Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Manikúra je kosmetickým rituálem, který si jednou za čas ráda dopřeje každá žena. Pokud vás ale nebaví docházet do salónu, vyzkoušejte naše tipy na ty nejžhavější novinky z pohodlí domova. Perfektní manikúra vám je zase o krok blíž, nechte se unést záplavou barev a hravosti.

  SUNDAYS – PEARL COLLECTION

  Toužíte-li stejně jako hollywoodské hvězdy po perlové dokonalosti, máme pro vás na výběr hned ze tří variant. Značka Sundays vydává novou kolekci Pearl, která má za úkol očarovat vaše oči. Ať už lak vynesete do společnosti, nebo jen tak na doma, věřte, že na sluníčku vám vykouzlí úsměv na rtech. Vyrábí se v růžovo-fialové, klasické bílé nebo šmrncovní modré. Značka zaručuje nejen kvalitu, ale také příval neskutečné energie, která se vám z dobře nalakovaných nehtů stoprocentně dostaví. Cena jednoho perlového laku se pohybuje okolo 20 EUR.

  Foto: Sundays

  Dior – VERNIS TOP COAT 309 COSMIC

  Hledáte dokonalost v podobě závěrečné vrchní vrstvy? Dior přichází s ověřeným parťákem Vernis Top Coat 309 Cosmic. Tento rok si pro vás jako ozvláštnění připravil třpytivě zlatý podtón, který dodá vašemu konečnému vzhledu na elegantnosti. Máte hned dvě možnosti, jak lak nosit. Naneste Vernis na váš barevný lak a zvýrazněte tak vzhled nehtů, nebo ho použijte jako samostatnou jednotku. Vykouzlíte jemný a elegantní detail. Ceny Vernis se pohybují okolo 30 EUR.

  Foto: Dior

  NAILS.INC LONDON – NAIL ART PEN

  Pokud vás stejně jako nás lákají jarní syté barvy, stanou se pro vás nová pera od Nails.inc úplným miláčkem. Nemusíte být ani profesionálními malíři, abyste to zvládli. Vše je naprosto jednoduché, stačí si například nakreslit čáry, tečky nebo květiny a vaše nehty budou ihned zářit veselejším tónem. Za zkoušku stojí i bílá barva, vytvoříte si s ní jednoduchou francouzskou manikúru během pár minut. Značka samozřejmě doporučuje, abyste jakékoliv vaše dílo ještě přetřeli vrchním průhledným lakem pro zachování kvality. Cena jednoho pera se pohybuje okolo 5 EUR.

  O. P. I. – NATURE STRONG

  O. P. I. představil novinku a tou je Nature strong řada ekologických laků. Můžete si vybrat z několika barev, čekat na vás bude i podkladová báze a závěrečná vrstva. A pokud se ptáte, jak můžou být laky ekologické, máme pro vás odpověď! Řada obsahuje až 75% derivátů rostlinných přísad, jako je například cukrová třtina, brambory či kukuřice. A co třpytky? I ty jsou přírodní. Jsou vyrobené z celulózy a eukalyptu. Na závěr tu máme i ekologický obal. Každé víčko je totiž vyrobeno z již použitého plastového materiálu, každý tedy dostane úplný unikát. Cena jednoho laku se pohybuje kolem 16 EUR.

  Foto: O.P.I.

  Protože inspirace nikdy není dost, přidáváme video, jak si poradit s manikúrou na jarní, sluncem zalité dny.

  @nailsbydaliaa colorful french 🎨 #nailsummer #nailsinspo #nailideas #ongles #lyon ♬ original sound – speedxsoundzxz

  Zdroj: Sundays, O.P.I., Dior, Nails.inc, TikTok, Instagram

  Horké novinky předních beauty brandů. Vytvořte si doma nehtové studio

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.