Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna 2023 stává výkonným ředitelem vzkvétající značky Amiri. Přichází z britské značky Burberry, kde poslední tři roky zastával funkci viceprezidenta.

  Adrian Ward-Rees se od 1. dubna postaví do čela velmi rychle rostoucí značky Amiri. Vystřídá tak zakladatele Mikea Amiriho, který zastával funkci kreativního i výkonného ředitele. Zakladatel s íránskými kořeny prozradil, že si Adriana vybral právě díky jeho dlouholetým zkušenostem v oblasti podnikání. Ward-Rees je velmi ostřílený manažer, který se může pochlubit více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a luxusního zboží. Očekává se od něj, že posílí a upevní stávající části podniku a také zajistí nové příležitosti.

  „Adrian má silné a ucelené zkušenosti ve všech oblastech podnikání. Jeho promyšlený pohled na luxusní sektor v kombinaci s moderním přístupem z něj udělal nejlepšího kandidáta pro další růst společnosti Amiri,“ sdělil Mike Amiri.

  „Jeho vizí je zachovat kalifornskou luxusní identitu Amiri a zároveň zvýšit celosvětové povědomí. Bude se snažit vybudovat kulturu pomocí inovace a elegance, která se promítne do všech oblastí podnikání,“ uvedl dům v tiskové zprávě.

  Ward-Rees přichází do Amiri po tříleté kariéře jako viceprezident společnosti Bluberry, kde měl na starosti strategický rozvoj značky. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti módního průmyslu a vedení týmu mu poskytují silné schopnosti k dalšímu růstu Amiri. Není to však jediná světoznámá značka, ve které působil. Ještě předtím byl generálním ředitelem ve společnosti Dior Home.

  „Jsem nadšený, že se mohu připojit ke společnosti Amiri. Mike vybudoval neuvěřitelnou značku se skutečným vztahem ke kultuře mládeže a modernímu luxusu. Těším se na další rozvoj firmy, budování její maloobchodní přítomnosti a kategorií v pečlivém souladu s vesmírem Amiri,“ sdělil Ward-Rees.

  Značka rychle expandovala a otevřela butiky v nejrůznějších světových destinacích. Obchod potkáte například v Chicagu, Dubaji nebo v Aoyama v Tokiu. V roce 2023 se dokonce značka představila na pařížském týdnu módy, kde kolekce Mikea Amiriho byla inspirována jeho hudebním hrdinou DJPremier, který na přehlídce vystoupil.

  Amiri je značkou známou svými kvalitními a exkluzivními produkty v oblasti módy, zejména džínového zboží a rockových stylů. Je těžké nevšimnout si této módní značky, která se stala jednou z nejvýznamnějších na trhu. Adrian Ward-Rees je odhodlán pokračovat v této tradici a vést Amiri k novým úspěchům.

  Zdroj: Fashiounited, Fashionnetwork, Instagram

  Foto:Amiri

  Společnost Amiri jmenovala Adriana Ward-Rees novým výkonným ředitelem

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.