More

  Nejnovější kampaň k podzimní kolekci Alexander McQueen nechává vyniknout jednotlivé návrhy. Fotograf David Sims totiž nafotil herečky, modelky i zpěvačky na jednoduchém pozadí. Luxusní kousky pak předvedla mimo jiné také herečka Elle Fanning.

  Podzimní kolekce známé značky Alexander McQueen vzdává hold Johance z Arku. Připomínat ji mají například čistě střižené obleky nebo overaly, doplněné o stříbrné doplňky. Kolekce je rovněž výjimečná tím, že takové návrhy kombinuje s odvážnými a originálně zdobenými šaty. Jedná se zároveň o řadu návrhů, se kterými se letos na jaře módní společnost navrátila na Pařížský týden módy.

  Módnímu světu pak kolekci představila řada modelek, hereček i zpěvaček, jako je Naomi Campbell, Liu Wen, Eva Green, Yseult, Karolina Spakowski nebo Momo Ndiaye. Patří mezi ně také herečka Elle Fanning. Ta v kampani nafocené známým fotografem Davidem Sims oblékla dvouřadé sako s bílou košilí a koženou kravatou. Na druhém snímku má ale na sobě naopak dlouhé splývavé vyšívané šaty s třásněmi.

  Podzimní kolekce má totiž propojovat lidi, oblečení a květiny. Mnohé z návrhů proto obsahují nášivky okvětních lístků. Outfit od Alexander McQueen pak herečka Elle Fanning oblékla také na letošním filmovém festivalu Cannes. Krystaly pošité šaty ovšem doplnila o vlastní styl. Oblékla přes ně totiž růžovou nadýchanou tylovou sukni. Ve světě módy je pak Fanning známá svou rolí ambasadorky pro firmu Cartier.

  Podzimní kampaň Alexander McQueen překvapuje dokonale střiženými obleky, i odvážnými šaty s průstřihy

  Kombinaci obleků a šatů předvedly také ostatní tváře podzimní kolekce. Například supermodelka Naomi Campbell oblékla dlouhé široké kalhoty a doplňující asymetricky střižený korzet. Na dalším snímku se zase objevila v červených šatech s širokými rameny, stojáčkem a průstřihy v místech, kde by jinak splývala jemná sukně. Herečka Eva Green zase předvedla pruhovaný oblek s kravatou, ale také třpytivé šaty doplněné o kotníčkové boty na podpatku.

  Kampaň plná originálních návrhů tak reflektuje dosavadní úspěšný rok módní společnosti. Alexander McQueen slavil úspěch především v květnu, kdy si Kate Middleton oblékla na korunovaci krále Karla III. splývavé šaty navržené právě touhle značkou. Kromě toho si návrhy Alexander McQueen několikrát při příležitosti světové tour Renaissance oblékla také zpěvačka Beyoncé. Společnost rovněž letos vydala novou řadu luxusních vonných svíček.

  Zdroje: WWD, Hypebae, FashionGoneRogue, Instagram, YouTube

  Elle Fanning zazářila v podzimní kampani Alexander McQueen. Kombinuje odvážné šaty i klasické obleky

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.