Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní společnost Calvin Klein představila nejnovější kampaň plnou hvězdných tváří. Podzimní kolekci totiž představí celebrity jako Alexa Demie, Kid Cudi, Jennie, Jung Kook nebo Kendall Jenner. Pro některé z nich se přitom jedná o první spolupráci se známou značkou.

  Pomocí nejnovější kampaně se společnost Calvin Klein snaží přetvořit svůj marketing. Proto bylo také její vedení při výběru ambasadorů velice pečlivé. „Snažíme se být strategičtí ohledně toho, kdo nás bude reprezentovat. Všechny vybíráme na základě jejich autentických vztahů se značkou a schopností zaujmout zákazníky klíčových trhů,“ vysvětlil šéf marketingu Calvin Klein Jonathan Bottomley.

  Dodal, že je společnost v současnosti „na cestě transformace“. Mezi nové tváře podzimní kampaně pak patří herečka Alexa Demie nebo zpěvák a rapper Kid Cudi. Přidají se k celebritám, které už se značkou v současnosti spolupracují. Jedná se o zpěvačku ze skupiny Blackpink Jennie, zpěváka ze skupiny BTS Jung Kook a modelku Kendall Jenner. Kampaň pak nafotilo a zrežírovalo fotografické duo Inez & Vinoodh.

  Fotografie hodlá společnost zveřejnit v pondělí. Prozatím odhalila pouze vedlejší podzimní kampaň zaměřenou na prádlo představující hvězdy jako například Maryel Uchida nebo Kuan Chen. V té nejnovější ovšem celebrity představí jak spodní prádlo, tak slavné Calvin Klein džíny nebo dámskou kolekci. „Podzimní kampaň je oslavou našich nejvíce ikonických produktů,“ vysvětlil dále Bottomley.

  Nejnovější kampaň Calvin Klein usiluje o podobný úspěch, jakého dosáhla ta jarní

  Součástí podzimní kolekce pak mají být minimalistické, moderní a smyslné návrhy doplněné o nejnovější řadu doplňků, šperků a slunečních brýlí. Značka přitom doufá v podobný úspěch, jaký se podařilo dosáhnout letošní jarní kolekci. „Vygenerovala jedno z nejvyšších zapojení zákazníků a získala na 1,6 milionu nových sledovatelů na našich sociálních sítích,“ popsal šéf marketingu značky Calvin Klein.

  Hvězdami jarní kolekce se stala modelka Kendall Jenner a zpěvačka Jennie, ale také zpěvačka FKA twigs nebo herci Michael B. Jordan a Aaron Taylor-Johnson. Zachyceni byli v modelech Calvin Klein na černobílých fotografiích inspirovaných 90. léty minulého století. Úspěšná byla také řada Future Shift, kterou nedávno představil thajský herec Bright Vachirawit. Jednalo se o kolekci vytvořenou z udržitelných materiálů, jako je například recyklovaný polyester.

  Zdroje: WWD, Augustman, Garage, YouTube, Instagram

  Calvin Klein odhalil ambasadory podzimní kampaně. Patří mezi ně Alexa Demie, Kid Cudi, Kendall Jenner, Jennie i Jung Kook

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.