Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Značka Michale Kors oznámila v úterý na svém Instagramu nejnovější globální ambasadorku. Stala se jí korejská zpěvačka a členka k-popové skupiny Twice přezdívaná Dahyun. Newyorská módní společnost tím odráží svůj cíl zaměřit se na zákazníky v Asii.

  O nejnovější ambasadorce dala společnost Michael Kors světu vědět na svém instagramovém účtu. Na zveřejněné fotografii drží známá korejská zpěvačka Dahyun ikonickou kabelku značky Logo Heather. Přes ramena má pak přehozenou ladící bundu s kožíškem a zlatým logem Michael Kors. Pětadvacetiletá členka k-popové skupiny Twice se objeví v nadcházející podzimní a zimní kampani.

  Naplánované má ale také další projekty na příští rok a také propagaci jarní kolekce. „Jsem nadšený, že se můžeme ponořit do světa hudby právě s Dahyun. Je energetická a navíc zjevně zachytila pozornost globálního publika,“ vyjádřil se k nejnovější tváři módní společnosti Michael Kors. Označil ji rovněž za perfektní osobnost pro reprezentaci značky. „Má úžasný talent a jedinečný styl,“ doplnil.

  Se jménem Michael Kors už je přitom Dahyun spojována nějakou dobu. Objevila se totiž jak na jarních, tak podzimních přehlídkách značky, konaných při příležitosti Newyorského týdnu módy. Loni na podzim navíc pomohla zvýšit sledovanost sociálních médií známé módní společnosti, když zveřejnila instagramový post zachycující její příchod na přehlídku. Podle průzkumu firmy ListenFirst zajistil přes 600 tisíc interakcí uživatelů.

  Své fanoušky zaujala Dahyun především svou vyrovnaností a charismatem

  Zpěvačka přezdívaná Dahyun, vlastním jménem Kim Da-hyun, je členkou k-popové skupiny Twice od roku 2015. Dalšími jejími členkami jsou Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Jihyo, Mina, Chaeyoung a Tzuyu. Propojila je korejská firma JYP Entertainment. Samotnou Dahyun si pak její zástupci vybrali v realitní TV show a soutěži s názvem Sixteen. Tehdy se stala třetí členkou Twice.

  „Důvod, proč jsme tě vybrali je ten, že dokážeš zaujmout publikum. Máš v sobě jistou vyrovnanost a charisma,“ prohlásil tehdy ředitel JYP Entertainment Park Jin-young. Zajímavé rovněž je, že byla korejská zpěvačka zpočátku známá především díky své oblibě měnit barvu vlasů. Dříve také prohlásila, že se o oblečení a kosmetiku příliš nezajímá. V současnosti ovšem patří mezi známé jihokorejské módní ikony.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, South China Morning Post, Instagram, YouTube

  Michael Kors cílí na fanoušky z Asie. Za novou ambasadorku si vybral korejskou zpěvačku Dahyun

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.