Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní značka Bottega Veneta znamená v překladu „benátský obchod“. Její jméno má tedy odrážet italskou tradici typickou ručně vyráběnými a minimalistickými produkty. V letošní prosincové kampani nazvané „Bottega for Bottegas“ se společnost svému původu rozhodla vzdát hold. Zviditelní proto malé obchody z celého světa prodávající ruční výrobky inspirované italskou kulturou.

  Značka se totiž sama vidí jako jedna z těchto „bottegas“, jenom s mnohem větším dosahem a jménem. Po celý prosinec proto propaguje 14 různých drobných výrobců. Věnovala jim část své webové stránky, ale také reklamy nebo newslettery. Produkty jednotlivých firem navíc zaplní výkladní skříně a police uvnitř kamenných obchodů Bottega Veneta.

  Značka tím zákazníkům vštěpuje, že „la dolce vita“ si může v dnešní době užít každý. Minulý rok totiž podobnou kampaň zveřejnila také. Zařadila do ní ovšem pouze produkty pocházející přímo z Itálie. Zákazníci si tak mohou letos vybrat od ligurských vín, přes řemeslné giny, olivové oleje, sýry, zmrzliny a čokolády, až po luxusní mýdla, hrnečky nebo kvalitní kuchyňské potřeby. Z prodeje jednotlivých výrobků Bottega Veneta podle stránky High Snobiety netěží žádné zisky.

  Místo italské kabelky se u Bottega Veneta zamilujete do čerstvých těstovin, bio moštu nebo rýže

  Na svých stránkách představil módní dům například rodinnou firmu Rockledge Farm Woodworks z Vermontu. Ručně totiž vyrábí jedinečný nábytek z přírodního dřeva. Značce Bottega Veneta padla do oka především jejich dřevěná naběračka na zmrzlinu, odkazující na světoznámou italskou delikatesu. Italskou gastronomii ocenila také japonská značka Yoshiaki Imamura. Ta vyrábí luxusní hrnečky na espresso propojující lásku k italské kávě i tradičním japonským čajovým ceremoniálům.

  Italskou tradici do zahraničí převezl také italský farmář Fabio Chizzola. V Hudson Valley založil ovocný sad Westwind Orchard. Společnost Bottega Veneta nyní propaguje především jeho biologický mošt, marmelády, sirupy nebo med. Usoudila ale také, že se zamilujete do šahghajské zmrzlinárny využívající pro své tradiční gelato čerstvé ingredience. Úplný seznam plný čerstvých produktů nebo luxusního ručně vyráběného zboží pak Bottega Veneta umístila na své stránky.

  Zdroje: Bottega Veneta, High Snobiety, Hypebeast, YouTube, Instagram

  Bottega Veneta vzdává hold tradiční italské kultuře. Prosinec zasvětila zviditelnění drobných řemeslných obchodů

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.