Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Černobílé fotografie nejnovější kampaně značky Calvin Klein mají zachytit sebevědomí i smyslnost světově proslulých sportovkyň. V projektu nazvaném Calvins or Nothing představují především nejznámější kousky z řady spodního prádla.

  Nejnovější kampaň módní společnosti Calvin Klein oslavuje sílu, zranitelnost i atletiku. Fotografie pro další sérii Calvins or Nothing tentokrát nafotila Brianna Capozzi. Světově známé sportovkyně se rozhodla postavit před bílé pozadí. Nechala tak vyniknout nejen jednotlivé kousky luxusní značky, ale také jejich individualitu. Cílem podobných kampaní je totiž dovolit známým osobnostem vtisknout do oblečení vlastní styl.

  Fotografka pak zvolila dvojí taktiku a sportovkyně fotila z dálky i na blízko. V prvním případě nechala vyniknout jejich více „atletické“ já, promítající se také do návrhů od Kleina. Na detailních portrétech zase ukázala jejich „autentickou“ verzi, která je nejen více nespoutaná, ale také intimní. Výsledné fotografie pak dovolují odhalit jak jejich sebevědomí, tak smyslnost.

  Pro účast na kampani si značka Calvin Klein vybrala profesionální hráčky fotbalu. Patří mezi ně například americká olympijská zlatá medailistka Alex Morgan nebo Angličanka Chloe Kelly. Přidala se k nim rovněž francouzská hráčka fotbalu Kenza Dali nebo japonská olympijská stříbrná medailistka Mana Iwabuchi. Pátou „modelkou“ se stala australská hráčka Mary Fowler.

  Na fotkách sportovkyně předvedly nejvíce ikonické kousky Calvin Klein

  Mezi předváděné kousky pak patří základní návrhy Calvin Klein, a to včetně nejnovějšího moderního prádla z bavlny. Sportovkyně pak ale oblékly také různé modely džínů, například ty s vysokým pasem, 90s „rovné“ nebo bootcut. Outfity doplnily také klasickými nebo cropped bundami a ikonickými tričky s logem známé značky. Kampaní tak navázaly na několik projektů z uplynulých měsíců.

  Například v květnu totiž společnost Calvin Klein zveřejnila fotografie připravené speciálně na oslavu LGBTQI+ komunity. Zazářila na nich herečka Amandla Stenberg a herec Brandon Flynn. V březnu zase značka odhalila projekt s hvězdami, jako je Jennie Kim ze skupiny Blackpink, Kendall Jenner, FKA Twigs, Michael B. Jordan nebo Aaron Taylor-Johnson.

  Zdroj: VMagazine, WWD, Fashion Network, Instagram, YouTube

  Calvin Klein oslavuje sílu i zranitelnost. Do nejnovější kampaně obsadil světoznámé sportovkyně

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.

  Růst prodejů LVMH v prvním čtvrtletí zpomalil. Odráží stav světové ekonomiky

  Luxusní skupina LVMH odhalila výsledky z uplynulého čtvrtletí, poukazující na zpomalení růstu jejích prodejů. Klesnout měly o tři procenta. Jelikož je firma sdružující slavné značky považována za největší v módním průmyslu, jedná se o důležitý ukazatel. Reflektuje totiž stav světové ekonomiky.

  Swinging Sixties ožívají. Současné trendy si opět pohrávají s módou 60. let

  V éře bleskově se měnících trendů, které se už nerodí jen na přehlídkových molech, může být občas obtížné naladit se na vlnu jakéhokoli módního hitu. Zdá se však, že v kurzu jsou opět také kousky charakteristické pro rebelská 60. léta. Kromě pouštění si písniček od Beatles je tedy na čase vytáhnout minisukně a barevné punčocháče.