Nástup kreativního ředitele Matthieu Blazy do Bottega Veneta se ukazuje jako skvěle promyšlený krok. Nyní představil ztělesněnou dokonalost v podobě kabelky Andiamo, která je navržena na léto 2023. Co nabízí? V první řadě kvalitu, ale také nadčasovost a prostor. K dostání je ve třech velikostech a sedmi barvách. Můžete očekávat, že se z ní pravděpodobně stane must-have kousek letních měsíců.

Bottega Veneta oficiálně představila svůj nejnovější doplněk, kterým je kabelka Andiamo. Jedná se o strukturovanou a čistě lemovanou obdélníkovou tašku se zaoblenými rohy z exkluzivní měkké telecí kůže. Díky charakteristické výrobě „Intrecciato“, kterou tvoří řemeslníci v italském ateliéru, si zakládá především na kvalitě.

Foto: Bottega Veneta

Luxus a praktičnost při neustálém pohybu

Pro samotnou dokonalost zpracování a materiálu nesmíme zapomínat na funkčnost. Značka se při výrobě zaměřila také na všestranné využití kabelky, jehož důkazem je její nadčasová silueta. Chystáte se s kamarády na výlet, pracovní schůzku nebo na rychlý nákup do města? Ve všech případech je Andiamo skvělou volbou. Praktičnost a každodennost se stává stejným luxusem jako formální příležitost. Kabelka proto vyplňuje mezeru mezi elegancí a funkčností. Inspirací pro tvorbu byl však pocit pohybu. Je navržena podle Blazyho návrhářské mantry, která zní: „Řemeslo v pohybu“. V překladu z italštiny Andiamo znamená „Pojďme!“, což je pokyn, který přesně vystihuje povahu nového nezbytného doplňku pro muže i ženy.

Foto: Bottega Veneta

Kabelku je možné nosit přes rameno nebo ji, pro její všestrannost, držet za horní ucho. Kovový háček má navíc jemné mosazné detaily, které jí dodávají zářivý efekt. V současné době je k dispozici v třech velikostech. Od té nejmenší přes střední až po velkou. Andiamo přichází v sedmi barevných provedeních: glacier (velmi světlá), fondant (tmavě hnědá), barolo (sytě bordó), travertine (béžově zelená), inkwell (tmavě modrá), ice cream (světle bledě žlutá)a white (bílá).

Nová bag je celosvětově k dostání od 7. února na oficiálních stránkách Bottega Veneta a v kamenných buticích značky. Ceny se pohybují přibližně od 80 do 160 tisíc korun. Andiamo má všechny předpoklady k tomu, aby se stala jednou z top kabelek pro léto 2023. Zda tomu tak bude a stane se natolik iconic jako model Jodie, ukáží následující měsíce.

Zdroj: Hypebae, Highsnobiety

Bottega Veneta představila nadčasovou novinku. Stává se jí kabelka Andiamo

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

Jaro i léto v jednom flakonu. Přivítejte slunečné dny s novým parfémem

Jarní měsíce jsou tu a s nimi i teplé dny, plné slunce a zábavy. A co by mohlo být lepšího než si užít sezónu s dokonalou vůní? V tomto článku se podíváme na nejatraktivnější parfémy pro teplé dny. Od osvěžujících citrusových vůní až po květinové esence, které vám dodají potřebnou dávku svěžesti a energie. Ať už jste na pláži, v kanceláři nebo venku s přáteli, tyto parfémy vás budou provázet po celý den.

Neviditelné šaty nebo látka co mění barvy. Futuristické materiály mění pravidla oděvu

Začínáme si uvědomovat, že naše planeta už dlouho nedokáže udržet tempo s rychlostí módního průmyslu a současná situace není dlouhodobě udržitelná. Bude ještě chvíli trvat, než dokážeme ve většině nahradit materiály jako bavlna nebo polyester, ale už teď v laboratořích vznikají textilie, které nabízí víc než jen řešení. Nabízí budoucnost.