More

  Kdo by nemiloval teplé dny pod horkým italským sluncem, kdy vše najednou dostane lehký nádech bezstarostnosti se šumem moře v pozadí. Spolehlivá výbava bot na dovolenou je opravdu jako sůl nad zlato. Ať už si vychutnáváte sklenku vína, talíř těstovin nebo se vydáváte na romantickou procházku malebným městečkem, stylová obuv je nezbytností. Nová kolekce od Dolce Vita a For Love & Lemons má všechen potenciál stát se must-have každé dovolenkové batožině.

  Klasická ženskost a jemnost

  Americká oděvní značka For Love & Lemons opět vrhá své průzkumné sítě do vod trhu s obuví. Po úspěšné kolaboraci se značkou Marais se tentokrát spojila s Dolce Vita. Výsledkem je kapsulová kolekce obuvi, charakterizovaná romantikou, správnou dávkou výstřednosti a potřebou přinést trochu radosti do každého životního období. Zaměřuje se především na boty na podpatku, ale nechybí ani trendy balerínky pro pohodlné chvíle. Jako celek je prodchnuta neopominutelnou porcí klasické ženskosti a jemnosti.

  Černá Daphne pro denimový look

  Pokud chcete svému outfitu dodat jemný cool nádech, vsaďte na model Daphne. Tyto sandálky na blokovém podpatku jsou snad nejdrzejším prvkem kolekce a stojí za to. Jejich drsnost je zjemněna milým detailem v podobě bílých kvítků. Pro ještě větší cool efekt je dolaďte denimem v jakékoli formě, fantazii se meze nekladou.

  Zdroj: Dolce Vita

  Symbióza mezi 70. a 90. lety = Dahlea

  Dalším osobitým modelem z této kapsulové kolekce je Dahlea. Na rozdíl od Daphne je fuchsiová a je někde na půli cesty mezi érou hippies a supermodelkami 90. let. Je univerzální, ale skvěle vynikne se šaty.

  Zdroj: Dolce Vita

  Delikátní Daisy

  Něžnost nikdy nevyjde z módy. Tímto principem se řídí i model Daisy v šeříkové barvě. Má přiměřený podpatek a její lehkost doplňuje šněrování zakončené drobnými kvítky. Samozřejmě, nesmíme zapomenout na středobod pozornosti- velkou sedmikrásku umístěnou na špičce boty, která poutá pohledy.

  Zdroj: Dolce Vita

  Přijmeš moji růži?

  Pro divokou náladu je tu model Rosie. Díky červené barvě jí nechybí smělost, stačí ji už jen zkombinovat s elegantním overalem a červenou rtěnkou.

  Zdroj: Dolce Vita

  Baleríny Lilly pro tancování pod širým nebem

  Lilly nabízí skvělou příležitost naskočit na populární letní trend. Zároveň dopřeje vašim nohám oddech po dlouhých a horkých dnech. Má štíhlou siluetu a přezku opět zdobí jemné květy v růžové barvě.

  Zdroj: Dolce Vita

  Zdroje: WWD, Dolce Vita, For Love & Lemons

  Boty, které by neměly chybět ve vaší prázdninové výbavě: Dolce Vita x For Love & Lemons

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.