Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Doba starousedlických módních stylů a směrů je už dávno pasé. Poslední roky nám módní scéna ukázala, že ani muži se nemusí bát ukázat, co v nich opravdu je. Styl je individuální věc, která nemá genderovou identitu. Jak jednou řekl Karl Lagerfeld: „Jste ta velikost, na kterou se cítíte“. Stejně tak je tomu u oblékání, kterým podtrhujete svou osobnost a umocňujete jím váš charakter.

  Dnes vám ukážeme pět pánských módních ikon, u kterých je nejlepší se inspirovat. Většina z nich se proslavila hraním ve filmových nebo seriálových hitech. Svůj Instagram a ostatní sociální sítě už ale musely uvést jiným směrem. Tím byla a stále je právě móda.

  Timothée Chalamet

  Mladý a okouzlující herec, který slávu získal hlavně kvůli snímku Call me by your name. Timothée je francouzsko-amerického původu, takže módu má logicky v krvi. Navíc jeho přítelkyní je Lili Rose Depp, tudíž se jako dvojice červeným kobercům bezprostředně nevyhnou. Timothée tak v globálním hledisku prolomil pánský módní stereotyp. Lidé na něj nepohlíží pouze jako na módní ikonu, ale i jako na učebnicový příklad toho, že můžete vystoupit ven z davu bez jakýchkoliv obav z negativních reakcí.

  Manu Rios

  Nyní mluvíme o dalším talentovaném herci, známému především díky netflixovému seriálu Elite. Manu měl štěstí v tom, že je velmi pohledný a po úspěšném uvedení seriálu na obrazovkách byl ihned zasypán všemožnými „módními nabídkami“ a značky se o něj doslova přetahovaly. Manu se přímo vyžívá v extravagantní módě, ale zároveň upřednostňuje klasické módní prvky. Nebojí se sáhnout ani po dámských kouscích. V mixu s ryze pánskými kousky tak vytváří velmi zajímavé looky. Posuďte sami.

  Lil Nas X

  Přesouváme se do jiné umělecké sféry, a to do rapového prostředí. Lil Nas X, vlastním jménem Montero Lamar Hill prorazil se svým songem Old town road nejen v rádiích a na YouTube, ale hlavně na TikToku, kde jeho skladby lámou první příčky virálních soundů. Ale zpátky k módě. Jeho nejikoničtější oufit, ve kterém si ho představí snad všichni, navrhla sama Donatella Versace. Růžový feminní look vynesl na udělování cen Grammy v roce 2020. Od té doby ho nevidíme jinak, než v extravagantních a genderově fluidních outfitech.

  Pharrell Williams

  Celebrita opravdu velkého a dlouhodobého formátu. Pharrella snad není nutné nijak představovat. Nejspíš bude stačit fakt, že nevynechal snad žádnou přehlídku Chanelu. V dobách Karla Lagerfelda jsme je spolu mohli nesčetněkrát potkat, byly totiž blízcí přátelé. Chanel pro něj vytvářel originální a dechberoucí outfity, které bychom v konfekční řadě jen těžko pohledali. Svůj styl má korespondující se svým věkem, a přesto působí velmi odvázaně.

  Oliver Bromfield

  Nakonec se přesuneme do Londýna. Britský fashion influencer, který své sociální sítě zahlcuje pouze fashion&lifestyle kontentem. Zmiňujeme ho proto, že není ještě tak známý a proto nebere ohled na žádné značky a spolupráce, které jsou právně ošetřené. Nosí zkrátka to, co se mu líbí. Svou roli tak splňuje dokonale. Inspirovat se tu můžete bez ohledu na ceny a jakékoliv jiné materialistické hodnoty.

  Zdroj: Instagram

  Pět pánských módních ikon, které musíte znát. Oblékejte se bez hranic

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.