Adrian Ward-Rees se od 1. dubna 2023 stává výkonným ředitelem vzkvétající značky Amiri. Přichází z britské značky Burberry, kde poslední tři roky zastával funkci viceprezidenta.

Adrian Ward-Rees se od 1. dubna postaví do čela velmi rychle rostoucí značky Amiri. Vystřídá tak zakladatele Mikea Amiriho, který zastával funkci kreativního i výkonného ředitele. Zakladatel s íránskými kořeny prozradil, že si Adriana vybral právě díky jeho dlouholetým zkušenostem v oblasti podnikání. Ward-Rees je velmi ostřílený manažer, který se může pochlubit více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a luxusního zboží. Očekává se od něj, že posílí a upevní stávající části podniku a také zajistí nové příležitosti.

„Adrian má silné a ucelené zkušenosti ve všech oblastech podnikání. Jeho promyšlený pohled na luxusní sektor v kombinaci s moderním přístupem z něj udělal nejlepšího kandidáta pro další růst společnosti Amiri,“ sdělil Mike Amiri.

„Jeho vizí je zachovat kalifornskou luxusní identitu Amiri a zároveň zvýšit celosvětové povědomí. Bude se snažit vybudovat kulturu pomocí inovace a elegance, která se promítne do všech oblastí podnikání,“ uvedl dům v tiskové zprávě.

Ward-Rees přichází do Amiri po tříleté kariéře jako viceprezident společnosti Bluberry, kde měl na starosti strategický rozvoj značky. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti módního průmyslu a vedení týmu mu poskytují silné schopnosti k dalšímu růstu Amiri. Není to však jediná světoznámá značka, ve které působil. Ještě předtím byl generálním ředitelem ve společnosti Dior Home.

„Jsem nadšený, že se mohu připojit ke společnosti Amiri. Mike vybudoval neuvěřitelnou značku se skutečným vztahem ke kultuře mládeže a modernímu luxusu. Těším se na další rozvoj firmy, budování její maloobchodní přítomnosti a kategorií v pečlivém souladu s vesmírem Amiri,“ sdělil Ward-Rees.

Značka rychle expandovala a otevřela butiky v nejrůznějších světových destinacích. Obchod potkáte například v Chicagu, Dubaji nebo v Aoyama v Tokiu. V roce 2023 se dokonce značka představila na pařížském týdnu módy, kde kolekce Mikea Amiriho byla inspirována jeho hudebním hrdinou DJPremier, který na přehlídce vystoupil.

Amiri je značkou známou svými kvalitními a exkluzivními produkty v oblasti módy, zejména džínového zboží a rockových stylů. Je těžké nevšimnout si této módní značky, která se stala jednou z nejvýznamnějších na trhu. Adrian Ward-Rees je odhodlán pokračovat v této tradici a vést Amiri k novým úspěchům.

Zdroj: Fashiounited, Fashionnetwork, Instagram

Foto:Amiri

Společnost Amiri jmenovala Adriana Ward-Rees novým výkonným ředitelem

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!

Světoznámý obchod Tiffany & Co. v New Yorku se dočkal opravy. Společnost ho otevře koncem dubna

Už za měsíc spatří newyorčané dlouho očekávané odhalení. Firma Tiffany & Co. totiž oznámila, že koncem dubna otevře zrenovovaný vlajkový obchod na rohu 57. ulice a Páté Avenue. Svět se do něj poprvé zamiloval spolu s filmem Snídaně u Tiffanyho.

Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.