More

  Módní společnost Calvin Klein představila nejnovější kampaň plnou hvězdných tváří. Podzimní kolekci totiž představí celebrity jako Alexa Demie, Kid Cudi, Jennie, Jung Kook nebo Kendall Jenner. Pro některé z nich se přitom jedná o první spolupráci se známou značkou.

  Pomocí nejnovější kampaně se společnost Calvin Klein snaží přetvořit svůj marketing. Proto bylo také její vedení při výběru ambasadorů velice pečlivé. „Snažíme se být strategičtí ohledně toho, kdo nás bude reprezentovat. Všechny vybíráme na základě jejich autentických vztahů se značkou a schopností zaujmout zákazníky klíčových trhů,“ vysvětlil šéf marketingu Calvin Klein Jonathan Bottomley.

  Dodal, že je společnost v současnosti „na cestě transformace“. Mezi nové tváře podzimní kampaně pak patří herečka Alexa Demie nebo zpěvák a rapper Kid Cudi. Přidají se k celebritám, které už se značkou v současnosti spolupracují. Jedná se o zpěvačku ze skupiny Blackpink Jennie, zpěváka ze skupiny BTS Jung Kook a modelku Kendall Jenner. Kampaň pak nafotilo a zrežírovalo fotografické duo Inez & Vinoodh.

  Fotografie hodlá společnost zveřejnit v pondělí. Prozatím odhalila pouze vedlejší podzimní kampaň zaměřenou na prádlo představující hvězdy jako například Maryel Uchida nebo Kuan Chen. V té nejnovější ovšem celebrity představí jak spodní prádlo, tak slavné Calvin Klein džíny nebo dámskou kolekci. „Podzimní kampaň je oslavou našich nejvíce ikonických produktů,“ vysvětlil dále Bottomley.

  Nejnovější kampaň Calvin Klein usiluje o podobný úspěch, jakého dosáhla ta jarní

  Součástí podzimní kolekce pak mají být minimalistické, moderní a smyslné návrhy doplněné o nejnovější řadu doplňků, šperků a slunečních brýlí. Značka přitom doufá v podobný úspěch, jaký se podařilo dosáhnout letošní jarní kolekci. „Vygenerovala jedno z nejvyšších zapojení zákazníků a získala na 1,6 milionu nových sledovatelů na našich sociálních sítích,“ popsal šéf marketingu značky Calvin Klein.

  Hvězdami jarní kolekce se stala modelka Kendall Jenner a zpěvačka Jennie, ale také zpěvačka FKA twigs nebo herci Michael B. Jordan a Aaron Taylor-Johnson. Zachyceni byli v modelech Calvin Klein na černobílých fotografiích inspirovaných 90. léty minulého století. Úspěšná byla také řada Future Shift, kterou nedávno představil thajský herec Bright Vachirawit. Jednalo se o kolekci vytvořenou z udržitelných materiálů, jako je například recyklovaný polyester.

  Zdroje: WWD, Augustman, Garage, YouTube, Instagram

  Calvin Klein odhalil ambasadory podzimní kampaně. Patří mezi ně Alexa Demie, Kid Cudi, Kendall Jenner, Jennie i Jung Kook

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.

  It bags jako investice: Které modely od Celine se vyplatí?

  Francouzský dům Celine je více než jen synonymem pro velmi specifickou a cool francouzskou eleganci. Od svého vzniku v roce 1945 ji totiž významně pomáhá definovat. Kabelky Celine možná nejsou tak komerčně a masově oblíbené, ale značka nabízí několik úspěšných modelů, které si vždy najdou věrnou klientelu. Pojďte se s námi podívat, po jakých kouscích byste se měli poohlédnout, pokud chcete do svého šatníku vnést pověstný pařížský chic.