Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Značka návrhářky Aminy Muaddi je na trhu jen několik let, za tu dobu se jí ale podařilo převrátit módní svět naruby. Vyrovnala se tak slavné konkurenci, jako je Manolo Blahnik nebo Jimmy Choo. Věrnými fanynkami jejích netradičních siluet, díky kterým se každá žena cítí nezastavitelně, se stala i zpěvačka Beyoncé nebo modelka Kylie Jenner. Přidáte se k oddaným klientkám i vy?

  Begum

  Značku vystřelil do výšin především model Begum. V náročných časech světové pandemie, kdy se pozornost většiny lidí soustředila na pohodlné oblečení na doma, vnesl Begum do našich životů trochu vytoužené fantazie a princeznovské noblesy.

  Samotná bota pak nemá jednotnou formu. Společnost totiž nabízí několik designů a vybírat tak můžete z lodiček nebo sandálů ve stylu slingback či mule. Spojuje je ovšem distinktivní a nápaditý podpatek, který se stal pro Aminu Muaddi rukopisem.

  Zdroj: Amina Muaddi

  Klasický jehlový podpatek přechází ve spodní části do tvaru jehlanu. Pokud se na něj ale podíváte z jiného úhlu, bude vám připomínat kužel. Nepřehlédnutelnou součástí modelu Begum je i okrouhlá brož posetá krystaly, zdobící přední část boty.

  Jestli hledáte svůj osudový skleněný střevíček, zalíbí se vám zejména průsvitná verze z PVC. Můžete se však rozhodnout také pro saténovou, nebo koženou klasiku. Barevná škála je navíc bohatá, nejextravagantnějším odstínem je metalická duhová.

  Verdikt?

  Pokud hledáte luxusní designerskou obuv, Begum je bezpochyby spolehlivou volbou. Ať už si vyberete tradiční lodičky, nebo rafinovanější slingbacks, tyto boty se stanou středem pozornosti všude, kam se pohnete. Jeden pár vás vyjde na zhruba 25 tisíc korun. 

  Každá mince má ovšem dvě strany. Kvůli jejich obrovské popularitě se nám totiž tento model zdá být už trochu ohraný. Přesto nezoufejte, značka má spoustu dalších bot, které si můžete ulovit do své sbírky.

  Inspiraci najdete také u známých osobností. Například zpěvačka Beyoncé si nedávno oblíbila odvážné Yigit. Populárním párem elegantních lodiček se zase stal model Camelia.

  Charlotte

  Při objevování žhavých novinek na webových stránkách Amina Muaddi vám určitě neunikne model Charlotte, který značka nedávno představila. Působí svěže a mladistvě, dokonce až nebojácně.

  Skvělý první dojem zajišťuje zejména hranatá špička, jejíž okraj je zajímavě zkosený. Na symetrii si zjevně příliš nepotrpí ani 9,5 centimetrový blokový podpatek. Je totiž rovněž šikmý.

  Zdroj: Amina Muaddi

  Pokud preferujete zajištění chodidla z obou konců, je k dispozici také uzavřená verze Mary Jane s přezkou přes nárt. Z hlediska barev nás okouzlil zejména sofistikovaný karamelový odstín.

  Verdikt?

  Charlotte je pro nás největší hvězdou nejnovější kolekce. Zdá se, že pro Muaddi je hra se skulpturálními prvky jejím poctivým řemeslem. Tento model je toho ukázkovým příkladem. Jeho cena se v zásadě pohybuje kolem 20 tisíc korun.

  Na první pohled se může zdát, že model Charlotte je určen pouze pro extravagantní a experimentující odvážlivce, my si ale myslíme přesný opak. Verze v klasické bílé nebo černé barvě perfektně splňují kritéria pro elegantní společenskou obuv, zároveň však nejsou nudné a prvoplánové.

  Zdroje: Amina Muaddi, Instagram, TikTok

  Boty jako investice: Které modely od Amina Muaddi se vyplatí?

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.