Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Ve své podzimní kampani se Tommy Hilfiger rozhodl oslavovat rodinný život a pouta, která s sebou nese. Zapojil do ní proto několik slavných osobností, které nechal vyfotit s jejich přáteli, dětmi a dalšími příbuznými. Vyzdvihnout tak chtěl své klasické, ale moderní návrhy znázorňující současnou Ameriku.

  Klíčovým prvkem letošní podzimní kampaně módní společnosti Tommy Hilfiger jsou rodinné vztahy. Značka tím chtěla zdůraznit nejen důležitost takových pout, ale také své nejnovější kousky. Podle vlastního prohlášení totiž firma dokáže obléci jak batolata, dospělé, tak seniory. Zároveň si přála podtrhnout DNA Spojených států amerických, a to zapojením různých odstínů červené, modré a bílé.

  „Spojili jsme skupinu jedinečných talentovaných přátel a rodin, jejichž silná pouta a nekončící podpora mi připomínají sílu mých vlastních vztahů,“ okomentoval podzimní kampaň návrhář Tommy Hilfiger. Na focení si totiž přizval několik slavných osobností a jejich nejbližší. Patří mezi ně hudebník Quincy Jones, zpěvačka SZA, modelky Paloma Elsesser, Amber Valletta nebo Devon Aoki a její bratr a DJ Steve Aoki.

  Fotografie podzimní kolekce pak zachycují rodiny, jak si povídají, užívají si klidného víkendu nebo se na sebe jen láskyplně dívají. Hlavními prvky jsou především svršky, jako například slavná „puffer“ bunda, původně navržená Hilfigerem v 90. letech. Nyní ji ovšem značka zmodernizovala, upravila její střih a vytvořila ji v několika jasných barvách. Kromě toho kolekci doprovází také pro podzim tak typický tartan.

  Přál jsem si ukázat skutečné rodiny, a ne pouze modelky, míní Hilfiger

  Nepřehlédnutelná je také kombinace červené, modré a bílé, která evokuje vlajku Spojených států amerických. „Naše hlavní hodnoty byly vždy spojeny s rodinou. Před pár lety jsme měli úspěšnou rodinnou kampaň. Proto jsme chtěli představit americké rodiny spojené s hudbou i módou,“ vysvětlil propojení rodiny a Ameriky Hilfiger. Zdůraznil rovněž, že si přál vyfotit reálné rodiny, a ne modelky, které ji poouze předstírají. Návrhy pro zákazníky různého věku pak nedávno značka představila také v kampani Classics Reborn.

  Současná reklama pak pomocí intimních a osobních fotografií zachycuje radost, optimismus, lásku a blízkost, která z rodin vyzařuje. Klasické návrhy Tommy Hilfiger tak obléklo například i 21 příbuzných producenta Quincy Jones, sourozenci, matka, babička a synovec modelky Palomy Elsesser nebo děti, matka a partner modelky Amber Valletta. „Chceme připomenout, že rodina a přátelé by měli držet pospolu,“ doplnil Hilfiger.

  Zdroje: WWD, HypeBeast, BusinessWire, Instagram, YouTube

  Tommy Hilfiger věnoval podzimní kampaň rodinám. Oblékl je do kousků evokujících moderní Ameriku

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.