Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Provozní ředitel Versace Cedric Wilmotte přinese čerstvý vítr značce Michael Kors. Vedení převezme po Joshuovi Schulmanovi. Oznámila to Capri Holdings, mateřská společnost firem Michael Kors, Versace a Jimmy Choo.

  Cedric Wilmotte bude 3. dubna 2023 jmenován výkonným ředitelem značky Michael Kors. V módním průmyslu se pohybuje od roku 1998. Nedávno působil jako dočasný výkonný ředitel značky Versace, od ledna do září roku 2022. V současné době u Versace plní roli provozního ředitele. Ještě předtím však vedl společnost Michael Kors EMEA. A to od jejího založení v roce 2008 až do roku 2021. Během této doby byl zodpovědný za růst značky v Evropě, Africe a na Středním východě. Na začátku své kariéry zastával vedoucí pozice ve společnosti Marc Jacobs v Paříži a ve společnosti Donna Karan v New Yorku, Londýně a Miláně.

  Co se týká podnikání společnosti Michael Kors, není na tom firma vůbec špatně. Například během října loňského roku vzrostly tržby o 9,2 procent.

  „Jsem nadšený, že mohu Cedrica přivítat zpět v týmu Michael Kors jako našeho nového výkonného ředitele. Cedric je silným lídrem s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti maloobchodu a merchandisingu a má hluboké znalosti o značce Michael Kors a spotřebitelích,“ prohlásil John D. Idol, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Capri Holdings.

  „Cedric se v naší skupině osvědčil jako všestranný lídr, který dosáhl velkých úspěchů jak u Michael Kors tak u Versace. Představenstvo, Michael i já jsme přesvědčeni, že značka Michael Kors bude mít z Cedrikova vedení obrovský prospěch, což pomůže dále urychlit naše strategické iniciativy. Cedricovo jmenování nám zajistí, že budeme mít v každé z našich luxusních módních značek, tři zkušené a talentované generální ředitele,“ dodal Idol.

  „Jsem nadšený, že mohu vést značku Michael Kors jako výkonný ředitel. Jelikož jsem součástí rodiny Michael Kors již téměř 15 let, mám k naší značce, našim zaměstnancům a zákazníkům zvláštní a osobní vztah. Těším se na spolupráci s Michaelem, silným týmem vedoucích pracovníků a všemi našimi ceněnými zaměstnanci po celém světě při naplňování naší strategické vize a při podpoře budoucího růstu,“ uvedl Wilmotte.

  Wilmotte zároveň zůstane ve funkci provozního ředitele Versace do 31. března. Jeho nástupce zatím nebyl jmenován.

  Zdroj: WWD, Fashionunited

  Cedric Wilmotte se stává novým CEO společnosti Michael Kors

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.