Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Přední návrháři oprášili módní výkřik z doby někdy kolem roku 2005 – double belt, dvojitý pásek. Tentokrát by se ale mohl uchytit. Znovu objevený trend si totiž osvojili street-style influenceři a začíná se jím zaplňovat TikTok.

  V minulosti se double belt objevil například na Paris Hilton nebo Christině Aguileře. Před pár týdny ho ke koženým kalhotám a vysokým kovbojským botám oblékl třeba Timothée Chalamet. Několik dní na to v ulicích New Yorku zachytili street-style fotografové Bellu Hadid. Ta vynesla double belt v kombinaci s volnými modrými džíny a koženou bundou s kožešinovým límcem.

  Pár celebrit s něčím novým a TikTok trend je na světě. Zareagovala na něj nejen skupina velkých influencerů, ale i běžní uživatelé TikToku a Reels.

  A jaký double belt je nejvíc cool? Určitě nešlápnete vedle se značkou Alexander McQueen, která s tímto trendem letos přišla jako jedna z prvních. Pokud bychom dál hledali inspiraci u předních značek, tak se můžeme poohlédnout v Miu Miu, kde ale opravdu musíme koupit dva, mají na něj totiž přizpůsobené kalhoty i sukně.

  Foto: Miu Miu, Mytheresa.com

  Jak double belt zkombinovat?

  Double belt vidíme většinou v kombinaci se streetovými kousky, není ale problém s ním vytvořit i elegantní outfit. Stylově vypadá také se sukní a blejzrem.

  Jeden pásek už nestačí. Do módy se vrací double belt

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.