Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Žijeme se ve světě, kterému vládnou sociální sítě. Móda se stala nedílnou součástí všech For You Pages, hlavních stránek i výběrů. Kdysi módní scénu utvářely hlavně celebrity, dnes však stačí sledovat pár fashion influencerů a ihned máte dostatek inspirace, přímo na vašich obrazovkách. Jak v nepřeberném množství vybrat toho správného? To je téma dnešního článku. Tentokrát v mužském podání!

  Nejdůležitější je, uvědomit si, jaký styl a image vám sedí nejvíce. Jaké oblečení lahodí vašemu tvaru postavy a v čem se cítíte nejsebevědoměji. Samozřejmě záleží i na příležitosti, ale bez předchozích bodů se neobejdete. Jak řekl designér Yves Saint Laurent: „Módní trendy jsou pomíjivé, styl je věčný.“ Tímto citátem se budeme řídit a představíme vám influencery, kteří svým stylem citát ztělesňují.

  Mr. Pastel

  Paleta plná barev. Tak bychom popsali feed influencera Dana Clemt. Francouzský rodák svou influencerskou dráhu odstartoval při delší návštěvě NYC. Na neštěstí se kvůli začínající pandemii musel vrátit zpět do Francie, kde se svému konceptu věnoval jen ve volném čase. Nakonec jeho tvorba byla tak oblíbená, že si během dvou let vybudoval dvě stě tisíc sledujících. Není se čemu divit, jeho outfity krásně odráží typický, evropský streetstyle. Dan předvádí i úžasné, barevné kombinace. Nejen mixováním různých barev, ale i odstínů stejné barvy, což je trochu oříšek.

  William Nordin

  Švédský influencer Wiliam Nordin je tu pro milovníky minimalismu. Decentní streetwear je stále více oblíbený. Absence jakýchkoliv výrazných barev z něj dělá perfektního představitele skandinávského streetstylu. Cargo kalhoty, puffer bundy i obrovské šály. To jsou základní prvky jeho šatníku. Pokud se tedy s tímto stylem ztotožňujete, William vám při ranním výběru outfitu vždy pomůže.

  Yosef E. M.

  Pokud vás nenechává styl Y2K klidnými, je tu Yosef E. M. Německý model a influencer na svůj instagramový profil přidává pouze tento populární styl. Vrací se do nultých let a vynáší hlavně oversized looky, ugly shoes a futuristické kousky.

  Isaac Hudson

  Bez #oldmoney by to nešlo. Béžové nažehlené kalhoty, pletené vesty i límečky lemují téměř celý profil. Ať už se vám tento styl hodí do práce nebo se nejlépe cítíte v elegantní nestárnoucí klasice, Isaac tvoří perfektní příklad toho, že old money trend můžete vynést kamkoliv. Jednoduše sázka na jistotu.

  Zdroj: Instagram, nclgallery, fashionunited

  Vítejte na vlně pánského stylu. Nekonečná inspirace v podání fashion influencerů

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.