Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V království vlivných gigantů, jako je Fenty Beauty od Rihanny nebo Hailey Bieber a její Rhode Skin se postupně začínají vynořovat smělé kosmetické projekty od mužských hvězd. Péče o sebe se stává nezbytnou životní samozřejmostí a stereotyp o dostatečné starostlivosti à la šampon 5 v 1 se postupně hroutí jako labilní domeček z karet. Na trhu je hned několik značek vytvořených pánskými celebritami, které byste rozhodně měli znát.

  Brad Pitt a jeho láska k vinicím

  Tajemství vzhledu Brada Pitta se možná skrývá v Provensálsku. V tomto kouzelném regionu sám vlastní Château Miraval v sousedství vinařské rodiny Perrin. Jejich vinice jsou výjimečné zejména díky organickému pěstování bez chemie. Vzácné bobulové dědictví zaujalo Brada natolik, že se rozhodl vložit ho do lahvičky, ovšem nikoliv do té na pití. Jeho značka Le Domaine nabízí tři produkty s extraktem z hroznových bobulí a listů s antioxidačními a omlazujícími účinky. Na výběr je čisticí emulze, krém a sérum, přičemž všechny mají nálepku vegan a unisex.

  Zdroj: Le Domaine

  Harry Styles chce opravdu potěšit každého

  Britský zpěvák byl vždy jedinečnou osobností a ikonou, která se nebojí odvážných experimentů, zejména v oblasti módy. Do svého úspěšného portfolia přidal i vlastní značku Pleasing zaměřenou na kosmetiku a oblečení. Nejprodávanějším produktem je The Pleasing Pen- sérum na oční okolí a rty. Novinkou jsou zase biologicky rozložitelné laky na nehty Pollinators. Netřeba snad ani zmiňovat, že pro samotného Harryho jsou barevné nehtové designy poznávacím znamením.

  Zdroj: Pleasing

  Tyler, the Creator experimentuje s laky a vůněmi

  Další značkou sršící kreativitou, excentričností v kombinaci s dobrou marketingovou strategií je GOLF le FLEUR* z dílny amerického rapera. Zaměřuje se na oblečení, zavazadla, doplňky, obuv, ale své čestné místo má i krása v podobě laků na nehty a parfémů. Laky najdete v několika barvách od broskvové až po černou. Parfém s názvem French Waltz je to pravé pro milovníky květinových sladkých vůní s tóny jasmínu, mandarinky nebo santalového dřeva.

  Zdroj: GOLF le FLEUR*

  Pharrell nezůstává jen u Louis Vuitton, v hledáčku má i kosmetiku

  Pharrellova genialita nezná mezí, kromě hudby, módy a designu je pro něj důležitá také kosmetika. Právě tu vnesl do značky Humanrace ve spolupráci se svou dermatoložkou Elenou Jones. K dispozici jsou produkty pro kompletní rutinu, od čisticího gelu až po keramickou misku na vaše Humanrace mýdlo.

  Zdroj: Humanrace

  Zdroje: L’Officiel, Business of Fashion, Le Domaine, Pleasing, GOLF le FLEUR*, Humanrace

  Úspěšné kosmetické značky, za kterými stojí mužské celebrity

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.