Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Luxusní plavba módní společnosti Dior se vrací na řeku Seinu i letos. Po skoro čtrnáct dní si milovníci módy budou moct užít dvouhodinový wellness a spa výlet s výhledem na nejvíce ikonické památky Paříže.

  Cílem wellness a spa plavby známé značky Dior je především opatrování emocionálního, psychologického i fyzického stavu jejích klientů. K uvolnění a získání nové energie jim mají napomoci luxusní masáže a cvičení, ale také odpočinek na palubě lodi s názvem Stunning Excellence. Jednu ze dvou nabízených plaveb si návštěvníci Paříže mohou užít od 3. do 14. července.

  Jedná se o stejné období, ve kterém v Paříži začne týden haute couture módy. Loď Dior se bude plavit po řece Seině a kotvit v přístavu Henri IV., nacházející se blízko Île Saint-Louis. Její návštěvníci dostanou na výběr ze dvou hlavních dvouhodinových zážitků. Takzvaná „treatment cruise“ nabídne hodinovou péči o obličej nebo tělo. Doplní ji následný odpočinek na palubě lodi.

  Zdroj: Dior Official

  Na ní si mohou zákazníci Dior užít nejen bazénu, ale také nápojů z luxusního baru. Naopak „wellness cruise“ nabízí napřed odpočinek a poté hodinu aktivity, jako je pilates, protahování nebo detox a mobility flow. Pro ještě intenzivnější zážitek si mohou návštěvníci obě možnosti zkombinovat a zažít tak nezapomenutelnou čtyřhodinovou plavbu. Při relaxaci na palubě si pak mohou užít výhledu na hlavní památky Paříže.

  Vybrat si mohou návštěvníci ze čtyř různých masáží těla a tří ošetření obličeje

  Luxusní péči pak zákazníci Dior podstoupí v jedné ze čtyř jednopokojových kabin. Využít ale mohou i větší pokoj pro dva, zahrnující také menší lounge. Navržené jsou pokoje ve stylu typickém pro známou francouzskou značku. Doplňuje je proto například vzor toile de jouy v béžové nebo modré a bílé barvě. Součástí lodě je také recepce, která nabízí přehled těch nejlepších parfémů a kousků z Dior skincare řady.

  „Jednotlivé péče jsou vytvořené za pomocí těch nejlepších wellness specialistů,“ ujišťuje pak na svých stránkách společnost Dior. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř masáží těla a tří ošetření obličeje. Každý den je přitom zdůrazněný jeden ze zmíněných procesů. Patří mezi ně péče nazvaná jako relaxace, detox, rovnováha, síla nebo zvrácení stárnutí. Za takzvanou „treatment“ plavbu zaplatí návštěvníci 680 euro, za tu „wellness“ zase 280 euro.

  Zdroj: WWD, Crash, Cheval Blanc, Dior Official, YouTube

  Dior zve na luxusní odpočinek. V Paříži nabízí výjimečnou wellness plavbu

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.