Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Model a influencer, který odvážně usiluje o splnění svých snů! Videa, v nichž se po veřejnosti prochází jako runway model, jsou na sociálních sítích obrovským hitem. Některá z nich dokonce překonala hranici osm milionů zhlédnutí! Po roce působení na TikToku se dostal na berlínský fashion week, kde se prošel pro značku VORN. Fav sní o tom, že se jednoho dne objeví na nejprestižnějších přehlídkových molech. A zdá se, že se mu to brzy povede!

  Fav nejenže vypadá perfektně, ale také slouží jako skvělá inspirace. Ukazuje nám, že každý může dosáhnout svých snů! Jeho videa se stávají stále populárnějšími a na nedávném berlínském fashion weeku měl dokonce možnost předvést se na jedné z runwayí. Vybrala si ho značka VORN – The Berlin Fashion Hub. Jde o organizaci, která podporuje lokální designéry všech odvětví. Koncept labelu je založený na fúzi několika designérských studií a jednotlivých kreativců. Fav se neúnavně snaží uskutečnit své sny a my mu přejeme, aby se mu to podařilo!

  Nejčastěji ho spatříte na ulicích nebo v supermarketech. Největším rozeznávacím prvkem je ale samozřejmě jeho nezaměnitelná chůze. Netrvalo dlouho a s podobným trendem se na TikToku strhla doslova lavina. Potom, co se Fav více zviditelnil, už ho napodobují davy lidí. I vy tedy můžete zkusit své štěstí!

  Fav do svého tiktokového bia přidal i svůj nový nickname – Runway King! Tedy král přehlídkových mol. A co nás kromě jeho dokonalé chůze baví ještě víc? Pohledy kolemjdoucích! Ty jsou zkrátka k nezaplacení.

  Britney Manson

  První ale bohužel není. Na podobném obsahu založila svou kariéru i polská influencerka Britney Manson, která se díky své popularitě již v minulosti dostala na lokální mola a nedávno se stala polskou ambassadorkou pro všemi opěvovanou kolekci H&M x Mugler. Její dosud největší spolupráce byla se značkou Givenchy, pro kterou propagovala beauty produkty. Svůj obsah ale okořenila o trochu více. Dokáže totiž napodobit chůzi světových supermodelek. Dokonce umí rozlišit i chůze, které jsou typické pro jednotlivé módní domy! Například Versace má rychlejší a svěžejší chůzi než Chanel, který je pomalejší a ladnější.

  Své sny si tedy dokáže splnit každý. Proč to tedy nezkusit?! Stejnou možnost máte i vy!

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Fav Falone: Vycházející hvězda přehlídkových mol! Jeho videa mají na TikToku miliony zhlédnutí

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.