Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Blíží se období Vánoc a s ním i otázka, co darovat mužům pod stromeček. Připravili jsme proto průvodce, ve kterém vám představíme ideální dárky pro moderního muže. Udržet svého partnera v trendy dění totiž občas bývá oříšek. S námi ale tuto výzvu zvládnete na výbornou. Ať už jde o parfém, nadčasový šperk nebo nejnovější technologické vychytávky, poradíme vám, jak tyto nezaměnitelné klasiky proměnit do jejich současné populární verze.

  Pořiďte stylová sluchátka ideální na domácí poslech i cestu do práce

  Trendy v nabídce sluchátek posledních pár let připomínají rozmanitost dubnového počasí. Každý rok je trendy něco jiného. Jednou jsou v popředí malá bezdrátová sluchátka, jindy zase jejich větší varianta přes hlavu. Avšak letos můžeme s klidem říct, že dominuje právě jejich výraznější verze. Kromě vylepšené izolace zvuku totiž nabízí i estetický zážitek.

  Například přední značka luxusní audiotechniky Bang and Olufsen přichází s modelem Beoplay H95. Sluchátka disponují nejnovějšími funkcemi, jako je hlasový asistent nebo speciální technologie na potlačení okolního zvuku. Lákají ale také na výběr z několika barevných variant, čímž dodávají poslechu zcela nový rozměr.

  Foto: Bang and Olufsen

  Jak řekla Carrie Bradshaw: „Malý šperk by bohatě stačil“

  Variabilní, moderní a decentní. Tak lze popsat britskou šperkařskou společnost Tom Wood. Značka nabízí široký výběr pro všechny muže. Vybere si teenager, starší pán i byznysmen. Perfektně pak vypadá například osvěžující mix zlata a stříbra. Vybrali jsme totiž brand, jehož produkty lze mixovat, jak se pánům zamane. Přitažlivost těchto šperků navíc nelze omezit jen na vánoční období, páni si je budou jistě přát i k jiným příležitostem.

  Foto: Tom Wood

  Designer bag je nezbytnost. Darujte praktický a minimalistický doplněk

  Bez designérské tašky se žádný moderní muž neobejde. Co je při výběru takového doplňku důležité? Dva hlavní pilíře při pořizování perfektního dárku budou praktičnost a minimalismus. Jako pánský must-have jsme proto zvolili Helix Bag od módního domu Bottega Veneta. Nabízí dostatečný prostor pro všechny potřebné věci. Kromě toho je taška vyrobená z ikonického Intrecciato materiálu, který je měkký a flexibilní, což je vlastnost k nezaplacení.

  Foto: Bottega Veneta

  Poohlédněte se po nekomerčním parfému. Okouzlí jeho jedinečný luxus

  Úžasnou volbou, která „sedne“ každému, je parfém L´EAU PAPIER od značky Diptyque. Jde o novinku, jejíž hlavními složkami jsou pižmo, rýžový akord a nádech dřevitých tónů. Vůně je vhodná pro zimní období, zároveň je ovšem stále jemná a fresh. Máte navíc velké štěstí, že ji pořídíte jak v pražském butiku Diptyque, tak i v parfumerii Ingredients. Na oficiálních stránkách společnosti lze objednat také vzoreček.

  Foto: Diptyque

  Mladý pán jistě ocení stylové grillz. Jeho úsměv bude stát za to

  Mladému pánovi doslova vyčarujete úsměv na tváři, pokud mu pořídíte grillz. Jedná se o původně raperskou záležitost, dnes už je z něj však nezbytný doplněk každého moderního mladého muže. Například talentovaná česká šperkařka Anna Baum vzala grillz do svých rukou a výsledek vždy stojí za to. Posuďte sami!

  Zdroj: Instagram

  Inspirujte se, jak mužům u stromečku vykouzlit úsměv. Moderní muž ocení parfém, kabelku i grillz

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.