Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Polovina týdne s sebou přináší novinky ze světa módy. Tou největší je zaručeně odkoupení magazínu i-D supermodelkou Karlie Kloss. Společnost Tiffany & Co. zase oznámila novou ambasadorku. Značka Balmain představila virtuální funkci na zkoušení oblečení. Burberry odhalilo novou řadu speciálních šál. V Paříži se pak chystá nová výstava zachycující módu i kulturu prvních 20 let 20. století.

  Značka Tiffany & Co. rozšířila řadu ambasadorů. Přivítala francouzskou herečku Camille Cottin

  Známá šperkařská společnost Tiffany & Co. chtěla opět vyzdvihnout své propojení s Francií. Alespoň to jmenovala jako jeden z důvodů, proč si za svou novou ambasadorku vybrala právě francouzskou herečku Camille Cottin. Kromě toho vedení značky prohlásilo, že obdivuje její „výjimečný talent, skvělý vkus a vrozený humor“. Prozatím ovšem neoznámilo žádnou kampaň, ve které by se měla objevit.

  Známý magazín i-D má novou majitelku. Stala se jí supermodelka Karlie Kloss

  Společnost Vice Media prodala svůj magazín i-D. Získala ho firma Bedford Media, kterou vede supermodelka a podnikatelka Karlie Kloss. Jedná se o časopis, který roku 1980 založil bývalý umělecký ředitel Vogue Terry Jones. Původně se soustředil především na punk a post-punk éru Velké Británie. V současnosti ovšem cílí především na globální mladistvou kulturu. Známá modelka pak oznámila, že má pro magazín „vlastní vizi“.

  Společnost Burberry vydala speciální řadu šál. Oslavují zahrady Highgrove krále Karla III.

  Britská luxusní značka Burberry odhalila limitovanou edici šál. Rozhodla se totiž spolupracovat s umělcem Sammi Lynch, který vystudoval Královskou školu kreslení. Jedinečné hedvábné kousky totiž pokryl svými originálními ilustracemi zachycujícími zahrady Highgrove. Jedná se o soukromou rezidenci britského krále Karla III. Čtyři produkty pak umně odrážejí jednotlivá roční období.

  V muzeu Petit Palais se chystá nová výstava. Zachytit má módní a kulturní vývoj prvních 20 let minulého století

  Od úterý 14. listopadu do 14. dubna budete mít možnost navštívit v pařížském muzeu Petit Palais výstavu s názvem Modern Paris, 1905-1925. Soustředí se totiž na vývoj módy, umění a kultury v tomto slavném období. Zachycuje tak nejen umění, módu a fotografii, ale také architekturu nebo luxusní nábytek. Mezi představenou tvorbu patří také kousky z dílny návrhářů Paul Poiret nebo Jeanne Lanvin. Své místo mají ale také první návrhy domu Cartier.

  Balmain se ponořil do virtuálního světa. Nabídne 3D možnost zkoušení nových luxusních kousků

  Chystáte se pořídit nový kousek od Balmain, ale nejste si jistí, jak vám sedne? Vedení známé značky má pro vás řešení. Zahájilo totiž spolupráci s technologickou firmou Bods. Přidalo proto na své stránky funkci, která vám umožní si outfity vyzkoušet virtuálně. Vytvořit si totiž můžete vlastního 3D avatara s vašimi rozměry. Prozatím si tímhle způsobem můžete obléci sedm ready-to-wear designů, dvě kabelky a jeden pár bot.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, The Hollywood Reporter, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Módní novinky v kostce: Karlie Kloss odkoupila i-D, Tiffany & Co. má novou ambasadorku a Balmain objevuje virtuální svět

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.