Přední návrháři oprášili módní výkřik z doby někdy kolem roku 2005 – double belt, dvojitý pásek. Tentokrát by se ale mohl uchytit. Znovu objevený trend si totiž osvojili street-style influenceři a začíná se jím zaplňovat TikTok.

V minulosti se double belt objevil například na Paris Hilton nebo Christině Aguileře. Před pár týdny ho ke koženým kalhotám a vysokým kovbojským botám oblékl třeba Timothée Chalamet. Několik dní na to v ulicích New Yorku zachytili street-style fotografové Bellu Hadid. Ta vynesla double belt v kombinaci s volnými modrými džíny a koženou bundou s kožešinovým límcem.

Pár celebrit s něčím novým a TikTok trend je na světě. Zareagovala na něj nejen skupina velkých influencerů, ale i běžní uživatelé TikToku a Reels.

A jaký double belt je nejvíc cool? Určitě nešlápnete vedle se značkou Alexander McQueen, která s tímto trendem letos přišla jako jedna z prvních. Pokud bychom dál hledali inspiraci u předních značek, tak se můžeme poohlédnout v Miu Miu, kde ale opravdu musíme koupit dva, mají na něj totiž přizpůsobené kalhoty i sukně.

Foto: Miu Miu, Mytheresa.com

Jak double belt zkombinovat?

Double belt vidíme většinou v kombinaci se streetovými kousky, není ale problém s ním vytvořit i elegantní outfit. Stylově vypadá také se sukní a blejzrem.

Jeden pásek už nestačí. Do módy se vrací double belt