Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Model a influencer, který odvážně usiluje o splnění svých snů! Videa, v nichž se po veřejnosti prochází jako runway model, jsou na sociálních sítích obrovským hitem. Některá z nich dokonce překonala hranici osm milionů zhlédnutí! Po roce působení na TikToku se dostal na berlínský fashion week, kde se prošel pro značku VORN. Fav sní o tom, že se jednoho dne objeví na nejprestižnějších přehlídkových molech. A zdá se, že se mu to brzy povede!

  Fav nejenže vypadá perfektně, ale také slouží jako skvělá inspirace. Ukazuje nám, že každý může dosáhnout svých snů! Jeho videa se stávají stále populárnějšími a na nedávném berlínském fashion weeku měl dokonce možnost předvést se na jedné z runwayí. Vybrala si ho značka VORN – The Berlin Fashion Hub. Jde o organizaci, která podporuje lokální designéry všech odvětví. Koncept labelu je založený na fúzi několika designérských studií a jednotlivých kreativců. Fav se neúnavně snaží uskutečnit své sny a my mu přejeme, aby se mu to podařilo!

  Nejčastěji ho spatříte na ulicích nebo v supermarketech. Největším rozeznávacím prvkem je ale samozřejmě jeho nezaměnitelná chůze. Netrvalo dlouho a s podobným trendem se na TikToku strhla doslova lavina. Potom, co se Fav více zviditelnil, už ho napodobují davy lidí. I vy tedy můžete zkusit své štěstí!

  Fav do svého tiktokového bia přidal i svůj nový nickname – Runway King! Tedy král přehlídkových mol. A co nás kromě jeho dokonalé chůze baví ještě víc? Pohledy kolemjdoucích! Ty jsou zkrátka k nezaplacení.

  Britney Manson

  První ale bohužel není. Na podobném obsahu založila svou kariéru i polská influencerka Britney Manson, která se díky své popularitě již v minulosti dostala na lokální mola a nedávno se stala polskou ambassadorkou pro všemi opěvovanou kolekci H&M x Mugler. Její dosud největší spolupráce byla se značkou Givenchy, pro kterou propagovala beauty produkty. Svůj obsah ale okořenila o trochu více. Dokáže totiž napodobit chůzi světových supermodelek. Dokonce umí rozlišit i chůze, které jsou typické pro jednotlivé módní domy! Například Versace má rychlejší a svěžejší chůzi než Chanel, který je pomalejší a ladnější.

  Své sny si tedy dokáže splnit každý. Proč to tedy nezkusit?! Stejnou možnost máte i vy!

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Fav Falone: Vycházející hvězda přehlídkových mol! Jeho videa mají na TikToku miliony zhlédnutí

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.