Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejnovější kampaň k podzimní kolekci Alexander McQueen nechává vyniknout jednotlivé návrhy. Fotograf David Sims totiž nafotil herečky, modelky i zpěvačky na jednoduchém pozadí. Luxusní kousky pak předvedla mimo jiné také herečka Elle Fanning.

  Podzimní kolekce známé značky Alexander McQueen vzdává hold Johance z Arku. Připomínat ji mají například čistě střižené obleky nebo overaly, doplněné o stříbrné doplňky. Kolekce je rovněž výjimečná tím, že takové návrhy kombinuje s odvážnými a originálně zdobenými šaty. Jedná se zároveň o řadu návrhů, se kterými se letos na jaře módní společnost navrátila na Pařížský týden módy.

  Módnímu světu pak kolekci představila řada modelek, hereček i zpěvaček, jako je Naomi Campbell, Liu Wen, Eva Green, Yseult, Karolina Spakowski nebo Momo Ndiaye. Patří mezi ně také herečka Elle Fanning. Ta v kampani nafocené známým fotografem Davidem Sims oblékla dvouřadé sako s bílou košilí a koženou kravatou. Na druhém snímku má ale na sobě naopak dlouhé splývavé vyšívané šaty s třásněmi.

  Podzimní kolekce má totiž propojovat lidi, oblečení a květiny. Mnohé z návrhů proto obsahují nášivky okvětních lístků. Outfit od Alexander McQueen pak herečka Elle Fanning oblékla také na letošním filmovém festivalu Cannes. Krystaly pošité šaty ovšem doplnila o vlastní styl. Oblékla přes ně totiž růžovou nadýchanou tylovou sukni. Ve světě módy je pak Fanning známá svou rolí ambasadorky pro firmu Cartier.

  Podzimní kampaň Alexander McQueen překvapuje dokonale střiženými obleky, i odvážnými šaty s průstřihy

  Kombinaci obleků a šatů předvedly také ostatní tváře podzimní kolekce. Například supermodelka Naomi Campbell oblékla dlouhé široké kalhoty a doplňující asymetricky střižený korzet. Na dalším snímku se zase objevila v červených šatech s širokými rameny, stojáčkem a průstřihy v místech, kde by jinak splývala jemná sukně. Herečka Eva Green zase předvedla pruhovaný oblek s kravatou, ale také třpytivé šaty doplněné o kotníčkové boty na podpatku.

  Kampaň plná originálních návrhů tak reflektuje dosavadní úspěšný rok módní společnosti. Alexander McQueen slavil úspěch především v květnu, kdy si Kate Middleton oblékla na korunovaci krále Karla III. splývavé šaty navržené právě touhle značkou. Kromě toho si návrhy Alexander McQueen několikrát při příležitosti světové tour Renaissance oblékla také zpěvačka Beyoncé. Společnost rovněž letos vydala novou řadu luxusních vonných svíček.

  Zdroje: WWD, Hypebae, FashionGoneRogue, Instagram, YouTube

  Elle Fanning zazářila v podzimní kampani Alexander McQueen. Kombinuje odvážné šaty i klasické obleky

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.