More

  Ve své podzimní kampani se Tommy Hilfiger rozhodl oslavovat rodinný život a pouta, která s sebou nese. Zapojil do ní proto několik slavných osobností, které nechal vyfotit s jejich přáteli, dětmi a dalšími příbuznými. Vyzdvihnout tak chtěl své klasické, ale moderní návrhy znázorňující současnou Ameriku.

  Klíčovým prvkem letošní podzimní kampaně módní společnosti Tommy Hilfiger jsou rodinné vztahy. Značka tím chtěla zdůraznit nejen důležitost takových pout, ale také své nejnovější kousky. Podle vlastního prohlášení totiž firma dokáže obléci jak batolata, dospělé, tak seniory. Zároveň si přála podtrhnout DNA Spojených států amerických, a to zapojením různých odstínů červené, modré a bílé.

  „Spojili jsme skupinu jedinečných talentovaných přátel a rodin, jejichž silná pouta a nekončící podpora mi připomínají sílu mých vlastních vztahů,“ okomentoval podzimní kampaň návrhář Tommy Hilfiger. Na focení si totiž přizval několik slavných osobností a jejich nejbližší. Patří mezi ně hudebník Quincy Jones, zpěvačka SZA, modelky Paloma Elsesser, Amber Valletta nebo Devon Aoki a její bratr a DJ Steve Aoki.

  Fotografie podzimní kolekce pak zachycují rodiny, jak si povídají, užívají si klidného víkendu nebo se na sebe jen láskyplně dívají. Hlavními prvky jsou především svršky, jako například slavná „puffer“ bunda, původně navržená Hilfigerem v 90. letech. Nyní ji ovšem značka zmodernizovala, upravila její střih a vytvořila ji v několika jasných barvách. Kromě toho kolekci doprovází také pro podzim tak typický tartan.

  Přál jsem si ukázat skutečné rodiny, a ne pouze modelky, míní Hilfiger

  Nepřehlédnutelná je také kombinace červené, modré a bílé, která evokuje vlajku Spojených států amerických. „Naše hlavní hodnoty byly vždy spojeny s rodinou. Před pár lety jsme měli úspěšnou rodinnou kampaň. Proto jsme chtěli představit americké rodiny spojené s hudbou i módou,“ vysvětlil propojení rodiny a Ameriky Hilfiger. Zdůraznil rovněž, že si přál vyfotit reálné rodiny, a ne modelky, které ji poouze předstírají. Návrhy pro zákazníky různého věku pak nedávno značka představila také v kampani Classics Reborn.

  Současná reklama pak pomocí intimních a osobních fotografií zachycuje radost, optimismus, lásku a blízkost, která z rodin vyzařuje. Klasické návrhy Tommy Hilfiger tak obléklo například i 21 příbuzných producenta Quincy Jones, sourozenci, matka, babička a synovec modelky Palomy Elsesser nebo děti, matka a partner modelky Amber Valletta. „Chceme připomenout, že rodina a přátelé by měli držet pospolu,“ doplnil Hilfiger.

  Zdroje: WWD, HypeBeast, BusinessWire, Instagram, YouTube

  Tommy Hilfiger věnoval podzimní kampaň rodinám. Oblékl je do kousků evokujících moderní Ameriku

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.

  It bags jako investice: Které modely od Celine se vyplatí?

  Francouzský dům Celine je více než jen synonymem pro velmi specifickou a cool francouzskou eleganci. Od svého vzniku v roce 1945 ji totiž významně pomáhá definovat. Kabelky Celine možná nejsou tak komerčně a masově oblíbené, ale značka nabízí několik úspěšných modelů, které si vždy najdou věrnou klientelu. Pojďte se s námi podívat, po jakých kouscích byste se měli poohlédnout, pokud chcete do svého šatníku vnést pověstný pařížský chic.