Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Blížící se zima neznamená pouze nejvyšší čas na výběr hřejivých zimních outfitů, ale také na oživení šuplíku se spodním prádlem. Bez ohledu na to, co právě hledáte, sexy prádlo, krajkové braletky nebo svůdné župánky jsou vždy správnou volbou. Ať už ze sebe chystáte vytvořit vánoční dárek pro partnera či partnerku, nebo se jen rádi cítíte výjimečně, představujeme několik předních brandů, které vám okoření sváteční chvíle.

  Smyslnost, svůdnost a maximalismus. Vše na jednom místě

  Agent Provocateur je exkluzivní brand spodního prádla se sídlem ve Spojeném království. Proslul svou provokativní estetikou a svůdným designem. Luxusní značka pak vznikla v roce 1994, a to díky Josephovi Corré, synovi Vivienne Westwood, a jeho tehdejší partnerce. Módní dům nabízí odvážné a elegantní kousky, které nejen zdůrazňují ženskost, ale také posilují sebedůvěru. Jeho pestrá várka produktů zahrnuje nejen spodní prádlo, ale i oděvy, plavky a doplňky, přičemž každý kousek reflektuje pečlivý design a využívá vysoce kvalitní materiály.

  Foto: Agent Provocateur

  Agent Provocateur se ve své aktuální kolekci řídí nejnovějšími trendy. Jeden samostatný lookbook věnoval červené, což je jednoznačně brava této sezóny. Neváhali bychom tedy pořídit sety právě v této barvě. V nabídce jsou kromě klasických kousků i velmi zajímavé „přehozy“, inspirované trvající vintage posedlostí módního světa. Volánky a stuhy v třešňové barvě pak jednoduše zlákají téměř každého.

  Foto: Agent Provocateur

  Ženskost definuje i Gilda and Pearl. Místo, kde jsou satén a peří jako doma

  Ve Velké Británii ještě chvíli zůstaneme. Zdá se totiž, že si navrhování spodního prádla Britové oblíbili. Londýnská značka Gilda and Pearl je se svým bohatým historickým pozadím dokonalým příkladem. Její kousky si navíc získaly obdiv celebrit i influencerek. Klíčovým prvkem kolekcí je propojení něhy a elegance. Navzdory smyslnosti a odvážným detailům pak najdete i kousky bez sexuálního podtextu. Gilda and Pearl nabízí skvostné saténové župany a do detailu propracované komplety, které mohou doplnit intimní chvíle, ale i každodenní outfity.

  Foto: Gilda and Pearl

  Vánoční sexy wishlist připravila i Rihanna. Savage X Fenty opěvuje krajku

  Krajka, krajka a zase krajka. Snad nejvíce sexy látka, kterou v módním světě najdete. Letos si s ní proto před sváteční sezónou pohráli i designéři Savage X Fenty. Značka totiž nabízí kolekci s názvem Naughty List, kde naleznete velice sexy komplety, ale i harness a atypicky střižené spodní prádlo. Naším favoritem jsou i svůdné podvazky, netradiční průhledné overaly nebo barevné body, rovněž vyrobené z jemné krajky.

  Foto: Savage X Fenty

  Zima ve znamení vášnivých kousků. Rozžhavte sychravou sezónu sexy spodním prádlem

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.