Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Přelom dubna a května přinesl do světa krásy a módy významné debuty, ale také nostalgické okamžiky. Návrhář Pharrell Williams a Tiffany & Co. oslavují individualitu v nové kolekci Titan. Modelka Bella Hadid odhalila světu luxusní parfémy, které jsou pohlazením pro tělo i duši. Značka Ralph Lauren vsadila pro svou nejnovější přehlídku na jednoduchost v tom nejlepším slova smyslu.

  Přehlídka Ralph Lauren se konala v komorní atmosféře

  Do nového týdne vykročil správnou nohou také designér Ralph Lauren. Legendární návrhář představil novou podzimní kolekci přímo ve svém sídle a soukromém studiu na Madison Avenue v New Yorku. Právě zde se v roce 1972 konala jeho vůbec první přehlídka ready-to-wear.

  Celá událost se tentokrát nesla ve skromném a nostalgickém duchu za přítomnosti pouhých 100 hostů. Lauren se rozhodl navrátit éru, kdy módní scénu tvořila malá komunita vyvolených a přehlídky navštěvovali především návrhářovi nejbližší a novináři.

  Zdroj: Ralph Lauren

  Přátelskou a intimní atmosféru navodila i následná společná večeře v renomované restauraci samotné značky, The Polo Bar. Skromný byl i počet looků, který byl zásadně menší než obvykle. Kolekce se netajila přítomností diskrétního luxusu v podobě kašmírových a vlněných kousků a zemité barevné palety.

  Lauren do kolekce vnesl také jeden ze svých základních estetických pilířů, divoký západ. Třásně, kovbojské opasky a klobouky se však objevily jen nepatrně a harmonicky doplnily jinak minimalistickou a jednoduchou kolekci. Půvab a sebevědomí americké ženy byly ztělesněny v elegantních, třpytivých šatech na mnoho způsobů.

  Kolekce šperků Pharrella Williams je inspirována řeckou mytologií

  Všestranný umělec a kreativní ředitel pánské divize Louis Vuitton, Pharrell Williams, pokračuje v upevňování vztahů se šperkařským domem Tiffany & Co. Společně představují novou kolekci s názvem Titan.

  Šperky a tematika kolekce jsou inspirovány řeckou mytologií. Postava boha Poseidona a jeho ostrov Atlantida nesou pro návrháře osobní význam. Ústředním prvkem je také legendární Poseidonův trojzubec.

  Zdroj: Tiffany & Co.

  Kolekci s 19 kousky dominují ostny připomínající kopí trojzubce, které podle značky symbolizují odvážnou individualitu. Promyšleným tahem je také použití titanu jako hlavního materiálu v kombinaci s kontrastním 18karátovým žlutým zlatem.

  Šperky mají oslovit všechny s jedinečným smýšlením a odvahou postavit se všednosti. Titan bude k dispozici v buticích Tiffany & Co. po celém světě od června.

  Bella Hadid vstupuje do parfémového průmyslu

  Po měsících dohadů a čekání nám modelka Bella Hadid konečně odhalila svou značku Orebella. Světu představila exkluzivní přírodní parfémy, které si zamiluje vaše tělo, mysl i duše. Nápad vytvořit parfémy bez alkoholu vzešel z její vlastní negativní zkušenosti s tradičními vůněmi, které mohou být zatěžující.

  Zdroj: Orebella

  Vůně jsou založeny na takzvané dvoufázové formuli, která se aktivuje protřepáním designového flakonu. První vrstvu tvoří patentovaný elixír ze směsi hydratačních přírodních olejů a rosolovky řasotvaré, houby populární v čínské medicíně.

  Druhou vrstvu tvoří aromaterapeutické esenciální oleje v kombinaci s parfémovými tóny, které vám pozvednou náladu a zvýrazní vaši auru.

  @voguemagazine

  Meet Orebella, BellaHadid’s new beauty venture, announced exclusively with Vogue.

  ♬ original sound – Vogue

  Orebella má ve svém portfoliu pro začátek tři parfémy. Blooming Fire je určen pro milovníky hřejivých květinových vůní. Pánskou vůni zase připomíná Salted Muse s mořskými a dřevitými tóny. Trojici uzavírá Window2Soul, který se vyznačuje lehkou květinovou aromou.

  Zdroje: WWD, The Business of Fashion, Orebella, TikTok

  Módní novinky v kostce: Bella Hadid představila parfém, Pharrell Williams se spojil s Tiffany & Co. a Ralph Lauren uspořádal skromnou přehlídku

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.