Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Stále tápete, jak na svátky obléknout sebe i děti? Připravili jsme pro vás pár tipů, jak tento problém vyřešit i na poslední chvíli. Inspirací nám byly, jak jinak, než sociální sítě. Nakonec se můžete inspirovat i Karolínou Kurkovou, ta na svůj instagramový profil připnula velmi stylový #festiveoutfit, ve kterém se odráží všechny letošní trendy.

  Jak už jsme v několika článcích zmínili, tento rok se nese ve znamení lesku a třpytek. Je to snad jediný společný prvek přehlídkových mol. Našli jsme je u Dieselu, Prady i Céline. Jak vidno, výběr nebude vůbec omezený, svůj styl si najdete také.

  @georginalennon1

  5 Christmas Party looks 🍾 I’ve linked what I can in my bio, but anything else just ask 🖤 #partyinspo #christmasoutfits #outfitideas

  ♬ Sleigh Ride – Ella Fitzgerald

  Nejdůležitější je si uvědomit, jak budeme svátky trávit. Pokud budete oslavy nového roku slavit ve Špindlu, podpatky raději vyměňte za stylové Uggs, a stejně tak přizpůsobte svůj lookbook pro Silvestr v tanečním klubu.

  Party vibe

  Pro odvázaný a sexy look oblečte klasiku. Upnuté dlouhé šaty, vysoké podpatky a kožíšek na přebíhání venku. Vyhněte se krátkému střihu šatů! Nenuceně sexy budete i v dlouhých. Velikost podpatků zvolte takovou, jaká vám je příjemná. Hlavní je se cítit dobře. Sebevědomí vám totiž sluší nejvíce. Jen jedno pravidlo je důležité. A to špičatá a ostrá špička!

  Foto: Prada

  Classy vibe

  Pokud potřebujete vypadat seriózněji, pak zvolte kostýmek. Saint Laurent je nejjednodušším řešením. Klasické střihy a jednoduché barvy vyladíte s extravagantnějšími šperky. Letos se jich rozhodně nebojte. Dobrou volbou je i sukně, ale opět delší střih.

  Foto: Saint Laurent

  Inspirace podle Karolíny Kurkové

  Karolína oba dva looky, které jsme dosud popsali, spojila dohromady. Kombinace zlaté a stříbrné je doslova okouzlující. Sukně pod kolena, středně vysoké podpatky a „košilové“ prvky. Zkrátka dokonalý festive outfit.

  Zlatá a stříbrná nesmí chybět

  Máte-li svůj #festiveoutfit již připravený, můžete ho doplnit o pár kousků, které celý fit „rozseknou“ a vynesou k dokonalosti. S těmito „festive skvosty“ splníte všechny letošní trendy. K inspiraci poslouží i nedávný post Leonnie Hanne. Nejlépe uděláte, když se po kabelce poohlédnete u Valentina nebo v Pradě. Ale i zlatá „Baguettka“ Fendi je perfektní investicí.

  Pro dětské #festiveoutfits je jasnou volbou Gucci. Od miminka až po starší děti. Gucci oblékne všechny. Navíc spojuje klasické střihy a styly se svými ikonickými printy i vzory. Celé looky pak vypadají perfektně a doslova na nás „křičí“ slavnostním dojmem.

  Foto: Gucci

  Zdroj: TikTok, Instagram, Saint Laurent, Prada, Gucci

  Nezbytnosti pro letošní festive wear. Připravte šatník na příchod svátků a velkolepých oslav

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.