More

  Je to tu! Jako každý rok se v Los Angeles sešla světová „smetánka“ a převzala si ceny Grammy. Letos již po šedesáté páté. Jak jste již jistě v médiích zaregistrovali, Beyoncé pokořila stávající rekord a odnesla si sebou 32. trofej. Zaváleli ale i Harry Styles nebo Lizzo. Kromě hudební scény jsme především sledovali, jaké outfity byly nejlepší.

  Královsky modrá Cardi B

  Měl-li nás někdo překvapit, rozhodně to byla Cardi. Čekali jsme cokoliv, ale tohle ne. Indický návrhář Gaurav Gupta si dal opravdu záležet. Modrý skvost na rapperce opravdu „sedí“, jak má. Dává průchod křivkám a zároveň evokuje umělecký dojem.

  #twinningwinning

  Červený byl na Grammy nejen koberec, ale i outfit Pharrella Williams. Look působil elegantně a zároveň ležérně. Komplet má na svém kontě designér Ernest W. Baker, který je v poslední době hvězdami velmi vyhledávaný. Kromě červené kůže honosně působí i umělý kožešinový kabát na druhé fotce. Černé lakýrky, zdobené brýle a decentní doplňky jsou pro Pharella více než typické, proto svou úlohu v módním světě opět splnil na jedničku. Totožný, ale černý #tracksuit měla Hannah Lasichanh.

  Sexy Doja Cat

  Co outfit, to perla. To u této umělkyně rozhodně platí. Není to tak dávno, kdy Doja zářila na přehlídce Schiaparelli. Neuplynulo ani pár týdnů a těšíme se další dokonalé podívané. Versace Atelier použil černý materiál, který jste mohli zpozorovat i na runway pro kolekci S/S23. Nemáme co dodat, Doja Cat je zkrátka módní ikona, která jen těžko šlápne vedle.

  Třpytky, třpytky a zase třpytky

  Pokud naše články čtete pravidelně, jistě víte, že rok 2023 se nese v duchu třpytek a lesku. Na Grammy to potvrdila jak Paris Hilton, tak i rapper Machine Gun Kelly po boku Megan Fox. Všechny tři outfity byly vkusné a dostatečně zářivé. Letos se zkrátka bez třpytek neobejdete!

  JLo jako vždy ikonou

  Latino královna Jennifer Lopéz nesměla chybět. Nebyla sice nominovaná, ale předávala cenu. Pro tento okamžik nevynesla nic jiného než Gucci. Šaty vypadaly velmi slavnostně a odpovídaly všem trendovým požadavkům.

  Zdroj: Instagram

  Ceny Grammy 2023! Pět nejlepších looků celého večera

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.