Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Značka Michale Kors oznámila v úterý na svém Instagramu nejnovější globální ambasadorku. Stala se jí korejská zpěvačka a členka k-popové skupiny Twice přezdívaná Dahyun. Newyorská módní společnost tím odráží svůj cíl zaměřit se na zákazníky v Asii.

  O nejnovější ambasadorce dala společnost Michael Kors světu vědět na svém instagramovém účtu. Na zveřejněné fotografii drží známá korejská zpěvačka Dahyun ikonickou kabelku značky Logo Heather. Přes ramena má pak přehozenou ladící bundu s kožíškem a zlatým logem Michael Kors. Pětadvacetiletá členka k-popové skupiny Twice se objeví v nadcházející podzimní a zimní kampani.

  Naplánované má ale také další projekty na příští rok a také propagaci jarní kolekce. „Jsem nadšený, že se můžeme ponořit do světa hudby právě s Dahyun. Je energetická a navíc zjevně zachytila pozornost globálního publika,“ vyjádřil se k nejnovější tváři módní společnosti Michael Kors. Označil ji rovněž za perfektní osobnost pro reprezentaci značky. „Má úžasný talent a jedinečný styl,“ doplnil.

  Se jménem Michael Kors už je přitom Dahyun spojována nějakou dobu. Objevila se totiž jak na jarních, tak podzimních přehlídkách značky, konaných při příležitosti Newyorského týdnu módy. Loni na podzim navíc pomohla zvýšit sledovanost sociálních médií známé módní společnosti, když zveřejnila instagramový post zachycující její příchod na přehlídku. Podle průzkumu firmy ListenFirst zajistil přes 600 tisíc interakcí uživatelů.

  Své fanoušky zaujala Dahyun především svou vyrovnaností a charismatem

  Zpěvačka přezdívaná Dahyun, vlastním jménem Kim Da-hyun, je členkou k-popové skupiny Twice od roku 2015. Dalšími jejími členkami jsou Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Jihyo, Mina, Chaeyoung a Tzuyu. Propojila je korejská firma JYP Entertainment. Samotnou Dahyun si pak její zástupci vybrali v realitní TV show a soutěži s názvem Sixteen. Tehdy se stala třetí členkou Twice.

  „Důvod, proč jsme tě vybrali je ten, že dokážeš zaujmout publikum. Máš v sobě jistou vyrovnanost a charisma,“ prohlásil tehdy ředitel JYP Entertainment Park Jin-young. Zajímavé rovněž je, že byla korejská zpěvačka zpočátku známá především díky své oblibě měnit barvu vlasů. Dříve také prohlásila, že se o oblečení a kosmetiku příliš nezajímá. V současnosti ovšem patří mezi známé jihokorejské módní ikony.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, South China Morning Post, Instagram, YouTube

  Michael Kors cílí na fanoušky z Asie. Za novou ambasadorku si vybral korejskou zpěvačku Dahyun

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.