Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kampaň Burberry pro nadcházející sváteční sezónu ve vás zanechá hřejivý pocit. Návrhář Daniel Lee toho dosáhl pomocí kouzelných fotografií propojujících luxusní produkty, britské symboly, ale i roztomilá zvířátka. Vedle elegantních bot totiž posadil bígla, na set ložního prádla zase tři malá kachňátka. Hravě tak propojil vše, za čím britská značka stojí.

  Návrhář Daniel Lee vytvořil pro Burberry svou první sváteční kampaň od svého nástupu do pozice kreativního ředitele. Odráží proto jeho nové směřování. Lee se totiž soustředí především na britskou tradici a symboliku. Do své tvorby zapojuje ale také hravost a odlehčení. Není proto překvapením, že na vás ze svátečních fotografií vedle luxusních produktů vykoukne roztomilý bígl, schnauzer nebo tři malá kachňátka.

  Už na začátku své kariéry u Burberry se totiž Daniel Lee rozhodl zaměřit na samotné produkty. Značku se také odhodlal učinit více „žádanou a dosažitelnou“. Fotografie vytvořené Roe Ethridge proto nezapojují modelky nebo modely. Místo toho na různě barevném pozadí zachycují šátky, kabelky, boty nebo dekorace značky, a to společně s britskými symboly. Nechybí ani doplňky odkazující na ikonické logo rytíře.

  Vybraná zvířátka mají rovněž znázorňovat Velkou Británii. Psí plemena z ní totiž pochází. Motiv kachňátek pak návrhář Daniel Lee využil už dříve, například v kolekci pro podzim 2023. „Kachna je pro mě velice britská. Spojuji si ji s parkem a Burberry je outdoorová značka související s deštěm,“ vysvětlil tehdy. Kachňátka jsou pak posazená na modro-bílém luxusním polštáři, bígl zase sedí vedle zlatého manžetového knoflíku a nového modelu bot.

  Daniel Lee zapojil do fotografií i rytířskou rukavici, růže nebo hromádku toastů

  Mezi produkty sváteční kolekce pak patří například kostkované hřejivé šály v teplých odstínech žluté a zelené nebo kabelky v pestře žluté a modré barvě. Vybrat si ale můžete také z dekorací, jako jsou polštáře a deky nebo stylová lahev na horkou vodu. Speciální je pak kolekce bot, na které Daniel Lee spolupracoval s britským výrobcem Tricker’s. Mezi nejnovější modely patří boty typu Chelsea nebo Derby v odstínech černé, béžové nebo tmavě fialové.

  Nové páry bot jsou pak vyrobené speciálně tak, aby se daly lépe opravit a vylepšit. Jejich podrážky jsou navíc gumové, aby je bylo možné nosit do každého počasí. Výrazným britským symbolem zapojeným do kampaně byla například také hromádka toastů poskládaných na sebe. Nechyběla ani stříbrná rytířská rukavice odkazující na nedávno vylepšené logo Burberry. Nenápadným detailem byla také kytice růží, tedy květinou často využívanou Danielem Lee.

  Zdroje: WWD, CR Fashion Book, Show Studio, YouTube, Instagram

  Daniel Lee vydal první sváteční kampaň Burberry. Využil roztomilá zvířátka i britské symboly

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.