Je to tu! Jako každý rok se v Los Angeles sešla světová „smetánka“ a převzala si ceny Grammy. Letos již po šedesáté páté. Jak jste již jistě v médiích zaregistrovali, Beyoncé pokořila stávající rekord a odnesla si sebou 32. trofej. Zaváleli ale i Harry Styles nebo Lizzo. Kromě hudební scény jsme především sledovali, jaké outfity byly nejlepší.

Královsky modrá Cardi B

Měl-li nás někdo překvapit, rozhodně to byla Cardi. Čekali jsme cokoliv, ale tohle ne. Indický návrhář Gaurav Gupta si dal opravdu záležet. Modrý skvost na rapperce opravdu „sedí“, jak má. Dává průchod křivkám a zároveň evokuje umělecký dojem.

#twinningwinning

Červený byl na Grammy nejen koberec, ale i outfit Pharrella Williams. Look působil elegantně a zároveň ležérně. Komplet má na svém kontě designér Ernest W. Baker, který je v poslední době hvězdami velmi vyhledávaný. Kromě červené kůže honosně působí i umělý kožešinový kabát na druhé fotce. Černé lakýrky, zdobené brýle a decentní doplňky jsou pro Pharella více než typické, proto svou úlohu v módním světě opět splnil na jedničku. Totožný, ale černý #tracksuit měla Hannah Lasichanh.

Sexy Doja Cat

Co outfit, to perla. To u této umělkyně rozhodně platí. Není to tak dávno, kdy Doja zářila na přehlídce Schiaparelli. Neuplynulo ani pár týdnů a těšíme se další dokonalé podívané. Versace Atelier použil černý materiál, který jste mohli zpozorovat i na runway pro kolekci S/S23. Nemáme co dodat, Doja Cat je zkrátka módní ikona, která jen těžko šlápne vedle.

Třpytky, třpytky a zase třpytky

Pokud naše články čtete pravidelně, jistě víte, že rok 2023 se nese v duchu třpytek a lesku. Na Grammy to potvrdila jak Paris Hilton, tak i rapper Machine Gun Kelly po boku Megan Fox. Všechny tři outfity byly vkusné a dostatečně zářivé. Letos se zkrátka bez třpytek neobejdete!

JLo jako vždy ikonou

Latino královna Jennifer Lopéz nesměla chybět. Nebyla sice nominovaná, ale předávala cenu. Pro tento okamžik nevynesla nic jiného než Gucci. Šaty vypadaly velmi slavnostně a odpovídaly všem trendovým požadavkům.

Zdroj: Instagram

Ceny Grammy 2023! Pět nejlepších looků celého večera