More

  Luxusní plavba módní společnosti Dior se vrací na řeku Seinu i letos. Po skoro čtrnáct dní si milovníci módy budou moct užít dvouhodinový wellness a spa výlet s výhledem na nejvíce ikonické památky Paříže.

  Cílem wellness a spa plavby známé značky Dior je především opatrování emocionálního, psychologického i fyzického stavu jejích klientů. K uvolnění a získání nové energie jim mají napomoci luxusní masáže a cvičení, ale také odpočinek na palubě lodi s názvem Stunning Excellence. Jednu ze dvou nabízených plaveb si návštěvníci Paříže mohou užít od 3. do 14. července.

  Jedná se o stejné období, ve kterém v Paříži začne týden haute couture módy. Loď Dior se bude plavit po řece Seině a kotvit v přístavu Henri IV., nacházející se blízko Île Saint-Louis. Její návštěvníci dostanou na výběr ze dvou hlavních dvouhodinových zážitků. Takzvaná „treatment cruise“ nabídne hodinovou péči o obličej nebo tělo. Doplní ji následný odpočinek na palubě lodi.

  Zdroj: Dior Official

  Na ní si mohou zákazníci Dior užít nejen bazénu, ale také nápojů z luxusního baru. Naopak „wellness cruise“ nabízí napřed odpočinek a poté hodinu aktivity, jako je pilates, protahování nebo detox a mobility flow. Pro ještě intenzivnější zážitek si mohou návštěvníci obě možnosti zkombinovat a zažít tak nezapomenutelnou čtyřhodinovou plavbu. Při relaxaci na palubě si pak mohou užít výhledu na hlavní památky Paříže.

  Vybrat si mohou návštěvníci ze čtyř různých masáží těla a tří ošetření obličeje

  Luxusní péči pak zákazníci Dior podstoupí v jedné ze čtyř jednopokojových kabin. Využít ale mohou i větší pokoj pro dva, zahrnující také menší lounge. Navržené jsou pokoje ve stylu typickém pro známou francouzskou značku. Doplňuje je proto například vzor toile de jouy v béžové nebo modré a bílé barvě. Součástí lodě je také recepce, která nabízí přehled těch nejlepších parfémů a kousků z Dior skincare řady.

  „Jednotlivé péče jsou vytvořené za pomocí těch nejlepších wellness specialistů,“ ujišťuje pak na svých stránkách společnost Dior. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř masáží těla a tří ošetření obličeje. Každý den je přitom zdůrazněný jeden ze zmíněných procesů. Patří mezi ně péče nazvaná jako relaxace, detox, rovnováha, síla nebo zvrácení stárnutí. Za takzvanou „treatment“ plavbu zaplatí návštěvníci 680 euro, za tu „wellness“ zase 280 euro.

  Zdroj: WWD, Crash, Cheval Blanc, Dior Official, YouTube

  Dior zve na luxusní odpočinek. V Paříži nabízí výjimečnou wellness plavbu

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.