More

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna 2023 stává výkonným ředitelem vzkvétající značky Amiri. Přichází z britské značky Burberry, kde poslední tři roky zastával funkci viceprezidenta.

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna postaví do čela velmi rychle rostoucí značky Amiri. Vystřídá tak zakladatele Mikea Amiriho, který zastával funkci kreativního i výkonného ředitele. Zakladatel s íránskými kořeny prozradil, že si Adriana vybral právě díky jeho dlouholetým zkušenostem v oblasti podnikání. Ward-Rees je velmi ostřílený manažer, který se může pochlubit více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a luxusního zboží. Očekává se od něj, že posílí a upevní stávající části podniku a také zajistí nové příležitosti.

  „Adrian má silné a ucelené zkušenosti ve všech oblastech podnikání. Jeho promyšlený pohled na luxusní sektor v kombinaci s moderním přístupem z něj udělal nejlepšího kandidáta pro další růst společnosti Amiri,“ sdělil Mike Amiri.

  „Jeho vizí je zachovat kalifornskou luxusní identitu Amiri a zároveň zvýšit celosvětové povědomí. Bude se snažit vybudovat kulturu pomocí inovace a elegance, která se promítne do všech oblastí podnikání,“ uvedl dům v tiskové zprávě.

  Ward-Rees přichází do Amiri po tříleté kariéře jako viceprezident společnosti Bluberry, kde měl na starosti strategický rozvoj značky. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti módního průmyslu a vedení týmu mu poskytují silné schopnosti k dalšímu růstu Amiri. Není to však jediná světoznámá značka, ve které působil. Ještě předtím byl generálním ředitelem ve společnosti Dior Home.

  „Jsem nadšený, že se mohu připojit ke společnosti Amiri. Mike vybudoval neuvěřitelnou značku se skutečným vztahem ke kultuře mládeže a modernímu luxusu. Těším se na další rozvoj firmy, budování její maloobchodní přítomnosti a kategorií v pečlivém souladu s vesmírem Amiri,“ sdělil Ward-Rees.

  Značka rychle expandovala a otevřela butiky v nejrůznějších světových destinacích. Obchod potkáte například v Chicagu, Dubaji nebo v Aoyama v Tokiu. V roce 2023 se dokonce značka představila na pařížském týdnu módy, kde kolekce Mikea Amiriho byla inspirována jeho hudebním hrdinou DJPremier, který na přehlídce vystoupil.

  Amiri je značkou známou svými kvalitními a exkluzivními produkty v oblasti módy, zejména džínového zboží a rockových stylů. Je těžké nevšimnout si této módní značky, která se stala jednou z nejvýznamnějších na trhu. Adrian Ward-Rees je odhodlán pokračovat v této tradici a vést Amiri k novým úspěchům.

  Zdroj: Fashiounited, Fashionnetwork, Instagram

  Foto:Amiri

  Společnost Amiri jmenovala Adriana Ward-Rees novým výkonným ředitelem

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.