám přinese příležitost znovu oživit představu o sobě samých. Na seznamovací scéně se konečně začnete více prosazovat. Budete mít pocit, že z vás spadla tíha a že vaše vnímání života se stává romantičtějším a rozmarnějším. Začnete se opírat o to, kým doopravdy jste. Blýská se na lepší časy.

  Zdroj: chatelaine, allure, russh

  Foto:Pexels

  Horoskop na listopad: Váhy, připravte se na vzrušení z milostného života. Blíženci, zažijete pořádnou jízdu

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.