Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.

  Klíčem je kvalitní základ. Objevte pohodlí a kouzlo těch nejluxusnějších matrací

  Jednou z největších změn, ke které se letošní Vánoce můžete odhodlat, je výměna vaší matrace. Pokud se k podobnému kroku rozhoupete, stojí za to zvolit opravdový luxus. Vybrat si můžete například z nabídky Stearns & Foster, která vás už od pohledu donutí cítit se přímo královsky. Osloví vás nejen zajímavý design, ale také několik funkčních a promyšlených vrstev. Pro podobnou kvalitu v organické variantě zavítejte do světa firmy Avocado.

  Zdroj: Stearns & Foster, Avocado

  Zachumlejte se do jemného obláčku. Se správným povlečením si vychutnáte zasloužený spánek na plno

  Pokud jste se svou matrací spokojení, můžete si dovolit odměnit se například novým povlečením. S nadýchanou peřinou tak vytvoří dokonalý základ pro snovou noc. Luxusně bude zaručeně vypadat například set od značky Parachute. Její produkty jsou nejčastěji vyráběné z organické bavlny nebo lnu. Zajímavá je ale také více zdobená, i když stále jednoduchá, verze povlečení. Jako ze zapadlého italského městečka se můžete cítit například s povlečením od Pratesi.

  Zdroj: Parachute, Pratesi

  Pro dobrý spánek je potřeba tma. Zaručte si ji elegantní a pohodlnou maskou na oči

  Zkuste problémy s usínáním o svátcích porazit s tou perfektní maskou na oči. Když zvolíte tu správnou, zabráníte nepříjemnému škrábání nebo jejímu otravnému posouvání. Pro co nejpříjemnější pocit zvolte ten nejlepší materiál, tedy hedvábí. Například společnost Brooklinen vyrábí hedvábné masky v hned několika roztomilých odstínech. Speciální je pak verze od firmy Lunya. Je totiž vyplněná recyklovatelnými korálky pro lepší zatížení.

  Zdroj: Brooklinen, Lunya

  Udělejte si pohodlí už před spaním. Nechejte se zrelaxovat vánočními aroma olejíčky

  Pro perfektní spánek je důležité vytvořit si správnou atmosféru ještě před tím, než se pokusíte ve své dokonalé posteli usnout. Zatímco si budete před spaním číst, nechte si provonět pokoj relaxujícím aroma. Využijte nespočet aroma olejíčků a automatický difuzér, který nebudete muset hlídat. Designovou variantu nabízí například Rituals. Společnost Mytheresa pak vytvořila tradičnější variantu aroma lampy. Vložit do ní můžete vonný vosk dle vaší volby.

  Zdroj: Rituals, Mytheresa

  Nezapomeňte na svou pleť. Nechejte ji přes noc hýčkat pořádně vyživující kosmetikou

  Pravý beauty spánek si vyžaduje také správnou volbu skin care. Vyberte si z nespočtu nočních krémů, masek nebo sér. Opravdu luxusní variantou je například exkluzivní noční produkt z dílny Chanel. Jeho hlavním cílem je přes noc obživit vaši unavenou pleť. Péči si ovšem nezaslouží pouze váš obličej. Dopřejte zbytku těla potřebnou odměnu v podobě retinolu. Pomůže vám bojovat například s tmavými skvrnkami i jizvami.

  Zdroj: Chanel, Nécessaire

  Zdroje: Forbes, WWD, Allure, Town & Country

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.