Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna 2023 stává výkonným ředitelem vzkvétající značky Amiri. Přichází z britské značky Burberry, kde poslední tři roky zastával funkci viceprezidenta.

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna postaví do čela velmi rychle rostoucí značky Amiri. Vystřídá tak zakladatele Mikea Amiriho, který zastával funkci kreativního i výkonného ředitele. Zakladatel s íránskými kořeny prozradil, že si Adriana vybral právě díky jeho dlouholetým zkušenostem v oblasti podnikání. Ward-Rees je velmi ostřílený manažer, který se může pochlubit více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a luxusního zboží. Očekává se od něj, že posílí a upevní stávající části podniku a také zajistí nové příležitosti.

  „Adrian má silné a ucelené zkušenosti ve všech oblastech podnikání. Jeho promyšlený pohled na luxusní sektor v kombinaci s moderním přístupem z něj udělal nejlepšího kandidáta pro další růst společnosti Amiri,“ sdělil Mike Amiri.

  „Jeho vizí je zachovat kalifornskou luxusní identitu Amiri a zároveň zvýšit celosvětové povědomí. Bude se snažit vybudovat kulturu pomocí inovace a elegance, která se promítne do všech oblastí podnikání,“ uvedl dům v tiskové zprávě.

  Ward-Rees přichází do Amiri po tříleté kariéře jako viceprezident společnosti Bluberry, kde měl na starosti strategický rozvoj značky. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti módního průmyslu a vedení týmu mu poskytují silné schopnosti k dalšímu růstu Amiri. Není to však jediná světoznámá značka, ve které působil. Ještě předtím byl generálním ředitelem ve společnosti Dior Home.

  „Jsem nadšený, že se mohu připojit ke společnosti Amiri. Mike vybudoval neuvěřitelnou značku se skutečným vztahem ke kultuře mládeže a modernímu luxusu. Těším se na další rozvoj firmy, budování její maloobchodní přítomnosti a kategorií v pečlivém souladu s vesmírem Amiri,“ sdělil Ward-Rees.

  Značka rychle expandovala a otevřela butiky v nejrůznějších světových destinacích. Obchod potkáte například v Chicagu, Dubaji nebo v Aoyama v Tokiu. V roce 2023 se dokonce značka představila na pařížském týdnu módy, kde kolekce Mikea Amiriho byla inspirována jeho hudebním hrdinou DJPremier, který na přehlídce vystoupil.

  Amiri je značkou známou svými kvalitními a exkluzivními produkty v oblasti módy, zejména džínového zboží a rockových stylů. Je těžké nevšimnout si této módní značky, která se stala jednou z nejvýznamnějších na trhu. Adrian Ward-Rees je odhodlán pokračovat v této tradici a vést Amiri k novým úspěchům.

  Zdroj: Fashiounited, Fashionnetwork, Instagram

  Foto:Amiri

  Společnost Amiri jmenovala Adriana Ward-Rees novým výkonným ředitelem

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.