More

  Značka Michale Kors oznámila v úterý na svém Instagramu nejnovější globální ambasadorku. Stala se jí korejská zpěvačka a členka k-popové skupiny Twice přezdívaná Dahyun. Newyorská módní společnost tím odráží svůj cíl zaměřit se na zákazníky v Asii.

  O nejnovější ambasadorce dala společnost Michael Kors světu vědět na svém instagramovém účtu. Na zveřejněné fotografii drží známá korejská zpěvačka Dahyun ikonickou kabelku značky Logo Heather. Přes ramena má pak přehozenou ladící bundu s kožíškem a zlatým logem Michael Kors. Pětadvacetiletá členka k-popové skupiny Twice se objeví v nadcházející podzimní a zimní kampani.

  Naplánované má ale také další projekty na příští rok a také propagaci jarní kolekce. „Jsem nadšený, že se můžeme ponořit do světa hudby právě s Dahyun. Je energetická a navíc zjevně zachytila pozornost globálního publika,“ vyjádřil se k nejnovější tváři módní společnosti Michael Kors. Označil ji rovněž za perfektní osobnost pro reprezentaci značky. „Má úžasný talent a jedinečný styl,“ doplnil.

  Se jménem Michael Kors už je přitom Dahyun spojována nějakou dobu. Objevila se totiž jak na jarních, tak podzimních přehlídkách značky, konaných při příležitosti Newyorského týdnu módy. Loni na podzim navíc pomohla zvýšit sledovanost sociálních médií známé módní společnosti, když zveřejnila instagramový post zachycující její příchod na přehlídku. Podle průzkumu firmy ListenFirst zajistil přes 600 tisíc interakcí uživatelů.

  Své fanoušky zaujala Dahyun především svou vyrovnaností a charismatem

  Zpěvačka přezdívaná Dahyun, vlastním jménem Kim Da-hyun, je členkou k-popové skupiny Twice od roku 2015. Dalšími jejími členkami jsou Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Jihyo, Mina, Chaeyoung a Tzuyu. Propojila je korejská firma JYP Entertainment. Samotnou Dahyun si pak její zástupci vybrali v realitní TV show a soutěži s názvem Sixteen. Tehdy se stala třetí členkou Twice.

  „Důvod, proč jsme tě vybrali je ten, že dokážeš zaujmout publikum. Máš v sobě jistou vyrovnanost a charisma,“ prohlásil tehdy ředitel JYP Entertainment Park Jin-young. Zajímavé rovněž je, že byla korejská zpěvačka zpočátku známá především díky své oblibě měnit barvu vlasů. Dříve také prohlásila, že se o oblečení a kosmetiku příliš nezajímá. V současnosti ovšem patří mezi známé jihokorejské módní ikony.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, South China Morning Post, Instagram, YouTube

  Michael Kors cílí na fanoušky z Asie. Za novou ambasadorku si vybral korejskou zpěvačku Dahyun

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.