Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Žijeme se ve světě, kterému vládnou sociální sítě. Móda se stala nedílnou součástí všech For You Pages, hlavních stránek i výběrů. Kdysi módní scénu utvářely hlavně celebrity, dnes však stačí sledovat pár fashion influencerů a ihned máte dostatek inspirace, přímo na vašich obrazovkách. Jak v nepřeberném množství vybrat toho správného? To je téma dnešního článku. Tentokrát v mužském podání!

  Nejdůležitější je, uvědomit si, jaký styl a image vám sedí nejvíce. Jaké oblečení lahodí vašemu tvaru postavy a v čem se cítíte nejsebevědoměji. Samozřejmě záleží i na příležitosti, ale bez předchozích bodů se neobejdete. Jak řekl designér Yves Saint Laurent: „Módní trendy jsou pomíjivé, styl je věčný.“ Tímto citátem se budeme řídit a představíme vám influencery, kteří svým stylem citát ztělesňují.

  Mr. Pastel

  Paleta plná barev. Tak bychom popsali feed influencera Dana Clemt. Francouzský rodák svou influencerskou dráhu odstartoval při delší návštěvě NYC. Na neštěstí se kvůli začínající pandemii musel vrátit zpět do Francie, kde se svému konceptu věnoval jen ve volném čase. Nakonec jeho tvorba byla tak oblíbená, že si během dvou let vybudoval dvě stě tisíc sledujících. Není se čemu divit, jeho outfity krásně odráží typický, evropský streetstyle. Dan předvádí i úžasné, barevné kombinace. Nejen mixováním různých barev, ale i odstínů stejné barvy, což je trochu oříšek.

  William Nordin

  Švédský influencer Wiliam Nordin je tu pro milovníky minimalismu. Decentní streetwear je stále více oblíbený. Absence jakýchkoliv výrazných barev z něj dělá perfektního představitele skandinávského streetstylu. Cargo kalhoty, puffer bundy i obrovské šály. To jsou základní prvky jeho šatníku. Pokud se tedy s tímto stylem ztotožňujete, William vám při ranním výběru outfitu vždy pomůže.

  Yosef E. M.

  Pokud vás nenechává styl Y2K klidnými, je tu Yosef E. M. Německý model a influencer na svůj instagramový profil přidává pouze tento populární styl. Vrací se do nultých let a vynáší hlavně oversized looky, ugly shoes a futuristické kousky.

  Isaac Hudson

  Bez #oldmoney by to nešlo. Béžové nažehlené kalhoty, pletené vesty i límečky lemují téměř celý profil. Ať už se vám tento styl hodí do práce nebo se nejlépe cítíte v elegantní nestárnoucí klasice, Isaac tvoří perfektní příklad toho, že old money trend můžete vynést kamkoliv. Jednoduše sázka na jistotu.

  Zdroj: Instagram, nclgallery, fashionunited

  Vítejte na vlně pánského stylu. Nekonečná inspirace v podání fashion influencerů

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.