Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Manikúra je kosmetickým rituálem, který si jednou za čas ráda dopřeje každá žena. Pokud vás ale nebaví docházet do salónu, vyzkoušejte naše tipy na ty nejžhavější novinky z pohodlí domova. Perfektní manikúra vám je zase o krok blíž, nechte se unést záplavou barev a hravosti.

  SUNDAYS – PEARL COLLECTION

  Toužíte-li stejně jako hollywoodské hvězdy po perlové dokonalosti, máme pro vás na výběr hned ze tří variant. Značka Sundays vydává novou kolekci Pearl, která má za úkol očarovat vaše oči. Ať už lak vynesete do společnosti, nebo jen tak na doma, věřte, že na sluníčku vám vykouzlí úsměv na rtech. Vyrábí se v růžovo-fialové, klasické bílé nebo šmrncovní modré. Značka zaručuje nejen kvalitu, ale také příval neskutečné energie, která se vám z dobře nalakovaných nehtů stoprocentně dostaví. Cena jednoho perlového laku se pohybuje okolo 20 EUR.

  Foto: Sundays

  Dior – VERNIS TOP COAT 309 COSMIC

  Hledáte dokonalost v podobě závěrečné vrchní vrstvy? Dior přichází s ověřeným parťákem Vernis Top Coat 309 Cosmic. Tento rok si pro vás jako ozvláštnění připravil třpytivě zlatý podtón, který dodá vašemu konečnému vzhledu na elegantnosti. Máte hned dvě možnosti, jak lak nosit. Naneste Vernis na váš barevný lak a zvýrazněte tak vzhled nehtů, nebo ho použijte jako samostatnou jednotku. Vykouzlíte jemný a elegantní detail. Ceny Vernis se pohybují okolo 30 EUR.

  Foto: Dior

  NAILS.INC LONDON – NAIL ART PEN

  Pokud vás stejně jako nás lákají jarní syté barvy, stanou se pro vás nová pera od Nails.inc úplným miláčkem. Nemusíte být ani profesionálními malíři, abyste to zvládli. Vše je naprosto jednoduché, stačí si například nakreslit čáry, tečky nebo květiny a vaše nehty budou ihned zářit veselejším tónem. Za zkoušku stojí i bílá barva, vytvoříte si s ní jednoduchou francouzskou manikúru během pár minut. Značka samozřejmě doporučuje, abyste jakékoliv vaše dílo ještě přetřeli vrchním průhledným lakem pro zachování kvality. Cena jednoho pera se pohybuje okolo 5 EUR.

  O. P. I. – NATURE STRONG

  O. P. I. představil novinku a tou je Nature strong řada ekologických laků. Můžete si vybrat z několika barev, čekat na vás bude i podkladová báze a závěrečná vrstva. A pokud se ptáte, jak můžou být laky ekologické, máme pro vás odpověď! Řada obsahuje až 75% derivátů rostlinných přísad, jako je například cukrová třtina, brambory či kukuřice. A co třpytky? I ty jsou přírodní. Jsou vyrobené z celulózy a eukalyptu. Na závěr tu máme i ekologický obal. Každé víčko je totiž vyrobeno z již použitého plastového materiálu, každý tedy dostane úplný unikát. Cena jednoho laku se pohybuje kolem 16 EUR.

  Foto: O.P.I.

  Protože inspirace nikdy není dost, přidáváme video, jak si poradit s manikúrou na jarní, sluncem zalité dny.

  @nailsbydaliaa colorful french 🎨 #nailsummer #nailsinspo #nailideas #ongles #lyon ♬ original sound – speedxsoundzxz

  Zdroj: Sundays, O.P.I., Dior, Nails.inc, TikTok, Instagram

  Horké novinky předních beauty brandů. Vytvořte si doma nehtové studio

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.