Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Je to tu! Jako každý rok se v Los Angeles sešla světová „smetánka“ a převzala si ceny Grammy. Letos již po šedesáté páté. Jak jste již jistě v médiích zaregistrovali, Beyoncé pokořila stávající rekord a odnesla si sebou 32. trofej. Zaváleli ale i Harry Styles nebo Lizzo. Kromě hudební scény jsme především sledovali, jaké outfity byly nejlepší.

  Královsky modrá Cardi B

  Měl-li nás někdo překvapit, rozhodně to byla Cardi. Čekali jsme cokoliv, ale tohle ne. Indický návrhář Gaurav Gupta si dal opravdu záležet. Modrý skvost na rapperce opravdu „sedí“, jak má. Dává průchod křivkám a zároveň evokuje umělecký dojem.

  #twinningwinning

  Červený byl na Grammy nejen koberec, ale i outfit Pharrella Williams. Look působil elegantně a zároveň ležérně. Komplet má na svém kontě designér Ernest W. Baker, který je v poslední době hvězdami velmi vyhledávaný. Kromě červené kůže honosně působí i umělý kožešinový kabát na druhé fotce. Černé lakýrky, zdobené brýle a decentní doplňky jsou pro Pharella více než typické, proto svou úlohu v módním světě opět splnil na jedničku. Totožný, ale černý #tracksuit měla Hannah Lasichanh.

  Sexy Doja Cat

  Co outfit, to perla. To u této umělkyně rozhodně platí. Není to tak dávno, kdy Doja zářila na přehlídce Schiaparelli. Neuplynulo ani pár týdnů a těšíme se další dokonalé podívané. Versace Atelier použil černý materiál, který jste mohli zpozorovat i na runway pro kolekci S/S23. Nemáme co dodat, Doja Cat je zkrátka módní ikona, která jen těžko šlápne vedle.

  Třpytky, třpytky a zase třpytky

  Pokud naše články čtete pravidelně, jistě víte, že rok 2023 se nese v duchu třpytek a lesku. Na Grammy to potvrdila jak Paris Hilton, tak i rapper Machine Gun Kelly po boku Megan Fox. Všechny tři outfity byly vkusné a dostatečně zářivé. Letos se zkrátka bez třpytek neobejdete!

  JLo jako vždy ikonou

  Latino královna Jennifer Lopéz nesměla chybět. Nebyla sice nominovaná, ale předávala cenu. Pro tento okamžik nevynesla nic jiného než Gucci. Šaty vypadaly velmi slavnostně a odpovídaly všem trendovým požadavkům.

  Zdroj: Instagram

  Ceny Grammy 2023! Pět nejlepších looků celého večera

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.