Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejnovější kampaň k podzimní kolekci Alexander McQueen nechává vyniknout jednotlivé návrhy. Fotograf David Sims totiž nafotil herečky, modelky i zpěvačky na jednoduchém pozadí. Luxusní kousky pak předvedla mimo jiné také herečka Elle Fanning.

  Podzimní kolekce známé značky Alexander McQueen vzdává hold Johance z Arku. Připomínat ji mají například čistě střižené obleky nebo overaly, doplněné o stříbrné doplňky. Kolekce je rovněž výjimečná tím, že takové návrhy kombinuje s odvážnými a originálně zdobenými šaty. Jedná se zároveň o řadu návrhů, se kterými se letos na jaře módní společnost navrátila na Pařížský týden módy.

  Módnímu světu pak kolekci představila řada modelek, hereček i zpěvaček, jako je Naomi Campbell, Liu Wen, Eva Green, Yseult, Karolina Spakowski nebo Momo Ndiaye. Patří mezi ně také herečka Elle Fanning. Ta v kampani nafocené známým fotografem Davidem Sims oblékla dvouřadé sako s bílou košilí a koženou kravatou. Na druhém snímku má ale na sobě naopak dlouhé splývavé vyšívané šaty s třásněmi.

  Podzimní kolekce má totiž propojovat lidi, oblečení a květiny. Mnohé z návrhů proto obsahují nášivky okvětních lístků. Outfit od Alexander McQueen pak herečka Elle Fanning oblékla také na letošním filmovém festivalu Cannes. Krystaly pošité šaty ovšem doplnila o vlastní styl. Oblékla přes ně totiž růžovou nadýchanou tylovou sukni. Ve světě módy je pak Fanning známá svou rolí ambasadorky pro firmu Cartier.

  Podzimní kampaň Alexander McQueen překvapuje dokonale střiženými obleky, i odvážnými šaty s průstřihy

  Kombinaci obleků a šatů předvedly také ostatní tváře podzimní kolekce. Například supermodelka Naomi Campbell oblékla dlouhé široké kalhoty a doplňující asymetricky střižený korzet. Na dalším snímku se zase objevila v červených šatech s širokými rameny, stojáčkem a průstřihy v místech, kde by jinak splývala jemná sukně. Herečka Eva Green zase předvedla pruhovaný oblek s kravatou, ale také třpytivé šaty doplněné o kotníčkové boty na podpatku.

  Kampaň plná originálních návrhů tak reflektuje dosavadní úspěšný rok módní společnosti. Alexander McQueen slavil úspěch především v květnu, kdy si Kate Middleton oblékla na korunovaci krále Karla III. splývavé šaty navržené právě touhle značkou. Kromě toho si návrhy Alexander McQueen několikrát při příležitosti světové tour Renaissance oblékla také zpěvačka Beyoncé. Společnost rovněž letos vydala novou řadu luxusních vonných svíček.

  Zdroje: WWD, Hypebae, FashionGoneRogue, Instagram, YouTube

  Elle Fanning zazářila v podzimní kampani Alexander McQueen. Kombinuje odvážné šaty i klasické obleky

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.