Stále tápete, jak na svátky obléknout sebe i děti? Připravili jsme pro vás pár tipů, jak tento problém vyřešit i na poslední chvíli. Inspirací nám byly, jak jinak, než sociální sítě. Nakonec se můžete inspirovat i Karolínou Kurkovou, ta na svůj instagramový profil připnula velmi stylový #festiveoutfit, ve kterém se odráží všechny letošní trendy.

Jak už jsme v několika článcích zmínili, tento rok se nese ve znamení lesku a třpytek. Je to snad jediný společný prvek přehlídkových mol. Našli jsme je u Dieselu, Prady i Céline. Jak vidno, výběr nebude vůbec omezený, svůj styl si najdete také.

@georginalennon1

5 Christmas Party looks 🍾 I’ve linked what I can in my bio, but anything else just ask 🖤 #partyinspo #christmasoutfits #outfitideas

♬ Sleigh Ride – Ella Fitzgerald

Nejdůležitější je si uvědomit, jak budeme svátky trávit. Pokud budete oslavy nového roku slavit ve Špindlu, podpatky raději vyměňte za stylové Uggs, a stejně tak přizpůsobte svůj lookbook pro Silvestr v tanečním klubu.

Party vibe

Pro odvázaný a sexy look oblečte klasiku. Upnuté dlouhé šaty, vysoké podpatky a kožíšek na přebíhání venku. Vyhněte se krátkému střihu šatů! Nenuceně sexy budete i v dlouhých. Velikost podpatků zvolte takovou, jaká vám je příjemná. Hlavní je se cítit dobře. Sebevědomí vám totiž sluší nejvíce. Jen jedno pravidlo je důležité. A to špičatá a ostrá špička!

Foto: Prada

Classy vibe

Pokud potřebujete vypadat seriózněji, pak zvolte kostýmek. Saint Laurent je nejjednodušším řešením. Klasické střihy a jednoduché barvy vyladíte s extravagantnějšími šperky. Letos se jich rozhodně nebojte. Dobrou volbou je i sukně, ale opět delší střih.

Foto: Saint Laurent

Inspirace podle Karolíny Kurkové

Karolína oba dva looky, které jsme dosud popsali, spojila dohromady. Kombinace zlaté a stříbrné je doslova okouzlující. Sukně pod kolena, středně vysoké podpatky a „košilové“ prvky. Zkrátka dokonalý festive outfit.

Zlatá a stříbrná nesmí chybět

Máte-li svůj #festiveoutfit již připravený, můžete ho doplnit o pár kousků, které celý fit „rozseknou“ a vynesou k dokonalosti. S těmito „festive skvosty“ splníte všechny letošní trendy. K inspiraci poslouží i nedávný post Leonnie Hanne. Nejlépe uděláte, když se po kabelce poohlédnete u Valentina nebo v Pradě. Ale i zlatá „Baguettka“ Fendi je perfektní investicí.

Pro dětské #festiveoutfits je jasnou volbou Gucci. Od miminka až po starší děti. Gucci oblékne všechny. Navíc spojuje klasické střihy a styly se svými ikonickými printy i vzory. Celé looky pak vypadají perfektně a doslova na nás „křičí“ slavnostním dojmem.

Foto: Gucci

Zdroj: TikTok, Instagram, Saint Laurent, Prada, Gucci

Nezbytnosti pro letošní festive wear. Připravte šatník na příchod svátků a velkolepých oslav