Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.

  Klíčem je kvalitní základ. Objevte pohodlí a kouzlo těch nejluxusnějších matrací

  Jednou z největších změn, ke které se letošní Vánoce můžete odhodlat, je výměna vaší matrace. Pokud se k podobnému kroku rozhoupete, stojí za to zvolit opravdový luxus. Vybrat si můžete například z nabídky Stearns & Foster, která vás už od pohledu donutí cítit se přímo královsky. Osloví vás nejen zajímavý design, ale také několik funkčních a promyšlených vrstev. Pro podobnou kvalitu v organické variantě zavítejte do světa firmy Avocado.

  Zdroj: Stearns & Foster, Avocado

  Zachumlejte se do jemného obláčku. Se správným povlečením si vychutnáte zasloužený spánek na plno

  Pokud jste se svou matrací spokojení, můžete si dovolit odměnit se například novým povlečením. S nadýchanou peřinou tak vytvoří dokonalý základ pro snovou noc. Luxusně bude zaručeně vypadat například set od značky Parachute. Její produkty jsou nejčastěji vyráběné z organické bavlny nebo lnu. Zajímavá je ale také více zdobená, i když stále jednoduchá, verze povlečení. Jako ze zapadlého italského městečka se můžete cítit například s povlečením od Pratesi.

  Zdroj: Parachute, Pratesi

  Pro dobrý spánek je potřeba tma. Zaručte si ji elegantní a pohodlnou maskou na oči

  Zkuste problémy s usínáním o svátcích porazit s tou perfektní maskou na oči. Když zvolíte tu správnou, zabráníte nepříjemnému škrábání nebo jejímu otravnému posouvání. Pro co nejpříjemnější pocit zvolte ten nejlepší materiál, tedy hedvábí. Například společnost Brooklinen vyrábí hedvábné masky v hned několika roztomilých odstínech. Speciální je pak verze od firmy Lunya. Je totiž vyplněná recyklovatelnými korálky pro lepší zatížení.

  Zdroj: Brooklinen, Lunya

  Udělejte si pohodlí už před spaním. Nechejte se zrelaxovat vánočními aroma olejíčky

  Pro perfektní spánek je důležité vytvořit si správnou atmosféru ještě před tím, než se pokusíte ve své dokonalé posteli usnout. Zatímco si budete před spaním číst, nechte si provonět pokoj relaxujícím aroma. Využijte nespočet aroma olejíčků a automatický difuzér, který nebudete muset hlídat. Designovou variantu nabízí například Rituals. Společnost Mytheresa pak vytvořila tradičnější variantu aroma lampy. Vložit do ní můžete vonný vosk dle vaší volby.

  Zdroj: Rituals, Mytheresa

  Nezapomeňte na svou pleť. Nechejte ji přes noc hýčkat pořádně vyživující kosmetikou

  Pravý beauty spánek si vyžaduje také správnou volbu skin care. Vyberte si z nespočtu nočních krémů, masek nebo sér. Opravdu luxusní variantou je například exkluzivní noční produkt z dílny Chanel. Jeho hlavním cílem je přes noc obživit vaši unavenou pleť. Péči si ovšem nezaslouží pouze váš obličej. Dopřejte zbytku těla potřebnou odměnu v podobě retinolu. Pomůže vám bojovat například s tmavými skvrnkami i jizvami.

  Zdroj: Chanel, Nécessaire

  Zdroje: Forbes, WWD, Allure, Town & Country

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.