Žijeme se ve světě, kterému vládnou sociální sítě. Móda se stala nedílnou součástí všech For You Pages, hlavních stránek i výběrů. Kdysi módní scénu utvářely hlavně celebrity, dnes však stačí sledovat pár fashion influencerů a ihned máte dostatek inspirace, přímo na vašich obrazovkách. Jak v nepřeberném množství vybrat toho správného? To je téma dnešního článku. Tentokrát v mužském podání!

Nejdůležitější je, uvědomit si, jaký styl a image vám sedí nejvíce. Jaké oblečení lahodí vašemu tvaru postavy a v čem se cítíte nejsebevědoměji. Samozřejmě záleží i na příležitosti, ale bez předchozích bodů se neobejdete. Jak řekl designér Yves Saint Laurent: „Módní trendy jsou pomíjivé, styl je věčný.“ Tímto citátem se budeme řídit a představíme vám influencery, kteří svým stylem citát ztělesňují.

Mr. Pastel

Paleta plná barev. Tak bychom popsali feed influencera Dana Clemt. Francouzský rodák svou influencerskou dráhu odstartoval při delší návštěvě NYC. Na neštěstí se kvůli začínající pandemii musel vrátit zpět do Francie, kde se svému konceptu věnoval jen ve volném čase. Nakonec jeho tvorba byla tak oblíbená, že si během dvou let vybudoval dvě stě tisíc sledujících. Není se čemu divit, jeho outfity krásně odráží typický, evropský streetstyle. Dan předvádí i úžasné, barevné kombinace. Nejen mixováním různých barev, ale i odstínů stejné barvy, což je trochu oříšek.

William Nordin

Švédský influencer Wiliam Nordin je tu pro milovníky minimalismu. Decentní streetwear je stále více oblíbený. Absence jakýchkoliv výrazných barev z něj dělá perfektního představitele skandinávského streetstylu. Cargo kalhoty, puffer bundy i obrovské šály. To jsou základní prvky jeho šatníku. Pokud se tedy s tímto stylem ztotožňujete, William vám při ranním výběru outfitu vždy pomůže.

Yosef E. M.

Pokud vás nenechává styl Y2K klidnými, je tu Yosef E. M. Německý model a influencer na svůj instagramový profil přidává pouze tento populární styl. Vrací se do nultých let a vynáší hlavně oversized looky, ugly shoes a futuristické kousky.

Isaac Hudson

Bez #oldmoney by to nešlo. Béžové nažehlené kalhoty, pletené vesty i límečky lemují téměř celý profil. Ať už se vám tento styl hodí do práce nebo se nejlépe cítíte v elegantní nestárnoucí klasice, Isaac tvoří perfektní příklad toho, že old money trend můžete vynést kamkoliv. Jednoduše sázka na jistotu.

Zdroj: Instagram, nclgallery, fashionunited

Vítejte na vlně pánského stylu. Nekonečná inspirace v podání fashion influencerů