Manikúra je kosmetickým rituálem, který si jednou za čas ráda dopřeje každá žena. Pokud vás ale nebaví docházet do salónu, vyzkoušejte naše tipy na ty nejžhavější novinky z pohodlí domova. Perfektní manikúra vám je zase o krok blíž, nechte se unést záplavou barev a hravosti.

SUNDAYS – PEARL COLLECTION

Toužíte-li stejně jako hollywoodské hvězdy po perlové dokonalosti, máme pro vás na výběr hned ze tří variant. Značka Sundays vydává novou kolekci Pearl, která má za úkol očarovat vaše oči. Ať už lak vynesete do společnosti, nebo jen tak na doma, věřte, že na sluníčku vám vykouzlí úsměv na rtech. Vyrábí se v růžovo-fialové, klasické bílé nebo šmrncovní modré. Značka zaručuje nejen kvalitu, ale také příval neskutečné energie, která se vám z dobře nalakovaných nehtů stoprocentně dostaví. Cena jednoho perlového laku se pohybuje okolo 20 EUR.

Foto: Sundays

Dior – VERNIS TOP COAT 309 COSMIC

Hledáte dokonalost v podobě závěrečné vrchní vrstvy? Dior přichází s ověřeným parťákem Vernis Top Coat 309 Cosmic. Tento rok si pro vás jako ozvláštnění připravil třpytivě zlatý podtón, který dodá vašemu konečnému vzhledu na elegantnosti. Máte hned dvě možnosti, jak lak nosit. Naneste Vernis na váš barevný lak a zvýrazněte tak vzhled nehtů, nebo ho použijte jako samostatnou jednotku. Vykouzlíte jemný a elegantní detail. Ceny Vernis se pohybují okolo 30 EUR.

Foto: Dior

NAILS.INC LONDON – NAIL ART PEN

Pokud vás stejně jako nás lákají jarní syté barvy, stanou se pro vás nová pera od Nails.inc úplným miláčkem. Nemusíte být ani profesionálními malíři, abyste to zvládli. Vše je naprosto jednoduché, stačí si například nakreslit čáry, tečky nebo květiny a vaše nehty budou ihned zářit veselejším tónem. Za zkoušku stojí i bílá barva, vytvoříte si s ní jednoduchou francouzskou manikúru během pár minut. Značka samozřejmě doporučuje, abyste jakékoliv vaše dílo ještě přetřeli vrchním průhledným lakem pro zachování kvality. Cena jednoho pera se pohybuje okolo 5 EUR.

O. P. I. – NATURE STRONG

O. P. I. představil novinku a tou je Nature strong řada ekologických laků. Můžete si vybrat z několika barev, čekat na vás bude i podkladová báze a závěrečná vrstva. A pokud se ptáte, jak můžou být laky ekologické, máme pro vás odpověď! Řada obsahuje až 75% derivátů rostlinných přísad, jako je například cukrová třtina, brambory či kukuřice. A co třpytky? I ty jsou přírodní. Jsou vyrobené z celulózy a eukalyptu. Na závěr tu máme i ekologický obal. Každé víčko je totiž vyrobeno z již použitého plastového materiálu, každý tedy dostane úplný unikát. Cena jednoho laku se pohybuje kolem 16 EUR.

Foto: O.P.I.

Protože inspirace nikdy není dost, přidáváme video, jak si poradit s manikúrou na jarní, sluncem zalité dny.

@nailsbydaliaa colorful french 🎨 #nailsummer #nailsinspo #nailideas #ongles #lyon ♬ original sound – speedxsoundzxz

Zdroj: Sundays, O.P.I., Dior, Nails.inc, TikTok, Instagram

Horké novinky předních beauty brandů. Vytvořte si doma nehtové studio

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.