Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní společnost Calvin Klein představila nejnovější kampaň plnou hvězdných tváří. Podzimní kolekci totiž představí celebrity jako Alexa Demie, Kid Cudi, Jennie, Jung Kook nebo Kendall Jenner. Pro některé z nich se přitom jedná o první spolupráci se známou značkou.

  Pomocí nejnovější kampaně se společnost Calvin Klein snaží přetvořit svůj marketing. Proto bylo také její vedení při výběru ambasadorů velice pečlivé. „Snažíme se být strategičtí ohledně toho, kdo nás bude reprezentovat. Všechny vybíráme na základě jejich autentických vztahů se značkou a schopností zaujmout zákazníky klíčových trhů,“ vysvětlil šéf marketingu Calvin Klein Jonathan Bottomley.

  Dodal, že je společnost v současnosti „na cestě transformace“. Mezi nové tváře podzimní kampaně pak patří herečka Alexa Demie nebo zpěvák a rapper Kid Cudi. Přidají se k celebritám, které už se značkou v současnosti spolupracují. Jedná se o zpěvačku ze skupiny Blackpink Jennie, zpěváka ze skupiny BTS Jung Kook a modelku Kendall Jenner. Kampaň pak nafotilo a zrežírovalo fotografické duo Inez & Vinoodh.

  Fotografie hodlá společnost zveřejnit v pondělí. Prozatím odhalila pouze vedlejší podzimní kampaň zaměřenou na prádlo představující hvězdy jako například Maryel Uchida nebo Kuan Chen. V té nejnovější ovšem celebrity představí jak spodní prádlo, tak slavné Calvin Klein džíny nebo dámskou kolekci. „Podzimní kampaň je oslavou našich nejvíce ikonických produktů,“ vysvětlil dále Bottomley.

  Nejnovější kampaň Calvin Klein usiluje o podobný úspěch, jakého dosáhla ta jarní

  Součástí podzimní kolekce pak mají být minimalistické, moderní a smyslné návrhy doplněné o nejnovější řadu doplňků, šperků a slunečních brýlí. Značka přitom doufá v podobný úspěch, jaký se podařilo dosáhnout letošní jarní kolekci. „Vygenerovala jedno z nejvyšších zapojení zákazníků a získala na 1,6 milionu nových sledovatelů na našich sociálních sítích,“ popsal šéf marketingu značky Calvin Klein.

  Hvězdami jarní kolekce se stala modelka Kendall Jenner a zpěvačka Jennie, ale také zpěvačka FKA twigs nebo herci Michael B. Jordan a Aaron Taylor-Johnson. Zachyceni byli v modelech Calvin Klein na černobílých fotografiích inspirovaných 90. léty minulého století. Úspěšná byla také řada Future Shift, kterou nedávno představil thajský herec Bright Vachirawit. Jednalo se o kolekci vytvořenou z udržitelných materiálů, jako je například recyklovaný polyester.

  Zdroje: WWD, Augustman, Garage, YouTube, Instagram

  Calvin Klein odhalil ambasadory podzimní kampaně. Patří mezi ně Alexa Demie, Kid Cudi, Kendall Jenner, Jennie i Jung Kook

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.