Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nástup kreativního ředitele Matthieu Blazy do Bottega Veneta se ukazuje jako skvěle promyšlený krok. Nyní představil ztělesněnou dokonalost v podobě kabelky Andiamo, která je navržena na léto 2023. Co nabízí? V první řadě kvalitu, ale také nadčasovost a prostor. K dostání je ve třech velikostech a sedmi barvách. Můžete očekávat, že se z ní pravděpodobně stane must-have kousek letních měsíců.

  Bottega Veneta oficiálně představila svůj nejnovější doplněk, kterým je kabelka Andiamo. Jedná se o strukturovanou a čistě lemovanou obdélníkovou tašku se zaoblenými rohy z exkluzivní měkké telecí kůže. Díky charakteristické výrobě „Intrecciato“, kterou tvoří řemeslníci v italském ateliéru, si zakládá především na kvalitě.

  Foto: Bottega Veneta

  Luxus a praktičnost při neustálém pohybu

  Pro samotnou dokonalost zpracování a materiálu nesmíme zapomínat na funkčnost. Značka se při výrobě zaměřila také na všestranné využití kabelky, jehož důkazem je její nadčasová silueta. Chystáte se s kamarády na výlet, pracovní schůzku nebo na rychlý nákup do města? Ve všech případech je Andiamo skvělou volbou. Praktičnost a každodennost se stává stejným luxusem jako formální příležitost. Kabelka proto vyplňuje mezeru mezi elegancí a funkčností. Inspirací pro tvorbu byl však pocit pohybu. Je navržena podle Blazyho návrhářské mantry, která zní: „Řemeslo v pohybu“. V překladu z italštiny Andiamo znamená „Pojďme!“, což je pokyn, který přesně vystihuje povahu nového nezbytného doplňku pro muže i ženy.

  Foto: Bottega Veneta

  Kabelku je možné nosit přes rameno nebo ji, pro její všestrannost, držet za horní ucho. Kovový háček má navíc jemné mosazné detaily, které jí dodávají zářivý efekt. V současné době je k dispozici v třech velikostech. Od té nejmenší přes střední až po velkou. Andiamo přichází v sedmi barevných provedeních: glacier (velmi světlá), fondant (tmavě hnědá), barolo (sytě bordó), travertine (béžově zelená), inkwell (tmavě modrá), ice cream (světle bledě žlutá)a white (bílá).

  Nová bag je celosvětově k dostání od 7. února na oficiálních stránkách Bottega Veneta a v kamenných buticích značky. Ceny se pohybují přibližně od 80 do 160 tisíc korun. Andiamo má všechny předpoklady k tomu, aby se stala jednou z top kabelek pro léto 2023. Zda tomu tak bude a stane se natolik iconic jako model Jodie, ukáží následující měsíce.

  Zdroj: Hypebae, Highsnobiety

  Bottega Veneta představila nadčasovou novinku. Stává se jí kabelka Andiamo

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.