Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Americký umělec Bruno Levy, který v minulosti spolupracoval například se značkou Hermès nebo Adidas, přichází s novým módní brandem Cigarettes. Svoji prvotinu chce věnovat každému, nehledě na pohlaví. Do popředí aktuální kolekce postavil barevné kardigany s lebkami nebo japonskými draky. O oblečení a obrazcích na něm smýšlí podobně jako o tetování na těle.

  Umělec a tatér, který sídlí v brooklynském Bandit Studiu, vydává svou první módní značku s názvem Cigarettes Bruno Levy. Jedná se o jeho první samostatný počin ve světě módy. V minulosti už ale také spolupracoval na projektech se značkami Hermès, Adidas nebo Cole Haan.

  Foto: Cigarettes Bruno Levy

  „Chtěl jsem expandovat do různých odvětví. Během svého života jsem vystřídal několik různých kariér. V jistém smyslu mám pocit, že Cigarettes je pro mě způsob, jak spojit spoustu věcí, které mě zajímaly,“ řekl Levy o uvedení značky na trh.

  Inspiraci našel v Japonsku

  Cigarettes se specializuje především na svetry, trička, kalhoty a košile. To vše v barevném, leč drsném stylu. Levy vysvětlil, že kardigany, které jsou k dispozici v široké škále barev, jsou hlavními produkty značky. A je opravdu o co stát! Inspiraci pro tento styl čerpal ze svého pobytu v Japonsku, konkrétně z japonských bund typu bomber, které začal předělávat do stylu kardiganu.

  Foto: Cigarettes Bruno Levy

  „Jsem převážně tatér. Posledních osm let svého života se věnuji tetování a bundy jsem vnímal spíše jako rozšíření své profese. Umístění, měřítko a způsob, jakým vnímáme obrazce na oblečení, jsou velmi podobné způsobu, jakým je tetování vnímáno na těle,“ popsal Bruno svoje emoce.

  Foto: Cigarettes Bruno Levy

  Hlavním cílem značky bylo vytvořit bezpohlavní kolekci. Oblečení je vyráběno na zakázku tak, aby se minimalizovalo plýtvání a snížilo se množství nadbytečného zboží. Proto je možné, že si na svůj kousek budete muset chvíli počkat. Všechny oděvy naleznete na internetových stránkách. Košile a kardigany pořídíte přibližně za 10 tisíc korun.

  „Hodně jsem se snažil vytvořit kolekci, kterou by chtěl nosit každý. Kolekci, která se nebude rozdělovat na pánské nebo dámské oblečení, protože je pro mě jako pro spotřebitele těžké najít něco, co je uprostřed, kde se můžu vyjádřit, ale zároveň to není úplně neutrální,“ dodal.

  Zdroj: WWD, Cigarettes

  Tattoo umělec Bruno Levy uvádí na trh módní značku Cigarettes

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.