Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nástup kreativního ředitele Matthieu Blazy do Bottega Veneta se ukazuje jako skvěle promyšlený krok. Nyní představil ztělesněnou dokonalost v podobě kabelky Andiamo, která je navržena na léto 2023. Co nabízí? V první řadě kvalitu, ale také nadčasovost a prostor. K dostání je ve třech velikostech a sedmi barvách. Můžete očekávat, že se z ní pravděpodobně stane must-have kousek letních měsíců.

  Bottega Veneta oficiálně představila svůj nejnovější doplněk, kterým je kabelka Andiamo. Jedná se o strukturovanou a čistě lemovanou obdélníkovou tašku se zaoblenými rohy z exkluzivní měkké telecí kůže. Díky charakteristické výrobě „Intrecciato“, kterou tvoří řemeslníci v italském ateliéru, si zakládá především na kvalitě.

  Foto: Bottega Veneta

  Luxus a praktičnost při neustálém pohybu

  Pro samotnou dokonalost zpracování a materiálu nesmíme zapomínat na funkčnost. Značka se při výrobě zaměřila také na všestranné využití kabelky, jehož důkazem je její nadčasová silueta. Chystáte se s kamarády na výlet, pracovní schůzku nebo na rychlý nákup do města? Ve všech případech je Andiamo skvělou volbou. Praktičnost a každodennost se stává stejným luxusem jako formální příležitost. Kabelka proto vyplňuje mezeru mezi elegancí a funkčností. Inspirací pro tvorbu byl však pocit pohybu. Je navržena podle Blazyho návrhářské mantry, která zní: „Řemeslo v pohybu“. V překladu z italštiny Andiamo znamená „Pojďme!“, což je pokyn, který přesně vystihuje povahu nového nezbytného doplňku pro muže i ženy.

  Foto: Bottega Veneta

  Kabelku je možné nosit přes rameno nebo ji, pro její všestrannost, držet za horní ucho. Kovový háček má navíc jemné mosazné detaily, které jí dodávají zářivý efekt. V současné době je k dispozici v třech velikostech. Od té nejmenší přes střední až po velkou. Andiamo přichází v sedmi barevných provedeních: glacier (velmi světlá), fondant (tmavě hnědá), barolo (sytě bordó), travertine (béžově zelená), inkwell (tmavě modrá), ice cream (světle bledě žlutá)a white (bílá).

  Nová bag je celosvětově k dostání od 7. února na oficiálních stránkách Bottega Veneta a v kamenných buticích značky. Ceny se pohybují přibližně od 80 do 160 tisíc korun. Andiamo má všechny předpoklady k tomu, aby se stala jednou z top kabelek pro léto 2023. Zda tomu tak bude a stane se natolik iconic jako model Jodie, ukáží následující měsíce.

  Zdroj: Hypebae, Highsnobiety

  Bottega Veneta představila nadčasovou novinku. Stává se jí kabelka Andiamo

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.