Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Za společností Dior stojí v současnosti nemálo slavných osobností. Módní dům i přesto do svých řad vítá nové členy. Nedávno do nich přijal například herečku Rachel Zegler, známou svou hlavní rolí v pokračování slavné série Hunger Games. Herečka Dilraba Dilmurat se zase proslavila hraním v čínských seriálech. Novým ambasadorem se stal také popový zpěvák Jay Chou.

  Herečky Rachel Zegler i Dilraba Dilmurat spolupracovaly s módním domem Dior už v minulosti. Nyní se ale oficiálně staly jeho ambasadorkami pro kolekce z dílny kreativní ředitelky Marie Grazie Chiuri. Zastupovat mají ovšem také make-up sekci slavné značky. Za úkol tak budou mít propagovat tvorbu ředitele Dior Makeup Petera Philipse. Zařadí se tak mezi ostatní One Dior ambasadory.

  Herečka Dilraba Dilmurat pak Dior zastoupila už dříve, a to například v kampani Lady 95.22. Do současnosti ovšem zastávala roli ambasadorky pouze v Číně. Na tamním trhu je totiž momentálně jednou z nejvíce žádaných celebrit. Proslavila se díky rolím v televizních seriálech, jako je Pretty Li Huizhen nebo Eternal Love of Dream. Roku 2020 navíc vyhrála cenu za „vycházející hvězdu“ na Mezinárodním filmovém festivalu Busan.

  Mezi exkluzivní skupinu slavných osobností, dlouhodobě spolupracujících s francouzskou módní společností, v současnosti patří také herečka Anya Taylor-Joy, zpěvačka a modelka Jisoo ze skupiny Blackpink, herec Robert Pattinson nebo herečka Jenna Ortega. Od roku 2012 zastupuje Dior také herečka Jennifer Lawrence. Vedle ní pak při nedávné módní přehlídce v Paříži pro jaro/léto 2024 seděla právě Rachel Zegler.

  Dior se zaměřil na hrdinky z Hunger Games. K Jennifer Lawrence se přidá Rachel Zegler

  Herečky spojují především jejich role ve známé sérii filmů Hunger Games. Zatímco Lawrence si zahrála rebelku Katniss Everdeen, Zegler se v nejnovějším filmu představí jako postava Lucy Gray, rovněž pocházející z Distriktu 12. Příští rok si zase zahraje v komedii Y2K a novém Disney zpracování Sněhurky. Poprvé se ale proslavila rolí v muzikálu West Side Story, za kterou vyhrála také ocenění Zlatý glób.

  Kromě hereček ovšem módní dům Dior přivítal také tchajwanského zpěváka Jay Chou. Značku bude zastupovat především na klíčových událostech a dalších veřejných vystoupeních. „Ztělesňuje ducha a jedinečnost stylu Dior. Propojuje modernitu s nadčasovou originalitou,“ vysvětlili pak zástupci společnosti. Do povědomí fanoušků se Chou zapsal především songem Greatest Works of Art.

  Zdroje: WWD, Hypebeast, Entertainment Weekly, Instagram, YouTube

  Dior rozšiřuje řadu ambasadorů. Ikonický módní dům zastoupí herečky Rachel Zegler a Dilraba Dilmurat i zpěvák Jay Chou

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.