Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Stále tápete, jak na svátky obléknout sebe i děti? Připravili jsme pro vás pár tipů, jak tento problém vyřešit i na poslední chvíli. Inspirací nám byly, jak jinak, než sociální sítě. Nakonec se můžete inspirovat i Karolínou Kurkovou, ta na svůj instagramový profil připnula velmi stylový #festiveoutfit, ve kterém se odráží všechny letošní trendy.

  Jak už jsme v několika článcích zmínili, tento rok se nese ve znamení lesku a třpytek. Je to snad jediný společný prvek přehlídkových mol. Našli jsme je u Dieselu, Prady i Céline. Jak vidno, výběr nebude vůbec omezený, svůj styl si najdete také.

  @georginalennon1

  5 Christmas Party looks 🍾 I’ve linked what I can in my bio, but anything else just ask 🖤 #partyinspo #christmasoutfits #outfitideas

  ♬ Sleigh Ride – Ella Fitzgerald

  Nejdůležitější je si uvědomit, jak budeme svátky trávit. Pokud budete oslavy nového roku slavit ve Špindlu, podpatky raději vyměňte za stylové Uggs, a stejně tak přizpůsobte svůj lookbook pro Silvestr v tanečním klubu.

  Party vibe

  Pro odvázaný a sexy look oblečte klasiku. Upnuté dlouhé šaty, vysoké podpatky a kožíšek na přebíhání venku. Vyhněte se krátkému střihu šatů! Nenuceně sexy budete i v dlouhých. Velikost podpatků zvolte takovou, jaká vám je příjemná. Hlavní je se cítit dobře. Sebevědomí vám totiž sluší nejvíce. Jen jedno pravidlo je důležité. A to špičatá a ostrá špička!

  Foto: Prada

  Classy vibe

  Pokud potřebujete vypadat seriózněji, pak zvolte kostýmek. Saint Laurent je nejjednodušším řešením. Klasické střihy a jednoduché barvy vyladíte s extravagantnějšími šperky. Letos se jich rozhodně nebojte. Dobrou volbou je i sukně, ale opět delší střih.

  Foto: Saint Laurent

  Inspirace podle Karolíny Kurkové

  Karolína oba dva looky, které jsme dosud popsali, spojila dohromady. Kombinace zlaté a stříbrné je doslova okouzlující. Sukně pod kolena, středně vysoké podpatky a „košilové“ prvky. Zkrátka dokonalý festive outfit.

  Zlatá a stříbrná nesmí chybět

  Máte-li svůj #festiveoutfit již připravený, můžete ho doplnit o pár kousků, které celý fit „rozseknou“ a vynesou k dokonalosti. S těmito „festive skvosty“ splníte všechny letošní trendy. K inspiraci poslouží i nedávný post Leonnie Hanne. Nejlépe uděláte, když se po kabelce poohlédnete u Valentina nebo v Pradě. Ale i zlatá „Baguettka“ Fendi je perfektní investicí.

  Pro dětské #festiveoutfits je jasnou volbou Gucci. Od miminka až po starší děti. Gucci oblékne všechny. Navíc spojuje klasické střihy a styly se svými ikonickými printy i vzory. Celé looky pak vypadají perfektně a doslova na nás „křičí“ slavnostním dojmem.

  Foto: Gucci

  Zdroj: TikTok, Instagram, Saint Laurent, Prada, Gucci

  Nezbytnosti pro letošní festive wear. Připravte šatník na příchod svátků a velkolepých oslav

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.