Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Správnou vánoční náladu umí vytvořit nejen světýlky omotaný stromeček a pod ním schovaná hromada dárků. Sváteční atmosféru utváří především detaily, kterých si ne všichni všimnou. Příkladem je například dokonale nachystaná vánoční tabule. Inspirujte se výrobky luxusních značek, jejichž talíře, mísy, hrnky a sklenice vykouzlí všem stolovníkům úsměv na tváři.

  Vsaďte na zlatou a červenou klasiku. Sety jako z vánočních filmů nabízí ikonická značka Ginori

  Nová kolekce italské firmy Ginori s názvem The Oriente Italiano Gold je jako stvořená pro vánoční tabuli. Vybrat si můžete ze dvou variant, podle toho, do jakých barev jste se letos rozhodli ladit své vánoční dekorace. Jak bílé, tak červené nádobí je pak ručně zdobené zlatými dekoracemi.

  Kromě talířů jsou ale součástí kolekce také ozdobné vázy, čajové nebo kávové hrníčky či kouzelné krabičky. Jednotlivé prvky se navíc dají snadno kombinovat také s ostatními kolekcemi značky. Například menší bílý talíř můžete položit na pastelově růžový nebo blankytně modrý větší talíř.

  Zdroj: Ginori

  Inspirujte se kouzelným motýlím motivem od Diora. Vyberou si i milovníci jemných detailů

  Možná jste si všimli, že módní dům Dior se koncem roku zamiloval do motivu motýla. Objevil se proto také na jeho speciální sadě nádobí, kterou vytvořila kreativní ředitelka Dior Maison Cordeliade Castellane. Jedná se o poměrně jednoduchý set, který zdobí zlaté ilustrace motýlů nebo včel. Zamilujete si ho, pokud jste milovníci méně okázalého a elegantního stylu.

  Pravděpodobně se vám pak také zalíbí ostatní výrobky z dílny společnosti Dior. Vsází totiž především na svůj ikonický Toile de Jouy motiv, který hravě přetváří do různých přírodních motivů. Vybrat si můžete navíc z řady barev. Na vánoční stůl se dokonale hodí především burgundy odstín nebo šedo-zelená jednoduchá varianta.

  Zdroj: Dior

  Překvapte své hosty u vánoční hostiny. Popusťte při dekoraci svátečního stolu uzdu své fantazie

  O něco méně obvyklou variantu nabízí italská společnost Fornasetti. Představila totiž až téměř surrealistickou kolekci, která rozhodně vystoupí z řady jinak tradičních setů. Jejím hlavním prvkem jsou především ilustrace ženské tváře, které se objevují na dně talířů a misek, ale také na víčkách ozdobných krabiček. Pokud nemáte odvahu na celý set, i pár prvků z této kreativní řady pozvedne vaši sváteční tabuli na jinou úroveň.

  Zdroj: Fornasetti

  Nezapomeňte ani na luxusní skleničky. Ohromíte variantou od Tiffany & Co. nebo Ralph Lauren

  Luxusní sady svátečních talířů pak musí doplňovat stejně elegantní sklo. Pokud si letos chcete dopřát opravdový luxus, zkuste se podívat například na tvorbu slavného šperkařství Tiffany & Co. Nabízí totiž sadu jednoduchých skleniček, které doplňují zlaté detaily. Skvěle se tak budou hodit v případě, že okázalou barvu zvolíte pro zbytek svého nádobí.

  O něco více minimalistickou variantu pak najdete u módní společnosti Ralph Lauren. Vydala totiž řadu skleniček, inspirovanou ikonickým kostkovaným motivem slavného amerického návrháře. Vybrat si můžete jak z křišťálových skleniček na víno, tak šampaňské nebo vaše oblíbené sváteční koktejly.

  Zdroj: Tiffany & Co., Ralph Lauren

  Zdroje: Instagram

  Foto:Dior

  Sváteční nádobí vykouzlí správnou vánoční atmosféru. Inspirujte se tvorbou luxusních značek

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.