Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Začátek roku je kromě nového startu vhodný také pro dlouho vysněné investice. Pokud se rozhodnete do nějakého kousku letos vložit více peněz, pak doporučujeme zvolit právě kufry. Nejen, že jejich luxusní verze bude vypadat stylově, především vám ulehčí dny cestování. Nabízí totiž chytrou organizaci, odolné povrchy i kolečka vhodná na delší převozy. Inspirujte se výběrem těch nejlepších zavazadel.

  Dobrodruzi ocení odolnost. Zamilujete se do futuristického modelu Rimowa i minimalistického Delsey Paris

  Zkušení cestovatelé si oblíbí především kufry, které nabízejí nejen styl, ale hlavně vytouženou odolnost. Není nic horšího než nákup kufru, který nevydrží ani jednu cestu historickým centrem. Kvalitní ochranu před poškrábáním, nebo snad protržením, slibuje například model značky Delsey Paris. Jeho design je inspirovaný francouzskou architekturou. Kromě skvělého designu disponuje také chytrým organizačním systémem.

  Zdroj: Delsey Paris

  Jedna z nejkvalitnějších značek vyrábějící cestovní kufry je Rimowa. Na první pohled ji poznáte především futuristickým vzhledem jejích kufrů. Především ale rovněž nabízí odolnost před nevyhnutelným oboucháním. Společnost si za svým výrobkem stojí tak moc, že každému majiteli kufru nabízí doživotní záruku. Netradiční je pak interiér kufru, který je uspořádaný do předem stanovených přihrádek s doplňkovými zipy.

  Zdroj: Rimowa

  Cestujte jako v dávných dobách. Na své si přijdou i milovníci vintage kousků

  Kvalitní kufry s sebou ovšem většinou přinášejí design, který se nemusí zamlouvat všem módním nadšencům. Prozkoumali jsme proto také „vintage“ možnosti zavazadel s nádechem minulosti. Pokud jste milovníky klasických kufrů, které možná ještě vlastnili vaši prarodiče, pak si oblíbíte značku Globe Trotter. Nabízí totiž v podstatě ty stejné, ale s moderní vychytávkou, tedy kolečky.

  Zdroj: Globe Trotter

  Pokud víte, že se na delší cesty vydáte hlavně v létě, pak můžete zvolit hravější variantu z oblíbené rafie nebo proutí. Elegantní variantu nabízí například značka Steamline Luggage. Výdrž zaručí kožené okraje a pevné zavírání. Opět se nemusíte bát, že za sebou budete kufr bezmocně vláčet, je totiž rovněž vybaven schopnými kolečky. Roztomilou třešničkou na dortu je vzorovaný interiér.

  Zdroj: Steamline Luggage

  Vysněný luxus zaručí Louis Vuitton. S nestárnoucí klasikou nešlápnete vedle

  Všechny výše zmíněné aspekty pak propojuje Louis Vuitton ve své sérii ikonických kufrů. Pokud nechcete nad svou volbou příliš dumat a chcete ochutnat opravdový luxus, pak doporučujeme nákup právě u této značky. Elegantní kufr se bude hodit na jakékoli cesty a rozhodně vás brzy neomrzí. Zaujme opět také promyšlený vnitřek. Drobné věci schováte do menší kapsičky na zip, oblečení zase do vrchní části, rovněž zcela kryté zipem.

  Zdroj: Louis Vuitton

  Na dlouhé cesty oceníte ladící set. Kouzelné kufry všech velikostí objevíte u Steamline Luggage

  Pokud se nebojíte opravdu větší investice, pak si zamilujete následující set. Připadat si s ním budete jako hollywoodská hvězda. Výše zmíněná značka Steamline Luggage vytváří ladící kufry různých velikostí. Součástí setu jsou například také kufříky na klobouky, které můžete elegantně nosit v ruce. Nemusíte se bát, ostatní klasické kufry mají kolečka. Vybrat si pak můžete z několika kouzelných odstínů.

  Zdroje: Travel and Leisure, Glamour, Travel US News, Instagram

  Vybavte se na letošní cesty kvalitními zavazadly. Své si najdou dobrodruzi i milovníci vintage

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.